Vereniging 'Phanos' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Joshua Bisseker
  • Jongens Junior C - 150m - 18,30
Yohannes Hiensch
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,55
Eyoël Hiensch
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,47
Fedor Musil
  • Jongens Junior C - 800m - 2:20,50
Tomaz Rooth
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,63
Daniël Erbe Gomez
  • Jongens Junior C - Speer - 31,92
Mick Baldew
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,11
Lucius Bout
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Malick Dahlberg
  • Jongens Junior D - 80m - 11,12
Daan Eggenkamp
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,70
Malick Dahlberg
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,64
Isaiah Sweeb
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,70
Igor Wuts
  • Jongens Junior D - Discus - 23,77
Max Jongenburger
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,23
Antonia Benevento
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,90
Fenna Heijbroek
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,42
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,36
Simone Schouws
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,36
Veerle Verbeek
  • Meisjes Junior C - Discus - 18,93
Moraishia Durham
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,65
Maria Kuipers
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Antonia Benevento
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,47
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,13
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,47
Cheyenne Barnaart
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:30,48
Tess van Zuilen
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:30,71
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,04
Saar Visser
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,32
Marijne Repelaer van Driel
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,63
Mara Bouma
  • Meisjes Junior D - Speer - 18,98
Maite Mandaat
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,54
Milou van den Berg
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,54
Jasmijn Raes
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Milou van den Berg
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,77

Hoogtepunten

Isabel van den Berg MJD 60mH
  • 10,04
  • Eyoël Hiensch JJC 800m
  • 2:17,47
  • Yohannes Hiensch JJC 800m
  • 2:13,55
  • Yohannes Hiensch JJC 150m
  • 18,81
  • Joshua Bisseker JJC Ver
  • 5,41
  • Charlotte Buwalda MJD 60m
  • 8,47
  • Isabel van den Berg MJD 60m
  • 8,13
  • Miro Vlasman MJC 150m
  • 19,23
  • Joshua Bisseker JJC 150m
  • 18,30
  • Miro Vlasman MJC 80mH
  • 12,36
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Joshua Bisseker Phanos JC Team 1 18,30 +0.7 m/s19,17 787
    5 Yohannes Hiensch Phanos JC Team 1 18,81 +0.7 m/s18,70 734
    7 Sylvain Kramer Phanos JC Team 2 19,23 -0.2 m/s--- 691
    8 Tomaz Rooth Phanos JC Team 1 19,32 +0.7 m/s19,33 0
    21 Jorrit Wynia Phanos JC Team 2 23,24 +0.8 m/s23,29 365


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yohannes Hiensch Phanos JC Team 1 2:13,55 2:11,28 737
    2 Eyoël Hiensch Phanos JC Team 1 2:17,47 2:13,29 691
    3 Fedor Musil Phanos JC Team 1 2:20,50 2:22,45 0
    5 Jorrit Wynia Phanos JC Team 2 2:26,87 2:27,39 590
    7 James van ...ckevorsel Phanos JC Team 2 2:35,71 2:52,47 506
    16 Louis Olivier Phanos JC Team 2 3:58,44 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Tomaz Rooth Phanos JC Team 1 15,63 +1.1 m/s17,38 667
    4 Eyoël Hiensch Phanos JC Team 1 16,08 +1.1 m/s16,84 628
    8 Lucius Bout Phanos JC Team 1 17,30 +1.1 m/s16,84 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 47,52 812
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 47,97 794
    3 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 54,63 552
    4 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 54,93 542
    5 KAV Holland JC (4x100m) KAV Holland - JJC 4 55,46 526
    6 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 1:01,94 346
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 DNS 0
    7 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 4 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Daniël Erbe Gomez Phanos JC Team 1 31,92 32,39 525
    7 Mick Baldew Phanos JC Team 1 22,77 --- 0
    11 Sem Jongenburger Phanos JC Team 2 17,30 --- 271
    Louis Olivier Phanos JC Team 2 NM --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Mick Baldew Phanos JC Team 1 11,11 11,00 574
    5 Daniël Erbe Gomez Phanos JC Team 1 8,71 --- 0
    9 Sem Jongenburger Phanos JC Team 2 7,13 --- 373


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Lucius Bout Phanos JC Team 1 1,55 1,60 663
    7 Jeen Hammink Phanos JC Team 1 1,50 1,55 0
    12 James van ...ckevorsel Phanos JC Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Joshua Bisseker Phanos JC Team 1 5,41 5,49 700
    5 Sylvain Kramer Phanos JC Team 2 4,46 --- 510
    Lucius Bout Phanos JC Team 1 DNS 4,58 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Malick Dahlberg Phanos JD Team 1 11,12 +0.6 m/s11,09 599
    7 Isaiah Sweeb Phanos JD Team 1 11,30 +0.6 m/s11,49 570
    8 Luka Gonsalves Phanos JD Team 2 11,50 +0.6 m/s11,60 540
    9 Daniel Lu...cheurleer Phanos JD Team 1 11,51 +0.6 m/s11,44 0
    12 Samuel van...ckevorsel Phanos JD Team 2 12,26 +0.6 m/s11,89 432
    13 Mishko O'Connor Phanos JD Team 2 12,39 +0.4 m/s--- 0
    21 Tieme Krielaart Phanos JD Team 3 13,14 +1.0 m/s13,26 323
    23 Sammy Neeter Phanos JD Team 3 13,29 +1.0 m/s13,28 306


