Vereniging 'AV Haarlem' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Erick Könst
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Mette Elgersma
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,50

Hoogtepunten

Jeroen Out JJB 200m
  • 27,52
  • Babs Koeman MJB 200m
  • 28,46
  • Vera Hijlkema MJB 200m
  • 28,55
  • Finn Damhoff JJB Kogel
  • 8,89
  • Babs Koeman MJB Hoog
  • 1,50
  • Erick Könst JJB Speer
  • 40,51
  • Babs Koeman MJB Speer
  • 26,56
  • Douwe Schmersal JJB 110mH
  • 21,20
  • Erick Könst JJB Hoog
  • 1,60
  • Vera Hijlkema MJB 100mH
  • 17,41
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    17 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem Jongens 14,99 -0.3 m/s--- 89


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    11 Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem Jongens 27,52 -1.0 m/s--- 364


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem Jongens DNS 2:40,34 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    13 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem Jongens 21,20 -2.0 m/s--- 382


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    4 Erick Könst AV Haarlem AV Haarlem Jongens 40,51 --- 499


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    12 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem Jongens 17,52 --- 152


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    9 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem Jongens 8,89 --- 377


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Erick Könst AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1,60 1,65 492
    19 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1,25 --- 0


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    10 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem Jongens 10,20 +0.4 m/s--- 362


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    12 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 14,22 +0.3 m/s--- 474
    19 Foske Schiff AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 15,26 -1.4 m/s14,32 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    6 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 28,46 -0.2 m/s--- 0
    8 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 28,55 -2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    14 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 2:52,75 2:53,63 455
    Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes DNS 3:12,06 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    6 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 17,41 -0.7 m/s--- 521
    19 Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 24,15 -1.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    6 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 26,56 24,47 535
    15 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 19,82 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    23 Lonneke Eppink AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 13,59 --- 142
    25 Foske Schiff AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 12,48 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    11 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 8,86 --- 510


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 1,50 1,50 726
    Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes DNS 1,45 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    12 Lonneke Eppink AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 7,98 +1.6 m/s7,70 388


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    2 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 2,50 2,40 437