Vereniging 'AV Feniks' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Dave Boamah
  • Jongens Junior C - 150m - 17,89
Amar Wong
  • Jongens Junior C - 150m - 18,53
Carildo Linger
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,33
Amar Wong
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,40
Denis Duku-Kaachire
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,15
Amar Wong
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Dave Boamah
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Carildo Linger
  • Jongens Junior C - Ver - 5,87
Yaïr van Harmelen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,45
Isaac Mensah
  • Jongens Junior D - 80m - 10,72
Natie Rijkaard
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,07
Isaac Mensah
  • Jongens Junior D - Ver - 4,61
Charlotte Emanuel
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,24
Charlotte Emanuel
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,81
Ashley Boldewijn
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,22
Ashley Boldewijn
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,73
Ashley Boldewijn
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Amar Wong JJC Hoog
  • 1,70
  • Carildo Linger JJC Ver
  • 5,87
  • Dave Boamah JJC 150m
  • 17,89
  • Ashley Boldewijn MJD 60mH
  • 9,73
  • Ashley Boldewijn MJD 60m
  • 8,22
  • Yaïr van Harmelen JJC Ver
  • 5,45
  • Amar Wong JJC 150m
  • 18,53
  • Xiomayra Pengel MJD 60m
  • 8,74
  • Ashley Boldewijn MJD Hoog
  • 1,35
  • Charlotte Emanuel MJC Kogel
  • 10,81
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dave Boamah AV Feniks JC Team 1 17,89 +0.7 m/s19,10 833
    3 Amar Wong AV Feniks JC Team 1 18,53 +0.8 m/s19,98 763
    6 Denis Duku-Kaachire AV Feniks JC Team 1 19,18 +1.9 m/s--- 0
    9 Enzo Serpenti AV Feniks JC Team 2 19,63 +1.9 m/s--- 653
    15 Jesse Bon AV Feniks JC Team 2 21,55 +1.9 m/s--- 488
    16 Vincent Roberts AV Feniks JC Team 2 21,60 +1.9 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Dave Boamah AV Feniks JC Team 1 2:20,85 2:15,72 653
    6 Milo de Langen AV Feniks JC Team 1 2:31,66 2:28,22 543
    8 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 2:35,90 2:36,88 0
    12 Thijs Minnee AV Feniks JC Team 2 3:01,36 --- 309
    Enzo Serpenti AV Feniks JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Carildo Linger AV Feniks JC Team 1 15,33 +1.1 m/s15,38 695
    2 Amar Wong AV Feniks JC Team 1 15,40 +1.1 m/s15,59 688
    5 Yaïr van Harmelen AV Feniks JC Team 1 16,38 +1.1 m/s16,27 0
    7 Berend Zwolle AV Feniks JC Team 2 16,86 +1.1 m/s16,23 566
    11 Vincent Roberts AV Feniks JC Team 2 18,86 +1.1 m/s19,30 428


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 47,52 812
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 47,97 794
    3 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 54,63 552
    4 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 54,93 542
    5 KAV Holland JC (4x100m) KAV Holland - JJC 4 55,46 526
    6 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 1:01,94 346
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 DNS 0
    7 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0
    7 Phanos JC Team 4 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Milo de Langen AV Feniks JC Team 1 31,71 --- 521
    5 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 26,23 --- 0
    6 Vincent Roberts AV Feniks JC Team 2 25,30 --- 419


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Denis Duku-Kaachire AV Feniks JC Team 1 11,15 --- 576
    4 Berend Zwolle AV Feniks JC Team 2 9,11 --- 479
    6 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 8,58 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amar Wong AV Feniks JC Team 1 1,70 --- 779
    3 Dave Boamah AV Feniks JC Team 1 1,55 --- 0
    8 Berend Zwolle AV Feniks JC Team 2 1,45 --- 582
    10 Enzo Serpenti AV Feniks JC Team 2 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Carildo Linger AV Feniks JC Team 1 5,87 --- 786
    3 Yaïr van Harmelen AV Feniks JC Team 1 5,45 --- 0
    8 Jesse Bon AV Feniks JC Team 2 4,04 --- 426
    11 Thijs Minnee AV Feniks JC Team 2 3,89 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isaac Mensah AV Feniks JD Team 1 10,72 +0.6 m/s10,59 666
    10 Natie Rijkaard AV Feniks JD Team 1 11,73 +0.6 m/s11,25 506
    11 Virgel Norah AV Feniks JD Team 1 12,14 +0.6 m/s11,95 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Ben Roest AV Feniks JD Team 1 3:32,13 3:29,16 466
    13 Aristide Karakoc AV Feniks JD Team 1 3:45,70 3:42,46 388
    18 Wessel Groenenberg AV Feniks JD Team 2 3:50,64 --- 362
    23 Luuk van Lunteren AV Feniks JD Team 2 4:16,32 --- 241
    Ticiano Karakoc AV Feniks JD Team 1 DNS 3:44,06 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Isaac Mensah AV Feniks JD Team 1 13,91 +0.7 m/s13,05 496
    6 Ben Roest AV Feniks JD Team 1 15,60 +0.7 m/s15,18 355
    15 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 17,10 -0.2 m/s--- 0
    17 Wessel Groenenberg AV Feniks JD Team 2 17,22 -0.2 m/s--- 246


