Vereniging 'AV Startbaan' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Kim Alofsen
  • Jongens Junior C - Speer - 34,12
Kim Alofsen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,71
Jasmijn Welling
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:34,42
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,69
Morgane den Uyl
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Felicia Gilliad
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,26

Hoogtepunten

Sami Filal JJC 150m
  • 20,68
  • Morgane den Uyl MJC Hoog
  • 1,35
  • Laura Hasse MJD 60m
  • 9,15
  • Romee van Dam MJC 80mH
  • 13,69
  • Kim Alofsen JJC 100mH
  • 16,62
  • Kim Alofsen JJC Speer
  • 34,12
  • Kim Alofsen JJC Hoog
  • 1,55
  • Romee van Dam MJC 150m
  • 20,71
  • Pepijn Klinkert JJC Ver
  • 4,40
  • Jasmijn Welling MJC 800m
  • 2:34,42
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sami Filal AV Startbaan JC 20,68 +0.8 m/s--- 559
    19 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 22,78 +0.8 m/s--- 397
    Jesse Elmers AV Startbaan JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 3:03,34 --- 296


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Kim Alofsen AV Startbaan JC 16,62 -2.4 m/s--- 584


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Kim Alofsen AV Startbaan JC 34,12 --- 557


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Sami Filal AV Startbaan JC 6,62 --- 343


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Kim Alofsen AV Startbaan JC 1,55 --- 663
    Jesse Elmers AV Startbaan JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 4,40 --- 498
    Jesse Elmers AV Startbaan JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Maurijn van Dam AV Startbaan JD 12,75 +1.0 m/s12,62 370
    22 Rociano Sno AV Startbaan JD 13,17 +1.0 m/s12,50 320
    24 Sven Rijnten AV Startbaan JD 13,31 +1.0 m/s13,21 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Florian Overtoom AV Startbaan JD 3:31,79 3:26,24 468


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Rociano Sno AV Startbaan JD 17,38 -0.2 m/s17,08 236


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Eelco Korstjens AV Startbaan JD 11,59 --- 129
    17 Yvo Zwijnenburg AV Startbaan JD 11,55 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Yvo Zwijnenburg AV Startbaan JD 7,14 --- 374
    16 Sven Rijnten AV Startbaan JD 5,66 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Eelco Korstjens AV Startbaan JD 1,30 --- 462
    9 Sven Rijnten AV Startbaan JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Florian Overtoom AV Startbaan JD 3,60 --- 338
    21 Maurijn van Dam AV Startbaan JD 3,13 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Romee van Dam AV Startbaan MC 20,71 -1.1 m/s20,62 556
    8 Jasmijn Welling AV Startbaan MC 22,27 -0.2 m/s--- 433


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jasmijn Welling AV Startbaan MC 2:34,42 2:37,23 518
    14 Morgane den Uyl AV Startbaan MC 3:31,99 3:17,06 137


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Romee van Dam AV Startbaan MC 13,69 +1.8 m/s13,05 517


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 42,86 636
    2 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 43,17 623
    3 KAV Holland MC (4x80m) KAV Holland - MJC 4 43,38 614
    4 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 45,13 545
    5 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 46,13 458
    5 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 46,99 477
    7 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    7 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 DNS 0
    7 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Alyssa Ekelmans AV Startbaan MC 17,69 --- 279
    11 Felicia Gilliad AV Startbaan MC 13,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Alyssa Ekelmans AV Startbaan MC 16,65 --- 242


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Madelon van Eck AV Startbaan MC 6,52 --- 338


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Morgane den Uyl AV Startbaan MC 1,35 --- 499
    Alyssa Ekelmans AV Startbaan MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Felicia Gilliad AV Startbaan MC 4,26 --- 470
    4 Madelon van Eck AV Startbaan MC 3,94 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Laura Hasse AV Startbaan MD 9,15 9,34 521
    13 Simone Roos AV Startbaan MD 9,55 9,51 450
    16 Arwen Buffing AV Startbaan MD 9,65 9,84 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Fanny den Uyl AV Startbaan MD 3:49,13 3:43,66 370
    18 Elise Bolech AV Startbaan MD 4:07,55 4:20,50 280


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Simone Roos AV Startbaan MD 12,35 +2.8 m/s12,40 342
    15 Fanny den Uyl AV Startbaan MD 13,47 +0.9 m/s--- 247


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
    2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
    2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
    4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
    5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
    6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
    7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
    8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
    9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
    10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Sterre van Wayenburg AV Startbaan MD 14,22 --- 205
    9 Arwen Buffing AV Startbaan MD 12,73 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Elise Bolech AV Startbaan MD 5,58 --- 279
    Christiann... Koenraad AV Startbaan MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Laura Hasse AV Startbaan MD 1,30 --- 462
    12 Elise Bolech AV Startbaan MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Laura Hasse AV Startbaan MD 3,75 --- 368
    11 Fanny den Uyl AV Startbaan MD 3,46 --- 0