Vereniging 'KAV Holland' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Mees Beukenhorst
  • Jongens Junior D - 80m - 10,92
Max Engelsman
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,12
Max Engelsman
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Mees Beukenhorst
  • Jongens Junior D - Ver - 4,55
Sanne Munford
  • Meisjes Junior C - Discus - 16,74
Sophie van Ekeris
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Sanne Munford
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,28
Yara Zandstra
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,94
Marit Snoek
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Max Engelsman JJD Hoog
  • 1,35
  • Marit Snoek MJD Hoog
  • 1,35
  • Sophie van Ekeris MJC Hoog
  • 1,35
  • Mees Beukenhorst JJD Ver
  • 4,55
  • Julian Bik JJD 80m
  • 11,29
  • Noa de Graaf MJC 150m
  • 21,50
  • Marit Snoek MJD 60m
  • 9,06
  • Nikki Ravelli MJD 60m
  • 8,76
  • Kelvin Cheung JJC 150m
  • 21,00
  • Mees Beukenhorst JJD 80m
  • 10,92
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Kelvin Cheung KAV Holland JC 21,00 +0.7 m/s19,66 532
    22 Irmin Flach KAV Holland JC 25,58 -0.5 m/s--- 222
    Daniel Sleiman KAV Holland JC DNS 20,44 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Lucas Weber KAV Holland JC 3:09,33 2:53,53 259


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Daniel Sleiman KAV Holland JC 21,99 -2.4 m/s19,55 264
    15 Willem van Leeuwen KAV Holland JC 22,26 -2.4 m/s20,71 252


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 47,52 812
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 47,97 794
    3 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 54,63 552
    4 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 54,93 542
    5 KAV Holland JC (4x100m) KAV Holland - JJC 4 55,46 526
    6 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 1:01,94 346
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 DNS 0
    7 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 4 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Lucas Weber KAV Holland JC 18,00 --- 285
    12 Irmin Flach KAV Holland JC 13,65 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Christiaan Zandstra KAV Holland JC 7,55 --- 397
    12 Adriaan Fornerod KAV Holland JC 6,06 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Adriaan Fornerod KAV Holland JC 1,30 --- 462
    Irmin Flach KAV Holland JC NM --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Kelvin Cheung KAV Holland JC 3,95 --- 408
    14 Lucas Weber KAV Holland JC 3,63 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mees Beukenhorst KAV Hollan...JD Team 1 10,92 +1.7 m/s--- 632
    6 Julian Bik KAV Hollan...JD Team 1 11,29 +1.7 m/s--- 572
    17 Kasper Lücke KAV Hollan...JD Team 2 12,90 +1.7 m/s--- 352
    20 Joris Heck KAV Hollan...JD Team 2 13,09 +1.7 m/s--- 329
    26 Ryan Dent KAV Hollan...JD Team 1 13,70 +1.7 m/s--- 0
    27 Bela Federer KAV Hollan...JD Team 2 14,12 +1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Ole de Jong KAV Hollan...JD Team 1 3:42,45 --- 406
    12 Ivar Vialard KAV Hollan...JD Team 1 3:45,39 --- 390
    14 Tom Knapen KAV Hollan...JD Team 2 3:46,96 --- 381
    24 Guus Otte KAV Hollan...JD Team 1 4:17,75 --- 0
    Thys Hoekstra KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Tijn Schleeper KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Noah Oling KAV Hollan...JD Team 1 15,86 +0.5 m/s--- 336
    8 Max Engelsman KAV Hollan...JD Team 1 16,03 +0.5 m/s--- 324
    13 Ivar Vialard KAV Hollan...JD Team 1 16,98 +0.5 m/s--- 0
    19 Bart Houtkamp KAV Hollan...JD Team 2 17,52 +0.5 m/s--- 228
    23 Mathies van de Pol KAV Hollan...JD Team 2 19,19 +0.5 m/s--- 138
    Thys Hoekstra KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Noah Oling KAV Hollan...JD Team 1 17,81 --- 265
    21 Rutger van de Laar KAV Hollan...JD Team 2 8,37 --- 44
    22 Bram Apeldoorn KAV Hollan...JD Team 2 8,09 --- 0
    Guus Otte KAV Hollan...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Max Engelsman KAV Hollan...JD Team 1 8,12 --- 427
    10 Mathies van de Pol KAV Hollan...JD Team 2 6,65 --- 345
    13 Ole de Jong KAV Hollan...JD Team 1 6,15 --- 0
    18 Thomas Hofman KAV Hollan...JD Team 2 4,99 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Max Engelsman KAV Hollan...JD Team 1 1,35 --- 499
    7 Julian Bik KAV Hollan...JD Team 1 1,25 --- 0
    9 Hugo Gabel KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 389
    9 Sil de Ruiter KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mees Beukenhorst KAV Hollan...JD Team 1 4,55 --- 529
    16 Julien Janssen KAV Hollan...JD Team 1 3,46 --- 0
    20 Joris Heck KAV Hollan...JD Team 2 3,17 --- 252
    Sven Everts KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Noa de Graaf KAV Holland MC 21,50 -1.1 m/s21,99 492
    7 Pascalle Janssen KAV Holland MC 21,95 -1.1 m/s22,99 457
    11 Annika ten Wolde KAV Holland MC 22,85 -1.1 m/s23,99 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Mette Borsboom KAV Holland MC 2:55,42 2:49,99 350
    11 Natalie van Mil KAV Holland MC 2:58,20 2:59,99 331


