Vereniging 'AV Haarlem' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Erick Konst
  • Jongens Junior C - Speer - 42,50
Erick Konst
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,49
Erick Konst
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Jarno Enthoven
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:21,52
Derk Hoefman
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,68
Jarno Enthoven
  • Jongens Junior D - Discus - 22,74
Chivaro Friendwijk
  • Jongens Junior D - Discus - 22,71
Sven Koolmoes
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,88
Sven Koolmoes
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Tymo Bouman
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Vera Hijlkema
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,55
Babs Koeman
  • Meisjes Junior C - Speer - 24,72

Hoogtepunten

Babs Koeman MJC Speer
  • 24,72
  • Jilke Aarsen MJC Ver
  • 3,94
  • Jeroen Out JJC 150m
  • 20,00
  • Erick Konst JJC Kogel
  • 11,49
  • Noamy Kales MJC Ver
  • 3,92
  • Vera Hijlkema MJC 150m
  • 21,26
  • Erick Konst JJC Hoog
  • 1,55
  • Tymo Bouman JJD 80m
  • 11,15
  • Vera Hijlkema MJC 80mH
  • 13,55
  • Erick Konst JJC Speer
  • 42,50
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Jeroen Out AV Haarlem JC 20,00 -0.2 m/s--- 619
    11 Finn Damhoff AV Haarlem JC 20,66 -0.2 m/s--- 560
    23 Robin de Zwart AV Haarlem JC 25,63 -0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Douwe Schmersal AV Haarlem JC 2:38,25 --- 484
    10 Finn Damhoff AV Haarlem JC 2:50,66 --- 384
    Jeppe Mul AV Haarlem JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Douwe Schmersal AV Haarlem JC 18,80 -2.4 m/s--- 432
    16 Bas den Blanken AV Haarlem JC 24,51 -2.4 m/s--- 162


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 47,52 812
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 47,97 794
    3 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 54,63 552
    4 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 54,93 542
    5 KAV Holland JC (4x100m) KAV Holland - JJC 4 55,46 526
    6 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 1:01,94 346
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 DNS 0
    7 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 4 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Erick Konst AV Haarlem JC 42,50 --- 673
    8 Robin de Zwart AV Haarlem JC 18,18 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Erick Konst AV Haarlem JC 11,49 --- 592


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Erick Konst AV Haarlem JC 1,55 --- 663
    12 Daniel de Vries AV Haarlem JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Finn Damhoff AV Haarlem JC 4,22 --- 462
    9 Bas den Blanken AV Haarlem JC 3,99 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Tymo Bouman AV Haarlem JD Team 1 11,15 +1.0 m/s--- 594
    5 Chivaro Friendwijk AV Haarlem JD Team 1 11,25 +0.4 m/s--- 578
    19 Jenno Schmersal AV Haarlem JD Team 1 13,07 +0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jarno Enthoven AV Haarlem JD Team 1 3:21,52 --- 535
    9 Igor Hijlkema AV Haarlem JD Team 1 3:36,00 6:00,00 443
    15 Jenno Schmersal AV Haarlem JD Team 1 3:48,14 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Derk Hoefman AV Haarlem JD Team 1 13,68 -0.2 m/s--- 518
    22 Jenno Schmersal AV Haarlem JD Team 1 18,81 -0.2 m/s--- 157


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jarno Enthoven AV Haarlem JD Team 1 22,74 --- 356
    3 Chivaro Friendwijk AV Haarlem JD Team 1 22,71 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven Koolmoes AV Haarlem JD Team 1 8,88 --- 467
    20 Igor Hijlkema AV Haarlem JD Team 1 4,03 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven Koolmoes AV Haarlem JD Team 1 1,40 --- 541
    3 Tymo Bouman AV Haarlem JD Team 1 1,35 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Derk Hoefman AV Haarlem JD Team 1 4,26 --- 470
    13 Igor Hijlkema AV Haarlem JD Team 1 3,66 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Vera Hijlkema AV Haarlem MC 21,26 -0.2 m/s--- 511
    13 Noamy Kales AV Haarlem MC 22,97 -0.2 m/s--- 383
    15 Jilke Aarsen AV Haarlem MC 24,27 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Anna Hovinga AV Haarlem MC 2:48,69 --- 399
    10 Marjolein Groot AV Haarlem MC 2:56,46 --- 343


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Vera Hijlkema AV Haarlem MC 13,55 +1.6 m/s--- 531
    11 Jilke Aarsen AV Haarlem MC 17,16 +1.6 m/s--- 250


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 42,86 636
    2 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 43,17 623
    3 KAV Holland MC (4x80m) KAV Holland - MJC 4 43,38 614
    4 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 45,13 545
    5 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 46,13 458
    5 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 46,99 477
    7 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    7 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 DNS 0
    7 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Babs Koeman AV Haarlem MC 24,72 --- 409
    7 Marjolein Groot AV Haarlem MC 16,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Noa Claus AV Haarlem MC 5,89 --- 299


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Marjolein Groot AV Haarlem MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Jilke Aarsen AV Haarlem MC 3,94 --- 406
    6 Noamy Kales AV Haarlem MC 3,92 --- 0