Vereniging 'AV Rijnsoever' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Mira Achterhof
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,97
Lauren Goseling
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Julian ter Harmsel JJD 1000m
  • 3:22,34
  • Mees Korpelshoek MJD 1000m
  • 3:28,55
  • Lauren Goseling MJD Hoog
  • 1,30
  • Mira Achterhof MJD Kogel
  • 9,97
  • Emma Star MJD 1000m
  • 3:30,66
  • Felix van Eer JJD 1000m
  • 3:28,61
  • Felix van Eer JJD 80m
  • 12,33
  • Nienke Peereboom MJD 60m
  • 9,45
  • Leonard van Eer JJD Hoog
  • 1,45
  • Daan de Mooij JJD 1000m
  • 3:21,18
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 12,33 +0.7 m/s--- 423
    23 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 12,73 +0.7 m/s--- 372
    32 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 13,50 +0.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Daan de Mooij AV Rijnsoever JD 3:21,18 --- 537
    9 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JD 3:22,34 --- 530
    15 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 3:28,61 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 16,54 +0.1 m/s--- 289
    25 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 18,35 +0.1 m/s--- 181


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 42,44 653
    2 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,96 590
    3 AV De Spartaan JD Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,71 561
    4 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,71 523
    5 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 46,62 490
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,52 409
    7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,00 360
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,23 371
    7 AV De Spartaan JD Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 50,24 371
    10 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0
    10 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 AV Sparta JD Team 4 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 19,95 --- 323
    15 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JD 13,72 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Rick van Duijn AV Rijnsoever JD 7,18 --- 376
    16 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 6,09 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 1,45 --- 582
    19 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 1,05 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 2,89 3,05 3,14 2,97 3,14 +1.0 m/s--- 246
    19 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 3,11 2,96 2,44 2,85 3,11 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MD 9,45 +1.3 m/s--- 467
    21 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 9,84 +1.3 m/s--- 403
    30 Rosalie va...er Vijver AV Rijnsoever MD 10,23 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3:28,55 --- 489
    6 Emma Star AV Rijnsoever MD 3:30,66 --- 475
    12 Fenn Noppen AV Rijnsoever MD 3:49,72 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MD 13,09 +0.6 m/s--- 277
    24 Emma Star AV Rijnsoever MD 13,63 +0.6 m/s--- 235
    27 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 13,78 +0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 33,86 619
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,32 595
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,52 585
    4 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,78 522
    5 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,08 511
    6 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 36,13 509
    7 AV Rijnsoever MD (4x60m) AV Rijnsoever - MJD 4 36,64 486
    8 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 37,28 458
    9 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 37,89 433
    10 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 38,21 419
    11 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,60 404
    12 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 39,23 379
    13 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV Sparta MD Team 4 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Rosalie va...er Vijver AV Rijnsoever MD 17,59 --- 277
    11 Esra Noppen AV Rijnsoever MD 16,31 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Esra Noppen AV Rijnsoever MD 15,52 --- 218
    19 Julia Vletter AV Rijnsoever MD 11,66 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mira Achterhof AV Rijnsoever MD 9,97 --- 521
    14 Fenn Noppen AV Rijnsoever MD 6,94 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 1,30 --- 462
    15 Mira Achterhof AV Rijnsoever MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3,10 3,39 X X 3,39 +2.1 m/s--- 296
    21 Julia Vletter AV Rijnsoever MD 2,72 2,98 2,77 X 2,98 +0.4 m/s--- 0