Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Sander Ottenheim
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,59
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Minou de Wit
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,75
Carolina Ricci
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,16

Hoogtepunten

Mette Nuijen MJC 80mH
  • 13,33
  • Elanor van Kleef MJC 80m
  • 11,42
  • Liam Timmerman JJC 100m
  • 13,41
  • Luuk de Graaf JJD 80m
  • 10,59
  • Lucie Krijgsman MJC 80m
  • 11,37
  • Errolson Windster JJC Ver
  • 5,05
  • Sep Mans JJC 100m
  • 13,06
  • Faya Donders MJC 80m
  • 11,07
  • Errolson Windster JJC 100m
  • 12,74
  • Myrthe Steenbeek MJC Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 12,74 +3.4 m/s12,54 707
    6 Sep Mans Leiden Atl...JC Team 1 13,06 +1.9 m/s13,38 660
    9 Liam Timmerman Leiden Atl...JC Team 2 13,41 +1.9 m/s13,69 611
    11 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 1 13,48 +3.7 m/s14,31 0
    16 Quinten Stijger Leiden Atl...JC Team 2 13,84 +3.7 m/s14,03 554
    20 Arthur Stoffels Leiden Atl...JC Team 2 14,09 +3.7 m/s14,35 0
    22 Daniel Marsman Leiden Atl...JC Team 3 14,83 +2.5 m/s15,30 436
    23 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 3 15,13 +2.5 m/s16,01 403


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sep Mans Leiden Atl...JC Team 1 2:26,99 2:35,00 589
    9 Liam Timmerman Leiden Atl...JC Team 2 2:33,43 2:45,00 527
    12 Freek Zevenbergen Leiden Atl...JC Team 2 2:43,49 2:55,00 440
    14 Guus Geelen Leiden Atl...JC Team 1 2:49,52 --- 0
    15 Yannick de Vroomen Leiden Atl...JC Team 1 2:49,55 2:35,00 393


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 1 17,61 +0.8 m/s18,16 510
    12 Guus Geelen Leiden Atl...JC Team 1 20,65 +0.0 m/s21,06 328
    15 Daniel Marsman Leiden Atl...JC Team 3 22,03 +0.0 m/s21,64 262
    Hugo Sandberg Leiden Atl...JC Team 2 DNS 21,00 0
    Ruben Oppenhuizen Leiden Atl...JC Team 1 DNS 18,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 50,77 684
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,17 619
    3 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 53,47 590
    4 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 54,60 553
    5 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 57,03 478
    6 Leiden Atletiek JC Team 3 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 1:00,30 388
    7 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 DQ 0
    7 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    7 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Malik Dammada Leiden Atl...JC Team 1 37,85 36,67 610
    7 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JC Team 1 33,76 32,68 0
    9 Sander Henzen Leiden Atl...JC Team 3 27,33 21,66 453
    12 Amadeus Kuijper Leiden Atl...JC Team 3 23,89 20,75 0
    13 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 16,17 --- 247
    Hugo Sandberg Leiden Atl...JC Team 2 DNS 14,08 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JC Team 1 24,17 26,74 381
    8 Amadeus Kuijper Leiden Atl...JC Team 3 23,04 18,52 362
    10 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 21,43 21,12 333
    11 Sander Henzen Leiden Atl...JC Team 3 20,11 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Malik Dammada Leiden Atl...JC Team 1 9,63 9,93 505
    5 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JC Team 1 9,57 9,31 0
    10 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 7,05 6,75 368
    11 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 3 5,78 5,97 292
    Hugo Sandberg Leiden Atl...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ruben Oppenhuizen Leiden Atl...JC Team 1 1,45 1,40 582
    9 Guus Geelen Leiden Atl...JC Team 1 1,30 1,35 0
    10 Arthur Stoffels Leiden Atl...JC Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 4,99 5,04 5,05 4,55 5,05 +1.3 m/s5,12 631
    11 Quinten Stijger Leiden Atl...JC Team 2 3,84 3,62 3,66 - 3,84 +1.2 m/s4,03 386
    Freek Zevenbergen Leiden Atl...JC Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 10,59 +0.7 m/s--- 689
    13 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 12,04 +0.7 m/s--- 462
    17 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 12,26 +0.4 m/s--- 0
    21 Erik Molevelt Leiden Atl...JD Team 3 12,65 +0.4 m/s--- 382
    24 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 12,80 +0.4 m/s--- 364
    26 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 12,98 +0.4 m/s--- 342
    27 Willem Schoo Leiden Atl...JD Team 2 12,99 +0.4 m/s--- 0
    27 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 12,99 +0.4 m/s--- 0
    27 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 12,99 +1.1 m/s--- 341


