Vereniging 'AV Aalsmeer' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Finn Rademaker
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,90
Finn Rademaker
  • Jongens Junior D - Ver - 4,39
Gwen Alewijnse
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,75
Noelle Vos
  • Meisjes Junior D - Speer - 17,20

Hoogtepunten

Finn Rademaker JJD 1000m
  • 3:13,90
  • Daniel Winkels JJD Hoog
  • 1,25
  • Noelle Vos MJD Hoog
  • 1,25
  • Noelle Vos MJD 60m
  • 8,61
  • Finn Rademaker JJD Ver
  • 4,39
  • Daniel Winkels JJD 80mH
  • 14,31
  • Gwen Alewijnse MJD 1000m
  • 3:24,75
  • Juna van der Waall MJD 1000m
  • 3:36,95
  • Joël Ruitenberg JJD 1000m
  • 3:32,65
  • Nicky Verlaan MJD 60m
  • 9,44
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Joël Ruitenberg AV Aalsmeer JD 12,55 +0.4 m/s--- 395
    18 Colin Alewijnse AV Aalsmeer JD 12,96 +0.4 m/s--- 345


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finn Rademaker AV Aalsmeer JD 3:13,90 3:12,33 589
    8 Joël Ruitenberg AV Aalsmeer JD 3:32,65 --- 463


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Daniel Winkels AV Aalsmeer JD 14,31 +0.2 m/s--- 460
    16 Colin Alewijnse AV Aalsmeer JD 17,12 +0.2 m/s--- 252


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Daniel Winkels AV Aalsmeer JD 21,15 --- 328


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Matthew Smit AV Aalsmeer JD 6,33 --- 326


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Daniel Winkels AV Aalsmeer JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Finn Rademaker AV Aalsmeer JD 4,39 --- 496
    9 Matthew Smit AV Aalsmeer JD 3,97 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Noelle Vos AV Aalsmeer MD 8,61 +1.4 m/s8,57 626
    11 Nicky Verlaan AV Aalsmeer MD 9,44 9,68 469


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer MD 3:24,75 3:25,97 513
    5 Juna van der Waall AV Aalsmeer MD 3:36,95 --- 437


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Mette Smithuis AV Aalsmeer MD 12,98 +2.8 m/s12,73 286
    21 Juna van der Waall AV Aalsmeer MD 14,38 +0.9 m/s--- 181


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
    2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
    2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
    4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
    5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
    6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
    7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
    8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
    9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
    10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Noelle Vos AV Aalsmeer MD 17,20 --- 269
    16 Mette Smithuis AV Aalsmeer MD 9,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Eline van Noort AV Aalsmeer MD 6,95 --- 363
    15 Nicky Verlaan AV Aalsmeer MD 5,44 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Noelle Vos AV Aalsmeer MD 1,25 --- 426
    16 Eline van Noort AV Aalsmeer MD 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer MD 3,76 --- 370
    8 Mette Smithuis AV Aalsmeer MD 3,63 --- 0