Vereniging 'AV Sparta' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Justin van Dooren
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,61
Justin van Dooren
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,22
Thijs Huigen
  • Jongens Junior D - 80m - 10,43
Thijs Huigen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:06,03
Bryan Duff
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,80
Bryan Duff
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,21
Bryan Duff
  • Jongens Junior D - Ver - 4,85
Helen Verkade
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Saga Liefrink
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,50
Charity Saddal
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,63
Nikki Docter
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,78
Nila Knoester
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,66
Nikki Docter
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,41
Esther van Grol
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,17
Nikki Docter
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Justin van Dooren JJC 100mH
  • 15,22
  • Nikki Docter MJD 60mH
  • 10,41
  • Justin van Dooren JJC 800m
  • 2:18,61
  • Nikki Docter MJD 60m
  • 8,78
  • Thijs Huigen JJD 80m
  • 10,43
  • Helen Verkade MJC Hoog
  • 1,50
  • Charity Saddal MJD 60m
  • 8,63
  • Nila Knoester MJD 1000m
  • 3:22,66
  • Thijs Huigen JJD 1000m
  • 3:06,03
  • Angelo de Nooijer JJD 80m
  • 10,52
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Floris van Daal AV Sparta JC Team 2 13,47 +1.9 m/s13,10 603
    13 Tom Hoogweg AV Sparta JC Team 1 13,53 +1.9 m/s13,31 595
    15 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 13,81 +1.9 m/s13,44 558
    19 Demian Horvat AV Sparta JC Team 1 14,05 +3.7 m/s14,09 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Justin van Dooren AV Sparta JC Team 1 2:18,61 2:21,83 678
    8 Tom Hoogweg AV Sparta JC Team 1 2:33,04 2:35,24 530
    13 Daniel Beck AV Sparta JC Team 1 2:47,75 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Justin van Dooren AV Sparta JC Team 1 15,22 +0.3 m/s15,20 705
    9 Thijs Grootendorst AV Sparta JC Team 1 19,58 +0.0 m/s21,67 386


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 50,77 684
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,17 619
    3 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 53,47 590
    4 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 54,60 553
    5 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 57,03 478
    6 Leiden Atletiek JC Team 3 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 1:00,30 388
    7 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 DQ 0
    7 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    7 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Demian Horvat AV Sparta JC Team 1 24,45 --- 405


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Justin van Dooren AV Sparta JC Team 1 24,96 29,67 394


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Daniel Beck AV Sparta JC Team 1 8,39 --- 442


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 1,45 1,40 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 4,37 4,76 4,50 4,78 4,78 +1.7 m/s5,10 576
    10 Thijs Grootendorst AV Sparta JC Team 1 3,98 3,93 3,80 3,82 3,98 +2.0 m/s3,96 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 10,43 +2.1 m/s10,44 718
    4 Angelo de Nooijer AV Sparta JD Team 1 10,52 +2.1 m/s10,45 701
    11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 11,99 +2.6 m/s11,95 469
    15 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 12,16 +0.9 m/s12,34 446
    30 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 13,10 +1.1 m/s13,31 0
    31 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 13,39 +1.1 m/s13,37 295
    34 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 14,11 +1.1 m/s13,55 219
    Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS 13,06 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 3:06,03 3:08,92 650
    14 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 3:28,42 3:41,58 490
    18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3:38,06 3:35,37 431
    19 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 3:38,57 3:42,37 428
    24 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 3:44,34 3:27,49 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 13,80 -0.2 m/s12,98 507
    4 Layi Oniwinde AV Sparta JD Team 1 13,94 -0.2 m/s14,00 493
    13 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 15,90 +1.0 m/s16,40 333
    15 Timo Eilers AV Sparta JD Team 1 16,32 +0.2 m/s15,86 0
    Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS 18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 42,44 653
    2 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,96 590
    3 AV De Spartaan JD Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,71 561
    4 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,71 523
    5 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 46,62 490
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,52 409
    7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,00 360
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,23 371
    7 AV De Spartaan JD Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 50,24 371
    10 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0
    10 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 4 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Angelo de Nooijer AV Sparta JD Team 1 26,37 --- 437
    7 Timo Eilers AV Sparta JD Team 1 23,45 --- 0
    16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 12,81 --- 172


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 10,21 --- 533
    7 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 8,63 --- 0
    8 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 8,08 --- 425


