Vereniging 'AV Edam' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Marnix Kolkman
  • Jongens Junior B - 110mH - 14,84
Max Guit
  • Jongens Junior B - Speer - 50,28
Jeroen van het Hof
  • Jongens Junior B - Speer - 42,18
Marnix Kolkman
  • Jongens Junior B - Discus - 40,73
Jeroen van het Hof
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,80
Daphne Buikman
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,73
Manon Verdonck
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:25,71
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior B - Speer - 36,75
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior B - Discus - 36,95
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,69
Liset Kolkman
  • Meisjes Junior B - HSS - 10,30
Liset Kolkman
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,60

Hoogtepunten

Willeke Stuijt MJB Discus
  • 36,95
  • Marnix Kolkman JJB Discus
  • 40,73
  • Jeroen van het Hof JJB Hoog
  • 1,80
  • Willeke Stuijt MJB Speer
  • 36,75
  • Willeke Stuijt MJB Kogel
  • 12,69
  • Liset Kolkman MJB HSS
  • 10,30
  • Marnix Kolkman JJB 110mH
  • 14,84
  • Marnix Kolkman JJB 100m
  • 11,72
  • Manon Verdonck MJB 800m
  • 2:25,71
  • Max Guit JJB Speer
  • 50,28
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 11,72 +0.0 m/s11,57 639
    18 Aike van der Lei AV Edam Jongens 15,97 -0.3 m/s16,20 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Bram Dobbenberg AV Edam Jongens 25,28 -0.1 m/s25,22 534
    12 Jelle Hooijberg AV Edam Jongens 27,55 +0.2 m/s27,58 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jelle Hooijberg AV Edam Jongens 2:10,78 2:11,35 577
    13 Aike van der Lei AV Edam Jongens 2:28,18 2:26,95 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 14,84 -1.6 m/s14,68 866


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Max Guit AV Edam Jongens 40,65 50,28 43,79 48,84 50,28 46,75 637
    2 Jeroen van het Hof AV Edam Jongens 41,47 39,84 41,73 42,18 42,18 37,98 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 36,92 40,73 32,10 34,95 40,73 39,25 700


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Max Guit AV Edam Jongens 10,59 --- 10,84 11,14 11,14 10,56 541


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeroen van het Hof AV Edam Jongens 1,80 1,85 680


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Bram Dobbenberg AV Edam Jongens 10,47 10,68 10,84 - 10,84 +0.6 m/s--- 437


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 13,73 +0.3 m/s13,33 551
    13 Yvonne Schokker AV Edam Meisjes 14,47 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 29,32 -2.5 m/s28,68 0
    13 Daniëlle Steur AV Edam Meisjes 29,64 -2.4 m/s29,21 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 2:25,71 2:24,17 721
    10 Daphne Bosch AV Edam Meisjes 2:42,15 2:38,42 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 16,51 -0.7 m/s16,04 598
    9 Caya de Graaf AV Edam Meisjes 17,81 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 36,75 30,51 33,83 35,95 36,75 --- 714
    7 Lianne Runderkamp AV Edam Meisjes --- 25,59 22,44 23,32 25,59 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes --- 34,15 36,95 28,92 36,95 --- 679
    4 Sharita Oor AV Edam Meisjes 27,65 28,83 29,90 --- 29,90 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 12,17 12,26 12,69 11,06 12,69 --- 761
    12 Willeke Vink AV Edam Meisjes 8,75 8,55 8,55 8,44 8,75 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Anouk Schot AV Edam Meisjes 1,45 --- 672
    17 Sharita Oor AV Edam Meisjes 1,30 --- 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 9,68 9,83 9,81 10,30 10,30 +0.6 m/s10,38 677
    10 Daphne Bosch AV Edam Meisjes 8,21 8,46 8,04 8,78 8,78 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 2,60 2,30 476