Vereniging 'AV NOVA' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Megan Veen MJB 100mH
  • 18,27
  • Wiebe Klazes JJB 100m
  • 12,87
  • Femke Wabeke MJB 200m
  • 28,44
  • Luca Roecoert JJB 110mH
  • 19,76
  • Daan Emmaneel JJB Speer
  • 38,74
  • Daan Emmaneel JJB 100m
  • 12,05
  • Wiebe Klazes JJB Hoog
  • 1,50
  • Lisa Church MJB 100mH
  • 18,25
  • Femke Wabeke MJB HSS
  • 8,81
  • Megan Veen MJB Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Daan Emmaneel AV NOVA Jongens 12,05 +0.0 m/s12,11 570
    11 Wiebe Klazes AV NOVA Jongens 12,87 -0.3 m/s12,73 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Ian Tesselaar AV NOVA Jongens 31,94 -0.3 m/s--- 100


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Luca Roecoert AV NOVA Jongens 2:26,18 2:27,00 377
    17 Ian Tesselaar AV NOVA Jongens 2:37,61 2:37,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Luca Roecoert AV NOVA Jongens 19,76 -2.0 m/s--- 464


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Daan Emmaneel AV NOVA Jongens 37,17 36,35 38,29 38,74 38,74 --- 472
    14 Joost Emmaneel AV NOVA Jongens 19,65 19,63 18,70 17,53 19,65 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Joost Emmaneel AV NOVA Jongens 4,89 4,96 4,80 4,74 4,96 --- 28


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Wiebe Klazes AV NOVA Jongens 1,50 --- 394
    13 Luca Roecoert AV NOVA Jongens 1,50 --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Mireille Ligthart AV NOVA Meisjes 15,49 -0.5 m/s--- 297
    26 Nova Pauw AV NOVA Meisjes 17,72 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Femke Wabeke AV NOVA Meisjes 28,44 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Mireille Ligthart AV NOVA Meisjes 3:05,03 2:54,98 360


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Lisa Church AV NOVA Meisjes 18,25 -1.3 m/s--- 456
    13 Megan Veen AV NOVA Meisjes 18,27 -1.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Femke Wabeke AV NOVA Meisjes 13,43 17,67 --- --- 17,67 --- 347
    23 Nova Pauw AV NOVA Meisjes 10,44 9,23 10,70 10,10 10,70 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Myrthe Dok AV NOVA Meisjes 16,84 19,24 16,03 --- 19,24 --- 299


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Lisa Church AV NOVA Meisjes 6,48 --- 6,42 6,73 6,73 --- 345
    20 Nova Pauw AV NOVA Meisjes --- 4,77 4,46 4,33 4,77 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Megan Veen AV NOVA Meisjes 1,55 --- 779


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Femke Wabeke AV NOVA Meisjes 8,54 8,70 8,75 8,81 8,81 +3.2 m/s--- 496


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Myrthe Dok AV NOVA Meisjes 1,70 --- 98