Vereniging 'AV De Spartaan' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Nick Duinkerken
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,07
Vincent Franken
  • Jongens Junior D - Speer - 31,07
Alje Stip
  • Jongens Junior D - Ver - 4,43
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,58
Jasmijn Bloemheuvel
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,46
Phebe Goedhart
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,06
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,20
Roxy Ramars
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,48
Roxy Ramars
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,62
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,55
Roanna Geleijn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,21

Hoogtepunten

Jari Langelaan JJD 80m
  • 10,56
  • Jasmijn Bloemheuvel MJC Hoog
  • 1,40
  • Thijs van Rijn JJC Hoog
  • 1,50
  • Marieke Moonen MJC 80m
  • 10,67
  • Marnix Hettema JJC Ver
  • 5,08
  • Nimah Lommerse MJC 80mH
  • 12,20
  • Jasmijn Bloemheuvel MJC 800m
  • 2:26,46
  • Nimah Lommerse MJC 80m
  • 10,58
  • Marnix Hettema JJC 100m
  • 13,06
  • Marnix Hettema JJC 100mH
  • 15,82
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 13,06 +3.4 m/s12,99 660
    14 Job van Leeuwen AV De Spartaan JC 13,71 +3.7 m/s13,97 571
    17 Rens Altorf AV De Spartaan JC 13,95 +3.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rens Altorf AV De Spartaan JC 2:26,83 2:26,50 590
    7 Bryan Kaak AV De Spartaan JC 2:27,30 2:40,50 586
    11 Jarique Hazel AV De Spartaan JC 2:38,53 2:47,50 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 15,82 +0.3 m/s16,05 651
    10 Govanni Cozijn AV De Spartaan JC 19,97 +0.8 m/s18,50 364
    16 Rens Altorf AV De Spartaan JC 23,17 +0.8 m/s19,67 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 50,77 684
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,17 619
    3 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 53,47 590
    4 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 54,60 553
    5 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 57,03 478
    6 Leiden Atletiek JC Team 3 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 1:00,30 388
    7 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 DQ 0
    7 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    7 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Matthijs Valten AV De Spartaan JC 36,05 31,29 585
    8 Tijn Kauffman AV De Spartaan JC 28,52 24,34 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Matthijs Valten AV De Spartaan JC 24,55 28,71 387
    9 Thijs van Rijn AV De Spartaan JC 22,87 25,81 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Tijn Kauffman AV De Spartaan JC 9,26 7,82 486
    7 Melle de Fuijk AV De Spartaan JC 9,04 9,00 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Thijs van Rijn AV De Spartaan JC 1,50 1,50 623
    8 Govanni Cozijn AV De Spartaan JC 1,35 1,50 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 5,08 4,86 4,78 4,92 5,08 +1.8 m/s4,98 636
    8 Job van Leeuwen AV De Spartaan JC 4,31 3,27 - - 4,31 +2.5 m/s4,76 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 10,56 +2.1 m/s10,77 694
    10 Menno Willems AV De Spar...JD Team 1 11,52 +2.6 m/s11,55 537
    22 Youri Feijt AV De Spar...JD Team 2 12,71 +0.9 m/s12,56 375
    25 Finn Leukel AV De Spar...JD Team 2 12,97 +0.9 m/s12,71 343
    33 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 13,67 +1.1 m/s13,82 0
    Siebe van Leeuwen AV De Spar...JD Team 1 DNS 12,47 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 3:10,07 3:09,09 618
    8 Bruno Bangu AV De Spar...JD Team 1 3:21,28 3:33,75 537
    12 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3:25,10 3:26,11 0
    22 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3:41,42 3:44,49 412
    23 Leon van der Geer AV De Spar...JD Team 2 3:42,37 4:02,33 406
    25 Youri Feijt AV De Spar...JD Team 2 3:44,81 3:47,79 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Ryan Bootsma AV De Spar...JD Team 1 14,54 +0.2 m/s15,66 440
    9 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 15,42 +0.1 m/s--- 369
    10 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 15,59 +0.2 m/s15,87 0
    17 Tim Philipse AV De Spar...JD Team 2 16,78 +1.0 m/s16,83 274
    21 Michalis Analytis AV De Spar...JD Team 2 17,47 +1.0 m/s17,05 231
    24 Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 18,33 -0.5 m/s17,25 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 42,44 653
    2 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,96 590
    3 AV De Spartaan JD Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,71 561
    4 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,71 523
    5 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 46,62 490
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,52 409
    7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,00 360
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,23 371
    7 AV De Spartaan JD Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 50,24 371
    10 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0
    10 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 4 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 31,07 29,06 512
    12 Finn Leukel AV De Spar...JD Team 2 15,98 --- 243
    14 Leon van der Geer AV De Spar...JD Team 2 13,81 13,21 0
    Siebe van Leeuwen AV De Spar...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 9,64 8,65 505
    5 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 9,59 9,24 0
    12 Michalis Analytis AV De Spar...JD Team 2 7,09 7,27 371
    13 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 6,52 6,33 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ryan Bootsma AV De Spar...JD Team 1 1,40 1,44 541
    6 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 1,35 1,40 0
    6 Tim Philipse AV De Spar...JD Team 2 1,35 1,40 499
    14 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 1,15 1,20 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 4,32 4,11 4,43 4,23 4,43 +1.4 m/s4,40 504
    5 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3,89 3,88 3,96 4,25 4,25 +0.6 m/s4,13 0
    14 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3,37 2,95 3,04 3,20 3,37 +1.3 m/s3,38 292
    Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 X X X X NM 3,50 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 10,58 +1.6 m/s10,66 691
    4 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 10,67 -0.1 m/s10,73 675
    19 Fleur Smeets AV De Spartaan MC 11,89 +0.7 m/s11,99 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spartaan MC 2:26,46 2:29,14 594
    3 Phebe Goedhart AV De Spartaan MC 2:32,06 2:28,56 539
    10 Mandy Duinkerken AV De Spartaan MC 2:42,53 2:37,50 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 12,20 +2.0 m/s12,44 679
    5 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 13,86 +1.4 m/s13,97 501
    18 Phebe Goedhart AV De Spartaan MC 16,89 +1.4 m/s14,04 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,33 658
    2 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 42,36 657
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,27 619
    4 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,12 584
    5 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,62 564
    6 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,94 552
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,82 483
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 49,40 347
    9 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 DNS 0
    9 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Roxy Ramars AV De Spartaan MC 24,48 23,68 386
    4 Tessa de Wit AV De Spartaan MC 21,90 22,84 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Roxy Ramars AV De Spartaan MC 9,62 9,36 504
    5 Tessa de Wit AV De Spartaan MC 8,82 8,75 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spartaan MC 1,40 1,45 0
    5 Jelka Böhm AV De Spartaan MC 1,40 1,45 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 4,07 - 4,19 4,55 4,55 +0.4 m/s4,63 529
    4 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 4,03 3,64 4,46 3,75 4,46 +1.7 m/s4,58 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 9,18 +2.5 m/s9,39 515
    10 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spar...MD Team 1 9,28 +2.5 m/s9,33 497
    14 Fenna van der Kwaak AV De Spar...MD Team 1 9,43 +0.8 m/s9,82 0
    22 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 9,85 +1.9 m/s10,06 401
    24 Imke van Kaam AV De Spar...MD Team 2 9,90 +0.8 m/s10,17 394


