Vereniging 'AV Suomi' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Catelijne Wijnen
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,80

Hoogtepunten

Maximilian Wurzenrainer JJC Hoog
  • 1,40
  • Rens Bant JJC 150m
  • 22,74
  • Cilia van Kessel MJC 800m
  • 2:45,23
  • Catelijne Wijnen MJD Ver
  • 3,80
  • Joëlla Buis MJD 60m
  • 10,00
  • Bart Kneppers JJC 100mH
  • 17,55
  • Catelijne Wijnen MJD 60m
  • 9,58
  • Bart Kneppers JJC 150m
  • 20,67
  • Cilia van Kessel MJC Hoog
  • 1,20
  • Ivar Molenaar JJD Ver
  • 4,06
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Bart Kneppers AV Suomi JC 20,67 -0.5 m/s--- 560
    18 Rens Bant AV Suomi JC 22,74 -0.5 m/s--- 399
    20 Jasper Zaagsma AV Suomi JC 23,19 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Sven Turenhout AV Suomi JC 3:17,39 --- 212


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Bart Kneppers AV Suomi JC 17,55 -2.4 m/s--- 515
    13 Jasper Zaagsma AV Suomi JC 21,93 -2.4 m/s--- 267


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 47,52 812
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 47,97 794
    3 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 54,63 552
    4 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 54,93 542
    5 KAV Holland JC (4x100m) KAV Holland - JJC 4 55,46 526
    6 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 1:01,94 346
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 DNS 0
    7 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 4 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Maximilian...zenrainer AV Suomi JC 7,27 --- 381
    11 Jasper Zaagsma AV Suomi JC 6,07 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Maximilian...zenrainer AV Suomi JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sven Turenhout AV Suomi JC 3,83 --- 384
    13 Rens Bant AV Suomi JC 3,74 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Jip de Vreugd AV Suomi JD 12,57 +1.7 m/s--- 392
    28 Mees Timmer AV Suomi JD 14,13 +0.4 m/s--- 217
    30 Finn van Espen AV Suomi JD 15,22 +0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    21 Rick Haan AV Suomi JD 4:07,74 --- 279
    22 Mees Timmer AV Suomi JD 4:16,13 --- 242
    25 Thyne Schop AV Suomi JD 4:24,14 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Jip de Vreugd AV Suomi JD 18,47 +0.2 m/s--- 175
    24 David Bouwens AV Suomi JD 19,63 +0.2 m/s--- 117
    25 Thyne Schop AV Suomi JD 20,33 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Finn van Espen AV Suomi JD 16,08 --- 230
    16 Ivar Molenaar AV Suomi JD 11,56 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Rick Haan AV Suomi JD 5,80 --- 293
    21 Mees Timmer AV Suomi JD 3,65 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 David Bouwens AV Suomi JD 1,20 --- 389
    9 Rick Haan AV Suomi JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Ivar Molenaar AV Suomi JD 4,06 --- 430
    22 Finn van Espen AV Suomi JD 2,87 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Eva van Roode AV Suomi MC 24,41 +0.6 m/s--- 290


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Cilia van Kessel AV Suomi MC 2:45,23 --- 426
    13 Wieteke Huiberts AV Suomi MC 3:14,52 --- 229


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Wieteke Huiberts AV Suomi MC 17,96 --- 284
    13 Eva van Roode AV Suomi MC 11,47 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Cilia van Kessel AV Suomi MC 6,02 --- 307


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Cilia van Kessel AV Suomi MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Eva van Roode AV Suomi MC 3,36 --- 290
    13 Wieteke Huiberts AV Suomi MC 3,35 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Catelijne Wijnen AV Suomi MD Team 2 9,58 +0.1 m/s--- 445
    21 Joëlla Buis AV Suomi MD Team 1 10,00 +0.1 m/s--- 378


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Veerle Bosma AV Suomi MD Team 2 3:58,14 --- 324
    16 Floor Nelissen AV Suomi MD Team 1 4:03,86 --- 297
    19 Elise Van den Belt AV Suomi MD Team 1 4:34,10 --- 171


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Catelijne Wijnen AV Suomi MD Team 2 12,80 +0.9 m/s--- 302
    18 Joëlla Buis AV Suomi MD Team 1 13,85 +0.9 m/s--- 218
    23 Fiene Drenth AV Suomi MD Team 1 17,22 +0.9 m/s--- 20


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
    2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
    2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
    4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
    5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
    6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
    7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
    8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
    9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
    10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Elise Van den Belt AV Suomi MD Team 1 12,52 --- 165
    15 Veerle Bosma AV Suomi MD Team 2 9,35 --- 83
    Arwen Tieman AV Suomi MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Elise Van den Belt AV Suomi MD Team 1 5,95 --- 303


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Floor Nelissen AV Suomi MD Team 1 1,15 --- 352
    12 Veerle Bosma AV Suomi MD Team 2 1,05 --- 279


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Catelijne Wijnen AV Suomi MD Team 2 3,80 --- 378
    17 Fiene Drenth AV Suomi MD Team 1 2,87 --- 192
    Arwen Tieman AV Suomi MD Team 1 DNS --- 0