Vereniging 'ARV Ilion' op 'Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jermo Harper
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Daan Kneppers
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 400m - 55,39
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH - 13,33
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior B - Speer - 38,08
Babet Roeling
  • Meisjes Junior B - Discus - 29,60
Alysee Lester
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,79
Sterre de Rooij
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,65
Franka Pouwels
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Zoë Sedney MJB 400m
  • 55,39
  • Nigel Steenwinkel JJB 400m
  • 53,37
  • Franka Pouwels MJB Hoog
  • 1,55
  • Zoë Sedney MJB 100mH
  • 13,33
  • Nigel Steenwinkel JJB 100m
  • 11,39
  • Nigel Steenwinkel JJB 110mH
  • 15,58
  • Jermo Harper JJB Hoog
  • 1,75
  • Jermo Harper JJB 110mH
  • 16,06
  • Nanah Fung-Loy MJB Speer
  • 38,08
  • Sterre de Rooij MJB Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 11,39 +3.3 m/s11,55 712
    15 Jaïr Muller ARV Ilion Jongens 12,32 +2.0 m/s12,48 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 53,37 53,73 664


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 5:01,73 --- 399


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 15,58 15,70 789
    6 Jermo Harper ARV Ilion Jongens 16,06 16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 44,39 781
    2 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJB 4 45,25 730
    3 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 45,40 722
    4 AAV `36 Jongens Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 47,58 603
    5 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 47,65 599
    6 OSM `75 Jongens (4x100m) OSM `75 - JJB 4 49,34 514
    7 AAV `36 Jongens Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 50,07 479
    8 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 51,36 420
    9 AV Olympus `70 Jongens Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 4 52,50 370
    10 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 DQ 0
    10 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 4 DQ 0
    10 Hellas Utrecht Jongens (4x100m) Hellas Utrecht - JJB 4 DQ 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 DQ 0
    10 AV Olympus `70 Jongens Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
    10 AV Phoenix Jongens (4x100m) AV Phoenix - JJB 0 DNS 0
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 DNS 0
    10 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 43,05 --- 536
    20 Alex van der Voort ARV Ilion Jongens 28,89 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 25,06 --- 356
    14 Thomas van der Voort ARV Ilion Jongens 23,98 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Thomas van der Voort ARV Ilion Jongens 12,37 --- 624
    22 Alex van der Voort ARV Ilion Jongens 7,59 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jermo Harper ARV Ilion Jongens 1,75 --- 0
    3 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 1,75 --- 634


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kjell Haars ARV Ilion Jongens NM --- 0


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Jermo Harper ARV Ilion Jongens 5,36 5,50 - 5,50 +0.7 m/s--- 491
    11 Jaïr Muller ARV Ilion Jongens 5,10 5,06 4,97 4,89 5,10 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Alysee Lester ARV Ilion Meisjes 12,73 +4.3 m/s12,90 726
    9 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 13,15 +4.3 m/s13,45 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Zoë Sedney ARV Ilion Meisjes 55,39 55,62 932
    Sterre de Rooij ARV Ilion Meisjes DNS 58,53 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Isa van der Valk ARV Ilion Meisjes 5:14,06 5:12,00 593
    17 Maaike van der Hulst ARV Ilion Meisjes 5:39,71 5:25,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Zoë Sedney ARV Ilion Meisjes 13,33 +2.1 m/s13,34 955
    17 Mayra Smith ARV Ilion Meisjes 18,60 +2.1 m/s18,32 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 48,86 825
    2 AV De Spartaan Meisjes Team 1 (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 50,85 727
    3 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 51,12 715
    4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 52,46 654
    5 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJB 4 52,47 653
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,66 645
    7 AAV `36 Meisjes Team 1 (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,46 610
    8 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 53,98 588
    9 AV De Spartaan Meisjes Team 2 (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 54,24 577
    10 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 4 54,48 567
    11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 56,59 483
    12 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 4 57,18 461
    13 AAV `36 Meisjes Team 2 (4x100m) AAV `36 - MJB 0 DNS 0
    13 AV Phoenix Meisjes (4x100m) AV Phoenix - MJB 0 DNS 0
    13 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 DNS 0
    13 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 38,08 --- 736
    21 Kim Wiegand ARV Ilion Meisjes 20,88 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Babet Roeling ARV Ilion Meisjes 29,60 --- 536
    11 Kim Wiegand ARV Ilion Meisjes 23,56 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Alysee Lester ARV Ilion Meisjes 11,79 --- 706
    Arja Pouwels ARV Ilion Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sterre de Rooij ARV Ilion Meisjes 1,65 --- 883
    3 Franka Pouwels ARV Ilion Meisjes 1,55 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 5,04 5,17 5,23 5,13 5,23 +1.4 m/s--- 732
    9 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 4,58 4,70 4,61 4,32 4,70 +1.2 m/s--- 0