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Roanna Geleijn AV De Spar...MD Team 1 3:24,21 3:25,29 517
    8 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spar...MD Team 1 3:39,55 3:35,46 422
    14 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 3:54,65 3:51,96 0
    20 Gioia Remkes AV De Spar...MD Team 2 4:03,87 4:07,54 296
    26 Steffanie Gilissen AV De Spar...MD Team 2 4:11,98 4:34,32 260


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 11,16 -0.6 m/s10,85 463
    15 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 12,82 +1.0 m/s12,91 300
    20 Roanna Geleijn AV De Spar...MD Team 1 13,11 +1.0 m/s12,79 276
    22 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 13,48 +1.4 m/s13,57 0
    29 Steffanie Gilissen AV De Spar...MD Team 2 15,32 +0.2 m/s12,23 121


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 33,86 619
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,32 595
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,52 585
    4 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,78 522
    5 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,08 511
    6 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 36,13 509
    7 AV Rijnsoever MD (4x60m) AV Rijnsoever - MJD 4 36,64 486
    8 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 37,28 458
    9 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 37,89 433
    10 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 38,21 419
    11 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,60 404
    12 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 39,23 379
    13 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 4 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Lois Sturkenboom AV De Spar...MD Team 1 16,29 16,38 250
    17 Cassandra Koopman AV De Spar...MD Team 1 14,50 --- 0
    18 Imke van Kaam AV De Spar...MD Team 2 13,43 14,45 186
    19 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 13,30 17,63 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Cassandra Koopman AV De Spar...MD Team 1 16,99 17,60 248
    13 Sofie Heidinga AV De Spar...MD Team 2 14,60 --- 198
    14 Lois Sturkenboom AV De Spar...MD Team 1 14,54 --- 0
    17 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 13,08 15,10 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 8,91 9,39 469
    15 Sofie Heidinga AV De Spar...MD Team 2 6,88 6,54 359
    17 Maud van Noort AV De Spar...MD Team 2 6,47 6,34 0
    19 Cassandra Koopman AV De Spar...MD Team 1 6,27 5,82 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 1,20 1,20 0
    9 Yente Bouwmeester AV De Spar...MD Team 1 1,20 1,20 389
    9 Gioia Remkes AV De Spar...MD Team 2 1,20 1,30 389
    15 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 1,15 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Yente Bouwmeester AV De Spar...MD Team 1 3,33 3,23 3,33 3,60 3,60 +0.8 m/s--- 338
    11 Fenna van der Kwaak AV De Spar...MD Team 1 3,35 2,94 3,35 2,74 3,35 +0.2 m/s3,20 0
    13 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 X X X 3,25 3,25 +0.5 m/s3,24 268
    20 Maud van Noort AV De Spar...MD Team 2 X 2,80 3,06 2,99 3,06 +1.1 m/s3,21 0