Vereniging 'DEM' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Dylan Langeveld
  • Jongens Junior B - Speer - 41,85
Lisa de Best
  • Meisjes Junior B - 100mH - 16,07

Hoogtepunten

Mats Beentjes JJB 110mH
  • 17,07
  • Eline Brouwer MJB Hoog
  • 1,45
  • Timo van der Stoep JJB 200m
  • 25,31
  • Deborah Leguit MJB 800m
  • 2:43,54
  • Dylan Langeveld JJB Kogel
  • 12,45
  • Lisa de Best MJB 100mH
  • 16,07
  • Dylan Langeveld JJB Speer
  • 41,85
  • Danique Schram MJB 800m
  • 2:45,84
  • Mats Beentjes JJB Discus
  • 32,51
  • Eline Brouwer MJB 100mH
  • 16,77
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Timo van der Stoep DEM Jongens 12,62 -0.3 m/s12,66 460
    Dre Pinas DEM Jongens DNS 11,86 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Timo van der Stoep DEM Jongens 25,31 +0.2 m/s25,97 531
    Dre Pinas DEM Jongens DNS 23,33 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Piet van Vuuren DEM Jongens 2:20,89 2:09,13 440
    Michiel va...der Groen DEM Jongens DNS 2:03,99 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Mats Beentjes DEM Jongens 17,07 -1.6 m/s17,23 655
    11 Joran van der Stoep DEM Jongens 20,62 -2.0 m/s21,53 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Dylan Langeveld DEM Jongens 33,91 41,85 37,25 35,44 41,85 --- 519
    15 Timo Karreman DEM Jongens 16,25 16,96 17,53 17,24 17,53 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Mats Beentjes DEM Jongens 29,49 32,51 27,86 --- 32,51 --- 530
    Antwayne White DEM Jongens X X X X NM --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Dylan Langeveld DEM Jongens --- 11,22 --- 12,45 12,45 --- 630
    10 Timo Karreman DEM Jongens --- 6,78 7,61 7,95 7,95 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Timo Karreman DEM Jongens 1,40 --- 293
    Antwayne White DEM Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Antwayne White DEM Jongens 10,98 10,87 10,90 - 10,98 +1.2 m/s--- 453
    7 Joran van der Stoep DEM Jongens 10,02 10,45 9,57 10,46 10,46 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Ramona de Boer DEM Meisjes 14,65 -1.4 m/s14,31 411
    22 Roxanne Reek DEM Meisjes 15,53 -1.4 m/s14,75 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Ramona de Boer DEM Meisjes 29,64 -2.4 m/s30,22 0
    15 Deborah Leguit DEM Meisjes 29,72 -2.4 m/s28,74 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Deborah Leguit DEM Meisjes 2:43,54 2:40,35 536
    12 Danique Schram DEM Meisjes 2:45,84 2:35,11 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Lisa de Best DEM Meisjes 16,07 -0.7 m/s16,50 639
    5 Eline Brouwer DEM Meisjes 16,77 -0.7 m/s16,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Silke de Haas DEM Meisjes 18,43 20,69 23,36 20,33 23,36 26,27 472
    12 Nadia Willemse DEM Meisjes --- --- 22,95 --- 22,95 27,96 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Nadia Willemse DEM Meisjes 18,38 19,31 19,00 20,38 20,38 22,09 328
    24 Yoelle Sc...n Westrum DEM Meisjes 12,23 12,63 12,40 --- 12,63 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Nadia Willemse DEM Meisjes --- --- 8,57 8,05 8,57 9,59 489
    16 Danique Schram DEM Meisjes 7,16 6,89 7,01 7,25 7,25 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Eline Brouwer DEM Meisjes 1,45 1,40 672
    20 Yoelle Sc...n Westrum DEM Meisjes 1,25 1,45 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Ramona de Boer DEM Meisjes 8,92 8,79 8,39 8,73 8,92 -0.4 m/s9,15 510
    Silke de Haas DEM Meisjes - - - - DNS 9,05 0


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Lisa de Best DEM Meisjes 2,10 2,20 276