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Daan Eggenkamp Phanos JD Team 1 3:22,70 3:20,09 527
    4 Thomas Meijer Phanos JD Team 1 3:27,18 3:29,11 498
    5 Taeke Mulder Phanos JD Team 2 3:31,75 3:31,59 469
    16 Luka Gonsalves Phanos JD Team 2 3:49,03 3:59,00 370
    17 Mano Tellegen Phanos JD Team 3 3:49,65 3:51,00 367
    Pibe Baartman Phanos JD Team 1 DNS 3:32,00 0
    Jonan Haverkamp Phanos JD Team 2 DNS 3:55,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Malick Dahlberg Phanos JD Team 1 13,64 +0.7 m/s15,36 522
    3 Isaiah Sweeb Phanos JD Team 1 13,70 +0.7 m/s14,66 516
    10 Friso Koedijk Phanos JD Team 2 16,14 -0.2 m/s16,33 316
    11 Ids Kok Phanos JD Team 2 16,25 +0.7 m/s16,08 309
    12 Willem Hammink Phanos JD Team 1 16,43 +0.7 m/s16,21 0
    20 Samuel van...ckevorsel Phanos JD Team 2 17,52 -0.2 m/s16,31 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Igor Wuts Phanos JD Team 1 23,77 --- 374
    6 Max Jongenburger Phanos JD Team 1 19,28 --- 0
    11 Ids Kok Phanos JD Team 2 15,93 --- 227
    12 Costya van der Horst Phanos JD Team 2 15,77 --- 0
    18 Tieme Krielaart Phanos JD Team 3 11,46 --- 126
    19 Pepijn de Vries Phanos JD Team 3 11,22 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Igor Wuts Phanos JD Team 1 7,64 --- 402
    5 Ids Kok Phanos JD Team 2 7,42 --- 389
    9 Costya van der Horst Phanos JD Team 2 6,85 --- 0
    15 Pepijn de Vries Phanos JD Team 3 5,78 --- 292
    19 Floris Hofmeester Phanos JD Team 3 4,15 --- 0
    Max Jongenburger Phanos JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Max Jongenburger Phanos JD Team 1 1,40 --- 541
    5 Jonan Haverkamp Phanos JD Team 2 1,30 --- 462
    9 Emil de Graaf Phanos JD Team 1 1,20 --- 0
    9 Friso Koedijk Phanos JD Team 2 1,20 --- 0
    Floris Hofmeester Phanos JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Malick Dahlberg Phanos JD Team 1 4,29 4,49 476
    6 Willem Hammink Phanos JD Team 1 4,06 --- 0
    9 Mishko O'Connor Phanos JD Team 2 3,97 --- 412
    15 Jonan Haverkamp Phanos JD Team 2 3,52 --- 0
    18 Sammy Neeter Phanos JD Team 3 3,31 --- 280
    19 Pepijn de Vries Phanos JD Team 3 3,21 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Miro Vlasman Phanos MC Team 1 19,23 -1.1 m/s18,89 691
    3 Antonia Benevento Phanos MC Team 1 20,90 +0.6 m/s--- 540


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fenna Heijbroek Phanos MC Team 1 2:28,42 2:24,66 574
    5 Maria Kuipers Phanos MC Team 1 2:40,11 2:40,95 468
    8 Maysoun Juliana Phanos MC Team 2 2:54,66 2:42,52 355
    12 Marloes Buijs Phanos MC Team 2 3:10,24 2:50,00 254