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
    2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
    3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
    4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
    4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
    6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
    7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
    8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
    8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
    10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
    11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
    12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
    12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 20,50 --- 316
    9 Virgel Norah AV Feniks JD Team 1 17,60 --- 0
    14 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 2 11,90 --- 136
    20 Luuk van Lunteren AV Feniks JD Team 2 10,50 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Natie Rijkaard AV Feniks JD Team 1 8,07 --- 425
    6 Aristide Karakoc AV Feniks JD Team 1 7,40 --- 0
    8 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 7,08 --- 370
    11 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 2 6,63 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Virgel Norah AV Feniks JD Team 1 1,20 --- 389
    18 Ticiano Karakoc AV Feniks JD Team 1 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isaac Mensah AV Feniks JD Team 1 4,61 --- 542
    11 Natie Rijkaard AV Feniks JD Team 1 3,93 --- 0
    12 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 3,77 --- 372


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Jill ingrid Cooman AV Feniks MC 21,72 +0.6 m/s--- 474
    9 Steffie Cyntje AV Feniks MC 22,34 +0.6 m/s--- 428
    10 Amiena Jatta AV Feniks MC 22,43 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Amiena Jatta AV Feniks MC 3:52,23 --- 48
    Membrate Assefa AV Feniks MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Charlotte Emanuel AV Feniks MC 15,27 +1.6 m/s--- 380
    Membrate Assefa AV Feniks MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 42,86 636
    2 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 43,17 623
    3 KAV Holland MC (4x80m) KAV Holland - MJC 4 43,38 614
    4 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 45,13 545
    5 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 46,13 458
    5 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 46,99 477
    7 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    7 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 DNS 0
    7 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Charlotte Emanuel AV Feniks MC 25,24 --- 418
    Membrate Assefa AV Feniks MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Rabin Bank AV Feniks MC 15,30 --- 213
    8 Steffie Cyntje AV Feniks MC 13,41 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Charlotte Emanuel AV Feniks MC 10,81 --- 561
    11 Virlyn Walker AV Feniks MC 5,86 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jill ingrid Cooman AV Feniks MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Rabin Bank AV Feniks MC 3,83 --- 384
    11 Amiena Jatta AV Feniks MC 3,67 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Ashley Boldewijn AV Feniks MD Team 1 8,22 +1.4 m/s8,30 711
    5 Xiomayra Pengel AV Feniks MD Team 1 8,74 +1.4 m/s8,74 600
    12 Shinal asante Mireku AV Feniks MD Team 1 9,44 +1.4 m/s9,18 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Xiomayra Pengel AV Feniks MD Team 1 3:53,06 3:44,54 349


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ashley Boldewijn AV Feniks MD Team 1 9,73 +0.6 m/s9,84 648
    11 ALICIA MANU AV Feniks MD Team 1 13,07 +0.6 m/s11,13 279


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
    2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
    2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
    4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
    5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
    6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
    7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
    8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
    9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
    10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Sophie Zantinge AV Feniks MD Team 1 13,20 --- 181
    13 Jamila Seddoug AV Feniks MD Team 1 11,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 ALICIA MANU AV Feniks MD Team 1 7,43 --- 390
    7 Sophie Zantinge AV Feniks MD Team 1 6,81 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ashley Boldewijn AV Feniks MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Xiomayra Pengel AV Feniks MD Team 1 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Shinal asante Mireku AV Feniks MD Team 1 3,74 --- 366
    12 Jamila Seddoug AV Feniks MD Team 1 3,45 --- 0