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 3:17,59 3:20,00 562
    5 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 3:19,44 3:24,00 549
    11 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3:24,38 3:25,00 0
    16 Erik Molevelt Leiden Atl...JD Team 3 3:33,73 3:30,00 457
    27 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 2 3:48,87 3:31,00 371
    28 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 3:49,22 3:40,00 369
    29 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 3:51,23 3:40,00 359
    30 Simon Krijger Leiden Atl...JD Team 3 4:00,30 3:40,00 0
    Chander Ganga Leiden Atl...JD Team 2 DNS 3:45,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Loek Mansvelder Leiden Atl...JD Team 1 15,63 +0.2 m/s15,56 353
    12 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 15,67 +0.2 m/s16,33 350
    14 Sander Ottenheim Leiden Atl...JD Team 1 16,07 +1.0 m/s16,64 0
    19 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 17,01 +0.1 m/s--- 259
    22 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 3 17,75 -0.5 m/s18,33 215
    26 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 18,46 +1.0 m/s17,00 175
    28 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 19,75 -0.5 m/s19,36 111


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 42,44 653
    2 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,96 590
    3 AV De Spartaan JD Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,71 561
    4 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,71 523
    5 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 46,62 490
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,52 409
    7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,00 360
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,23 371
    7 AV De Spartaan JD Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 50,24 371
    10 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0
    10 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 4 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ingmar van Andel Leiden Atl...JD Team 1 25,57 --- 424
    8 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 23,01 --- 0
    18 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 11,62 --- 143
    20 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 10,44 --- 113
    21 Willem Schoo Leiden Atl...JD Team 2 9,80 --- 0
    22 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 9,35 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 7,86 --- 414
    11 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 2 7,13 --- 373
    15 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 6,34 --- 327
    18 Loek Mansvelder Leiden Atl...JD Team 1 5,59 --- 0
    21 Simon Krijger Leiden Atl...JD Team 3 5,14 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sander Ottenheim Leiden Atl...JD Team 1 1,45 --- 582
    10 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 1,25 --- 426
    14 Ingmar van Andel Leiden Atl...JD Team 1 1,15 --- 0
    14 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 1,15 --- 352
    18 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 3 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 4,27 3,86 3,22 4,27 +0.6 m/s--- 472
    8 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3,31 - 3,71 3,99 3,99 +0.5 m/s--- 0
    13 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 3,51 2,66 3,09 3,51 +0.6 m/s--- 320
    20 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 3,01 2,83 3,04 3,04 +0.6 m/s--- 226
    21 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 2,98 2,81 2,63 2,93 2,98 +1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Faya Donders Leiden Atl...MC Team 1 11,07 +1.0 m/s11,47 607
    8 Lucie Krijgsman Leiden Atl...MC Team 2 11,37 +0.3 m/s--- 560
    9 Elanor van Kleef Leiden Atl...MC Team 1 11,42 +1.0 m/s11,44 552
    10 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 11,43 +1.0 m/s11,45 0
    11 Emily Aubry Leiden Atl...MC Team 3 11,48 +0.3 m/s--- 543
    12 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 2 11,50 -0.1 m/s11,43 540
    13 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 2 11,57 +0.7 m/s11,99 0
    14 Sanne de Lange Leiden Atl...MC Team 3 11,59 +0.7 m/s12,21 526
    20 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 3 11,99 +0.7 m/s12,12 0
    22 Itske Oosting Leiden Atl...MC Team 4 12,33 +0.3 m/s--- 423
    24 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 14,57 +0.3 m/s--- 175
    Emma Brink Leiden Atl...MC Team 4 DNF 13,03 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Rebekah Bourne Leiden Atl...MC Team 1 2:39,94 2:40,00 469
    8 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 1 2:41,24 2:42,74 458
    13 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 2 2:48,20 2:50,00 403
    16 Marloes Huizer Leiden Atl...MC Team 1 2:49,12 2:45,00 0
    18 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 2 2:58,30 2:50,00 330
    20 Florijne van Well Leiden Atl...MC Team 3 3:01,56 2:55,00 308
    21 Jo-Ann Kortekaas Leiden Atl...MC Team 3 3:02,04 2:55,00 305
    22 Victoria Meira Leiden Atl...MC Team 4 3:03,97 3:00,00 292
    23 Lucie Krijgsman Leiden Atl...MC Team 2 3:04,28 3:00,00 0
    24 Itske Oosting Leiden Atl...MC Team 4 3:06,30 3:00,00 278
    25 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 3:08,03 --- 0
    Vera Stokman Leiden Atl...MC Team 3 DNS 2:55,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 1 13,33 +2.0 m/s13,84 553
    6 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 2 14,51 +1.4 m/s15,50 442
    7 Rosa Candido Leiden Atl...MC Team 2 14,61 +0.2 m/s15,79 434
    8 Florijne van Well Leiden Atl...MC Team 3 14,86 +0.2 m/s15,90 413
    9 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 2 14,92 +1.4 m/s14,93 0
    10 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MC Team 1 15,02 +0.2 m/s15,50 400
    11 Sanne de Lange Leiden Atl...MC Team 3 15,24 +0.2 m/s15,93 383
    12 Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 4 15,88 +0.2 m/s15,90 335
    13 Eva van der Geest Leiden Atl...MC Team 4 16,31 +0.1 m/s--- 305
    15 Iva van Geen Leiden Atl...MC Team 4 16,67 +0.1 m/s--- 0
    17 Elanor van Kleef Leiden Atl...MC Team 1 16,84 +1.0 m/s16,95 0
    19 Laura Damman Leiden Atl...MC Team 3 17,08 +1.0 m/s18,05 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,33 658
    2 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 42,36 657
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,27 619
    4 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,12 584
    5 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,62 564
    6 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,94 552
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,82 483
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 49,40 347
    9 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 DNS 0
    9 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 22,59 --- 354
    5 Rosa Candido Leiden Atl...MC Team 2 18,13 --- 271
    6 Laura Varona Perez Leiden Atl...MC Team 1 17,21 --- 0
    8 Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 4 16,35 --- 235
    9 Hadewijch ...ijverberg Leiden Atl...MC Team 4 14,86 --- 0
    10 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 2 14,68 --- 0
    13 Pippa de Jong Leiden Atl...MC Team 3 14,47 --- 195