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Miro Vlasman Phanos MC Team 1 12,36 +1.8 m/s12,59 659
    6 Maria Kuipers Phanos MC Team 1 15,17 +1.8 m/s15,38 388
    8 Simone Schouws Phanos MC Team 1 15,30 +1.8 m/s13,81 0
    10 Bodil Wergius Phanos MC Team 2 17,04 +1.6 m/s16,53 257
    Mare Bödecker Phanos MC Team 2 DNS 18,20 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 42,86 636
    2 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 43,17 623
    3 KAV Holland MC (4x80m) KAV Holland - MJC 4 43,38 614
    4 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 45,13 545
    5 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 46,13 458
    5 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 46,99 477
    7 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    7 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 DNS 0
    7 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Simone Schouws Phanos MC Team 1 25,36 --- 420
    8 Fenna Heijbroek Phanos MC Team 1 15,87 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Veerle Verbeek Phanos MC Team 1 18,93 --- 287
    5 Fenna Heijbroek Phanos MC Team 1 16,30 --- 0
    Mare Bödecker Phanos MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Moraishia Durham Phanos MC Team 1 9,65 --- 506
    5 Veerle Verbeek Phanos MC Team 1 8,02 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maria Kuipers Phanos MC Team 1 1,45 --- 582
    4 Marloes Buijs Phanos MC Team 2 1,25 --- 426
    Simone Schouws Phanos MC Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Antonia Benevento Phanos MC Team 1 4,47 --- 512
    10 Moraishia Durham Phanos MC Team 1 3,76 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isabel van den Berg Phanos MD Team 1 8,13 +1.4 m/s7,99 731
    3 Charlotte Buwalda Phanos MD Team 1 8,47 +1.4 m/s8,41 656
    7 Saar Visser Phanos MD Team 1 8,77 +1.4 m/s8,71 0
    10 Denne Koning Phanos MD Team 3 9,30 9,32 494
    15 Minne Heijmen Phanos MD Team 3 9,63 +0.8 m/s--- 437
    17 Nora Zorn Phanos MD Team 3 9,71 +0.8 m/s--- 0
    18 Siri Wergius Phanos MD Team 2 9,75 +0.8 m/s10,52 417
    19 Ciska Schopenhouer Phanos MD Team 2 9,85 9,76 401
    Anna Schoorl Phanos MD Team 2 DNS 10,76 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Cheyenne Barnaart Phanos MD Team 1 3:30,48 3:34,12 477
    3 Tess van Zuilen Phanos MD Team 1 3:30,71 3:26,86 475
    4 Marijne R...van Driel Phanos MD Team 1 3:36,79 3:33,00 0
    10 Nina Croockewit Phanos MD Team 2 3:54,92 3:36,71 340
    13 Janneke de Kemp Phanos MD Team 3 3:58,44 3:46,75 322
    14 Veronique van Weldam Phanos MD Team 3 3:58,58 --- 322
    15 Mara Bouma Phanos MD Team 2 3:58,64 3:38,08 321
    Renee Schoorl Phanos MD Team 3 DNS --- 0
    Nora van Seventer Phanos MD Team 2 DNF 3:45,65 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Isabel van den Berg Phanos MD Team 1 10,04 +0.6 m/s9,69 603
    3 Saar Visser Phanos MD Team 1 11,32 +0.6 m/s11,12 445
    4 Jasmijn Raes Phanos MD Team 1 11,45 +0.6 m/s11,05 0
    5 Carlotta Baan Phanos MD Team 2 12,34 +0.6 m/s12,18 343
    8 Lilo Bouma Phanos MD Team 3 12,72 +0.6 m/s11,64 309
    12 Denne Koning Phanos MD Team 3 13,27 +2.8 m/s--- 263
    16 Nora van Seventer Phanos MD Team 2 13,78 +0.6 m/s11,64 224
    22 Nora Zorn Phanos MD Team 3 14,93 +2.8 m/s14,64 0
    Anna Schoorl Phanos MD Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
    2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
    2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
    4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
    5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
    6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
    7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
    8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
    9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
    10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijne R...van Driel Phanos MD Team 1 23,63 --- 390
    2 Mara Bouma Phanos MD Team 2 18,98 --- 304
    4 Tessa Heijbroek Phanos MD Team 3 15,72 --- 238
    5 Maite Mandaat Phanos MD Team 1 15,58 --- 0
    12 Cecilia Kuipers Phanos MD Team 2 11,90 --- 0
    Renee Schoorl Phanos MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maite Mandaat Phanos MD Team 1 8,54 --- 0
    1 Milou van den Berg Phanos MD Team 1 8,54 --- 450
    5 Nora Zorn Phanos MD Team 3 7,27 --- 381
    8 Nora van Seventer Phanos MD Team 2 6,78 --- 353
    9 Minne Heijmen Phanos MD Team 3 6,61 --- 0
    10 Cecilia Kuipers Phanos MD Team 2 6,38 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasmijn Raes Phanos MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Tahnee Bijnoe Phanos MD Team 1 1,30 --- 0
    7 Nina Croockewit Phanos MD Team 2 1,25 --- 426
    12 Janneke de Kemp Phanos MD Team 3 1,05 --- 279
    12 Veronique van Weldam Phanos MD Team 3 1,05 --- 0
    16 Kris Siebelhoff Phanos MD Team 2 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Milou van den Berg Phanos MD Team 1 3,77 --- 372
    7 Kris Siebelhoff Phanos MD Team 2 3,69 --- 356
    9 Ella de Bruijne Phanos MD Team 1 3,60 --- 0
    10 Carlotta Baan Phanos MD Team 2 3,54 --- 0
    16 Veronique van Weldam Phanos MD Team 3 2,88 --- 194
    Renee Schoorl Phanos MD Team 3 DNS --- 0