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Sophie van Ekeris KAV Holland MC 14,39 +1.8 m/s14,22 453
    5 Noa de Graaf KAV Holland MC 14,48 +1.8 m/s13,99 445


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 42,86 636
    2 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 43,17 623
    3 KAV Holland MC (4x80m) KAV Holland - MJC 4 43,38 614
    4 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 45,13 545
    5 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 46,13 458
    5 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 46,99 477
    7 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    7 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 DNS 0
    7 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Pascalle Janssen KAV Holland MC 20,20 --- 328
    10 Natalie van Mil KAV Holland MC 13,95 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Sanne Munford KAV Holland MC 16,74 --- 243
    7 Mette Borsboom KAV Holland MC 15,13 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Pascalle Janssen KAV Holland MC 6,94 --- 362
    8 Annika ten Wolde KAV Holland MC 6,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sophie van Ekeris KAV Holland MC 1,35 --- 499
    4 Natalie van Mil KAV Holland MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Sanne Munford KAV Holland MC 4,28 --- 474
    7 Annika ten Wolde KAV Holland MC 3,90 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Nikki Ravelli KAV Holland MD 8,76 +0.1 m/s--- 595
    8 Marit Snoek KAV Holland MD 9,06 +0.1 m/s--- 537
    22 Feline Boissevain KAV Holland MD 10,04 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Maud Bernard KAV Holland MD 3:46,87 --- 382
    J C KAV Holland MD DNS --- 0
    Sophie de Goede KAV Holland MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Maud Bernard KAV Holland MD 13,36 +0.9 m/s--- 256
    14 Elize Oomen KAV Holland MD 13,45 +0.9 m/s--- 249
    17 Brechtje Botman KAV Holland MD 13,78 +0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
    2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
    2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
    4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
    5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
    6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
    7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
    8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
    9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
    10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Leonie Bouwman KAV Holland MD 13,05 --- 178
    10 Lotte Gabel KAV Holland MD 12,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Yara Zandstra KAV Holland MD 7,94 --- 418
    13 Danielle Laanbroek KAV Holland MD 5,61 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marit Snoek KAV Holland MD 1,35 --- 499
    11 Yara Zandstra KAV Holland MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Giulia Ouwens KAV Holland MD 3,27 --- 272
    15 Yara Zandstra KAV Holland MD 3,18 --- 0
    Marysia Vennix KAV Holland MD DNS --- 0