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 9,61 --- 504
    8 Laura Varona Perez Leiden Atl...MC Team 1 7,96 --- 0
    10 Nora Varona Perez Leiden Atl...MC Team 4 6,69 --- 348
    11 Alia Atif Leiden Atl...MC Team 3 6,32 --- 326
    12 Pippa de Jong Leiden Atl...MC Team 3 6,00 --- 0
    13 Hadewijch ...ijverberg Leiden Atl...MC Team 4 5,68 --- 0
    14 Lucie Krijgsman Leiden Atl...MC Team 2 5,62 --- 282
    15 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 2 5,44 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 1,45 --- 582
    5 Laura Varona Perez Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
    10 Rosa Candido Leiden Atl...MC Team 2 1,35 --- 499
    11 Alia Atif Leiden Atl...MC Team 3 1,30 --- 462
    12 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MC Team 3 1,25 --- 0
    15 Nora Varona Perez Leiden Atl...MC Team 4 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MC Team 1 3,83 4,21 4,31 - 4,31 +0.5 m/s--- 480
    6 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 2 4,09 4,03 3,75 3,79 4,09 +0.7 m/s--- 436
    7 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 3 3,87 3,84 - 4,09 4,09 +0.2 m/s--- 436
    10 Eva van der Geest Leiden Atl...MC Team 4 3,81 3,74 3,81 +1.5 m/s--- 380
    12 Faya Donders Leiden Atl...MC Team 1 3,46 3,73 3,29 3,73 3,73 +0.3 m/s--- 0
    13 Lena Elderhorst Leiden Atl...MC Team 2 3,40 3,40 3,45 3,64 3,64 +2.1 m/s--- 0
    16 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 3,06 3,26 2,88 2,45 3,26 +1.0 m/s--- 0
    Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MC Team 3 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Carolina Ricci Leiden Atl...MD Team 1 9,02 +0.5 m/s9,21 545
    11 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 9,36 +0.8 m/s9,70 483
    12 Rosanne Zoetemelk Leiden Atl...MD Team 2 9,37 +0.8 m/s9,60 481
    15 Meike de Visser Leiden Atl...MD Team 2 9,44 +2.5 m/s9,58 469
    17 Irem Guney Leiden Atl...MD Team 4 9,47 +1.3 m/s--- 464
    20 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 1 9,75 +0.8 m/s9,58 0
    28 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 9,99 +0.8 m/s10,34 380
    29 Lokke Lewerissa Leiden Atl...MD Team 3 10,03 +1.9 m/s9,97 373
    31 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 10,33 +0.8 m/s11,13 0
    32 Tessel van der Zeeuw Leiden Atl...MD Team 3 10,36 +0.8 m/s10,77 0
    35 Hannah Moltgen Leiden Atl...MD Team 4 10,52 +0.8 m/s10,68 302


