Vereniging 'AV Suomi' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Piter Miedema JJB 110mH
  • 21,53
  • Marijn Sluis JJB 200m
  • 26,14
  • Cilia van Kessel MJB Hoog
  • 1,30
  • Piter Miedema JJB Hoog
  • 1,55
  • Stef Kloos JJB 100m
  • 12,63
  • Jenna Zaagsma MJB Hoog
  • 1,40
  • Jarno Berrevoets JJB 110mH
  • 20,78
  • Mette Drenth MJB 200m
  • 30,33
  • Cilia van Kessel MJB 800m
  • 2:50,13
  • Mette Drenth MJB 100m
  • 14,47
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Stef Kloos AV Suomi Jongens 12,63 -0.7 m/s--- 458
    13 Stijn Melchers AV Suomi Jongens 13,25 -0.7 m/s--- 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Marijn Sluis AV Suomi Jongens 26,14 -0.3 m/s--- 465
    14 Sebastiaan Priester AV Suomi Jongens 29,94 -1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Jarno Berrevoets AV Suomi Jongens 2:29,87 --- 335
    19 Sebastiaan Priester AV Suomi Jongens 3:00,72 --- 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Jarno Berrevoets AV Suomi Jongens 20,78 -2.0 m/s--- 404
    14 Piter Miedema AV Suomi Jongens 21,53 -2.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Stef Kloos AV Suomi Jongens 22,43 25,03 17,05 25,03 --- 240


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Stijn Melchers AV Suomi Jongens 23,19 20,64 17,09 23,19 --- 309
    9 Marijn Sluis AV Suomi Jongens 16,32 X X 21,68 21,68 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Sebastiaan Priester AV Suomi Jongens 5,79 5,75 5,42 5,79 --- 111


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Piter Miedema AV Suomi Jongens 1,55 --- 444
    17 Jarno Berrevoets AV Suomi Jongens 1,30 --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Mette Drenth AV Suomi Meisjes 14,47 -0.5 m/s--- 437
    Lois Schrijver AV Suomi Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Mette Drenth AV Suomi Meisjes 30,33 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Cilia van Kessel AV Suomi Meisjes 2:50,13 2:40,00 477
    16 Jenna Zaagsma AV Suomi Meisjes 2:59,38 2:40,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Jenna Zaagsma AV Suomi Meisjes 19,22 -1.3 m/s--- 388


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Anne Zuiderduin AV Suomi Meisjes 15,62 15,00 14,96 15,62 --- 298


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Anne Zuiderduin AV Suomi Meisjes 15,43 14,51 14,07 15,43 --- 196


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Anne Zuiderduin AV Suomi Meisjes 6,57 7,35 6,83 7,35 --- 396


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Jenna Zaagsma AV Suomi Meisjes 1,40 1,35 615
    17 Cilia van Kessel AV Suomi Meisjes 1,30 --- 0