Vereniging 'ARV Ilion' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Daan Kneppers
  • Jongens Junior C - 100m - 12,20
Daan Kneppers
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,10
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Speer - 45,28
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Discus - 36,41
Alex van der Voort
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,05
Daan Kneppers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Ver - 5,64
Lars Dauw
  • Jongens Junior D - 80m - 10,16
Carl Martens
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:08,82
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,16
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D - Speer - 33,76
Luuk den Toom
  • Jongens Junior D - Speer - 29,33
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,37
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,27
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,40
Alysée Lester
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,62
Alysée Lester
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,09
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,18
Alysée Lester
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,66
Franka Pouwels
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior D - Speer - 29,16
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Daan Kneppers JJC Hoog
  • 1,65
  • Jaïr Muller JJC 100m
  • 12,48
  • Alysée Lester MJC 80mH
  • 12,09
  • Lars Dauw JJD 80m
  • 10,16
  • Denise Arisa MJC 80mH
  • 12,18
  • Alysée Lester MJC 80m
  • 10,62
  • Marijn van Duijn JJC Ver
  • 5,64
  • Denise Arisa MJC 80m
  • 10,40
  • Daan Kneppers JJC 100m
  • 12,20
  • Alysée Lester MJC Kogel
  • 11,66
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Daan Kneppers ARV Ilion JC 12,20 +3.4 m/s12,44 792
    4 Jaïr Muller ARV Ilion JC 12,48 +3.4 m/s12,83 747


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Beau Suvaal ARV Ilion JC 2:27,20 2:29,20 587
    10 Ronald Bolhuis ARV Ilion JC 2:35,25 2:37,90 510


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Daan Kneppers ARV Ilion JC 15,10 +0.8 m/s17,61 716
    5 Jaïr Muller ARV Ilion JC 15,61 +0.3 m/s16,64 669
    14 Beau Suvaal ARV Ilion JC 21,40 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 50,77 684
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,17 619
    3 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 53,47 590
    4 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 54,60 553
    5 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 57,03 478
    6 Leiden Atletiek JC Team 3 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 1:00,30 388
    7 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 DQ 0
    7 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    7 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 45,28 50,07 709
    11 Alex van der Voort ARV Ilion JC 24,44 27,08 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 36,41 41,47 567
    4 Alex van der Voort ARV Ilion JC 24,96 24,60 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Alex van der Voort ARV Ilion JC 10,05 9,94 525
    8 Ronald Bolhuis ARV Ilion JC 9,00 8,26 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daan Kneppers ARV Ilion JC 1,65 1,72 741
    5 Sem van Vliet ARV Ilion JC 1,45 1,45 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 5,28 5,64 5,64 +2.2 m/s5,92 744
    9 Sem van Vliet ARV Ilion JC 4,22 3,93 4,28 4,28 +0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Lars Dauw ARV Ilion JD 10,16 +2.1 m/s10,25 768
    7 Carl Martens ARV Ilion JD 10,72 +2.1 m/s10,55 666
    9 Joep Kneppers ARV Ilion JD 11,38 +2.6 m/s11,81 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Carl Martens ARV Ilion JD 3:08,82 3:03,20 628
    10 Lars Dauw ARV Ilion JD 3:22,70 3:25,90 527
    21 Alex Meershoek ARV Ilion JD 3:40,81 3:21,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Maurice Afognon ARV Ilion JD 13,16 -0.2 m/s13,44 570
    5 Luuk den Toom ARV Ilion JD 14,25 +0.2 m/s15,80 465
    8 Thijs de Groot ARV Ilion JD 15,18 -0.2 m/s14,85 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 42,44 653
    2 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,96 590
    3 AV De Spartaan JD Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,71 561
    4 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,71 523
    5 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 46,62 490
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,52 409
    7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,00 360
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,23 371
    7 AV De Spartaan JD Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 50,24 371
    10 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0
    10 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 4 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 33,76 34,64 552
    3 Luuk den Toom ARV Ilion JD 29,33 31,28 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Maurice Afognon ARV Ilion JD 10,37 9,82 540
    2 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 10,27 8,00 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 1,50 1,45 623
    6 Thijs de Groot ARV Ilion JD 1,35 1,45 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Luuk den Toom ARV Ilion JD 4,19 4,04 3,89 4,12 4,19 +1.2 m/s4,40 456
    7 Menno Bloembergen ARV Ilion JD 4,07 - 3,69 3,80 4,07 +0.9 m/s4,03 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Denise Arisa ARV Ilion MC 10,40 +1.6 m/s10,50 723
    3 Alysée Lester ARV Ilion MC 10,62 +1.6 m/s10,40 683
    15 Irena Zapata ARV Ilion MC 11,63 +1.0 m/s11,76 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Isa van der Valk ARV Ilion MC 2:32,31 2:37,40 537
    14 Denise Arisa ARV Ilion MC 2:48,40 2:32,00 401
    17 Elisa van Beelen ARV Ilion MC 2:56,25 2:48,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Alysée Lester ARV Ilion MC 12,09 +2.0 m/s11,89 692
    2 Denise Arisa ARV Ilion MC 12,18 +2.0 m/s12,58 681
    Franka Pouwels ARV Ilion MC DNS 14,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,33 658
    2 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 42,36 657
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,27 619
    4 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,12 584
    5 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,62 564
    6 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,94 552
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,82 483
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 49,40 347
    9 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 DNS 0
    9 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Annyka Wanders ARV Ilion MC 14,51 15,65 196
    12 Suus Vat ARV Ilion MC 14,50 16,50 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Alysée Lester ARV Ilion MC 11,66 12,67 599
    7 Valerie Afognon ARV Ilion MC 8,03 8,90 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Franka Pouwels ARV Ilion MC 1,45 1,60 582
    5 Jade Groen ARV Ilion MC 1,40 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Elisa van Beelen ARV Ilion MC 3,86 3,80 3,62 3,73 3,86 +0.0 m/s3,96 390
    11 Valerie Afognon ARV Ilion MC 3,76 3,47 - 3,46 3,76 +1.0 m/s4,34 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Juliette Donker ARV Ilion MD 9,16 +2.5 m/s9,25 519
    27 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion MD 9,98 +1.9 m/s10,12 381
    33 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 10,41 +0.8 m/s10,50 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Kaya van Haastregt ARV Ilion MD 4:05,13 4:05,00 291
    23 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion MD 4:09,30 4:10,00 272
    28 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 4:12,93 4:10,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 11,66 -0.6 m/s11,18 409
    16 Juliette Donker ARV Ilion MD 12,87 +1.0 m/s13,35 296
    Megan Breumelhof ARV Ilion MD DNS 12,34 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 33,86 619
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,32 595
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,52 585
    4 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,78 522
    5 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,08 511
    6 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 36,13 509
    7 AV Rijnsoever MD (4x60m) AV Rijnsoever - MJD 4 36,64 486
    8 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 37,28 458
    9 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 37,89 433
    10 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 38,21 419
    11 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,60 404
    12 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 39,23 379
    13 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 4 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 29,16 27,89 482
    16 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 14,73 13,75 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Sharon London ARV Ilion MD 15,18 13,27 211
    20 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 9,61 11,43 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Sharon London ARV Ilion MD 7,39 7,86 388
    16 Kaya van Haastregt ARV Ilion MD 6,66 6,59 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 1,45 1,45 582
    9 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 1,20 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Megan Breumelhof ARV Ilion MD 3,21 3,46 3,31 2,98 3,46 +0.2 m/s3,71 310
    14 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 2,87 3,18 3,15 3,24 3,24 +0.7 m/s3,37 0