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Tirra Aalla Leiden Atl...MD Team 1 3:40,25 3:35,00 418
    13 Esther van Velzen Leiden Atl...MD Team 1 3:52,72 3:35,00 351
    16 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 3:57,96 4:00,00 325
    17 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 3:58,00 3:35,00 0
    19 Meike de Visser Leiden Atl...MD Team 2 4:02,83 4:00,00 301
    25 Irem Guney Leiden Atl...MD Team 4 4:11,30 --- 263
    Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 DNF 4:00,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 11,27 +0.7 m/s12,02 451
    8 Stine Nuijen Leiden Atl...MD Team 1 11,63 +0.7 m/s11,89 412
    10 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 1 12,36 +0.2 m/s12,26 0
    11 Rosanne Zoetemelk Leiden Atl...MD Team 2 12,38 +0.2 m/s12,64 339
    13 Lenja van Rooij Leiden Atl...MD Team 2 12,56 +1.0 m/s12,92 323
    17 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 12,97 +1.4 m/s13,50 287
    23 Hanah van ...lkerweerd Leiden Atl...MD Team 4 13,59 +1.4 m/s13,50 238
    26 Juul Cuypers Leiden Atl...MD Team 3 13,74 +1.4 m/s13,50 227
    Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 DNS 15,32 0
    Mees Kuiper Leiden Atl...MD Team 3 DNS 13,77 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 33,86 619
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,32 595
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,52 585
    4 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,78 522
    5 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,08 511
    6 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 36,13 509
    7 AV Rijnsoever MD (4x60m) AV Rijnsoever - MJD 4 36,64 486
    8 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 37,28 458
    9 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 37,89 433
    10 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 38,21 419
    11 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,60 404
    12 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 39,23 379
    13 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 4 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Minou de Wit Leiden Atl...MD Team 1 23,75 --- 392
    6 Femke Zwaan Leiden Atl...MD Team 1 19,70 --- 0
    13 Bodil de Jong Leiden Atl...MD Team 2 16,12 --- 246
    14 Yin Yin de Ridder Leiden Atl...MD Team 2 15,75 --- 0
    20 Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 7,95 --- 42


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 16,97 --- 248
    6 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 16,69 --- 242
    7 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 1 16,44 --- 0
    16 Bodil de Jong Leiden Atl...MD Team 2 13,98 --- 0
    21 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 9,16 --- 66


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Femke Zwaan Leiden Atl...MD Team 1 8,17 --- 430
    8 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 8,13 --- 0
    11 Bodil de Jong Leiden Atl...MD Team 2 7,23 --- 379
    20 Hanah van ...lkerweerd Leiden Atl...MD Team 4 5,96 --- 303


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Hannah Moltgen Leiden Atl...MD Team 4 1,25 --- 426
    6 Lenja van Rooij Leiden Atl...MD Team 2 1,25 --- 426
    6 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 1 1,25 --- 426
    9 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 1,20 --- 0
    9 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 1,20 --- 0
    15 Juul Cuypers Leiden Atl...MD Team 3 1,15 --- 0
    15 Mees Kuiper Leiden Atl...MD Team 3 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Carolina Ricci Leiden Atl...MD Team 1 4,16 3,68 3,96 3,07 4,16 +0.9 m/s--- 450
    7 Stine Nuijen Leiden Atl...MD Team 1 3,79 3,54 3,64 3,52 3,79 +1.2 m/s--- 0
    12 Lokke Lewerissa Leiden Atl...MD Team 3 3,08 2,96 2,92 3,27 3,27 +1.5 m/s--- 272
    17 Tessel van der Zeeuw Leiden Atl...MD Team 3 2,51 3,19 2,78 3,02 3,19 +2.0 m/s--- 0
    18 Yin Yin de Ridder Leiden Atl...MD Team 2 2,81 2,75 3,13 2,83 3,13 +1.4 m/s--- 244
    22 Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 2,55 2,12 X 2,58 2,58 +1.8 m/s--- 134