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Layi Oniwinde AV Sparta JD Team 1 1,35 --- 499
    11 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 1,20 --- 0
    11 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 1,20 --- 389
    14 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 1,15 --- 0
    Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 4,61 4,85 4,60 4,67 4,85 +1.6 m/s--- 591
    10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 3,57 3,72 3,51 - 3,72 +1.7 m/s--- 362
    12 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 3,06 3,64 3,42 3,42 3,64 +0.7 m/s--- 346
    16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 3,27 3,13 3,27 +0.2 m/s--- 0
    18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3,09 2,90 2,97 3,12 3,12 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 11,68 -0.1 m/s11,34 513
    17 Siri Liefrink AV Sparta MC Team 1 11,74 +1.0 m/s11,67 504
    21 Soetkin Lammers AV Sparta MC Team 1 12,19 +0.7 m/s12,28 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Donna Polet AV Sparta MC Team 1 2:45,88 2:45,53 421
    15 Soetkin Lammers AV Sparta MC Team 1 2:48,62 2:47,71 400
    26 Lieke Kalma AV Sparta MC Team 1 3:09,32 3:14,31 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 16,77 +0.1 m/s--- 274
    20 Soetkin Lammers AV Sparta MC Team 1 17,35 +0.1 m/s--- 238
    Siri Liefrink AV Sparta MC Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,33 658
    2 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 42,36 657
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,27 619
    4 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,12 584
    5 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,62 564
    6 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,94 552
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,82 483
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 49,40 347
    9 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 DNS 0
    9 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Lieke Kalma AV Sparta MC Team 1 16,89 15,27 246
    14 Hania Snellink AV Sparta MC Team 1 14,46 16,43 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Siri Liefrink AV Sparta MC Team 1 8,21 8,20 432
    9 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 6,78 6,81 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 1,50 1,45 623
    12 Hania Snellink AV Sparta MC Team 1 1,25 1,30 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 4,50 4,16 - 4,29 4,50 +1.2 m/s4,56 519
    15 Stella Baijens AV Sparta MC Team 1 3,44 2,75 2,85 3,12 3,44 +0.8 m/s3,39 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 8,63 +0.5 m/s8,70 622
    3 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 8,78 +0.5 m/s8,86 592
    18 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 9,59 +0.8 m/s9,61 444
    19 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 1 9,65 +2.5 m/s9,55 0
    23 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 9,88 +1.9 m/s9,95 397
    24 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 9,90 +0.8 m/s9,75 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Nila Knoester AV Sparta MD Team 1 3:22,66 3:24,03 527
    4 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 3:25,00 3:28,48 512
    11 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 1 3:40,49 3:42,70 0
    15 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 3:54,82 4:02,89 340
    22 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 4:07,15 4:03,93 281


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 10,41 -0.6 m/s10,32 554
    6 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 11,35 +0.7 m/s11,58 442
    7 Charissa Boeters AV Sparta MD Team 1 11,59 -0.6 m/s11,35 0
    18 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 13,08 +0.2 m/s12,60 278
    25 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 13,72 +0.6 m/s14,41 228
    28 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 14,64 +1.0 m/s13,08 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 33,86 619
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,32 595
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,52 585
    4 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,78 522
    5 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,08 511
    6 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 36,13 509
    7 AV Rijnsoever MD (4x60m) AV Rijnsoever - MJD 4 36,64 486
    8 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 37,28 458
    9 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 37,89 433
    10 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 38,21 419
    11 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,60 404
    12 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 39,23 379
    13 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 4 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ayla Vording AV Sparta MD Team 1 20,73 --- 338
    7 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 19,38 --- 312
    8 Yassira Ahraoui AV Sparta MD Team 1 18,22 --- 0
    Mounia Ahraoui AV Sparta MD Team 2 NM --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Esther van Grol AV Sparta MD Team 1 23,17 --- 364
    9 Ayla Vording AV Sparta MD Team 1 15,55 --- 0
    12 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 15,16 --- 210
    15 Mounia Ahraoui AV Sparta MD Team 2 14,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Yassira Ahraoui AV Sparta MD Team 1 8,87 --- 467
    6 Esther van Grol AV Sparta MD Team 1 8,66 --- 0
    10 Mounia Ahraoui AV Sparta MD Team 2 7,24 --- 379
    18 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 6,34 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 1,30 --- 462
    15 Esther van Grol AV Sparta MD Team 1 1,15 --- 0
    15 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 1,15 --- 352
    21 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Charissa Boeters AV Sparta MD Team 1 3,36 4,15 4,00 3,98 4,15 +1.6 m/s--- 448
    6 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 3,47 3,78 3,78 3,79 3,79 +1.3 m/s--- 0
    15 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 2,80 3,07 3,21 3,22 3,22 -0.3 m/s--- 262
    16 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 2,78 2,34 3,22 2,53 3,22 +1.8 m/s--- 0