Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,77
Jip Bijman
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Floor Olthof
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,24
Tula Frijters
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,56
Josefine Ulfman
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:42,23
Nora Mourits
  • Meisjes Junior D - Speer - 17,92
Nora Mourits
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,20

Hoogtepunten

Kylian Meeuwisz JJC Ver
  • 5,09
  • Nils Reefman JJC 800m
  • 2:23,41
  • Yasmine Aden MJC Hoog
  • 1,25
  • Krijn van Hofweegen JJC 100mH
  • 15,77
  • Floor Olthof MJC Hoog
  • 1,30
  • Josefine Ulfman MJD Hoog
  • 1,30
  • Floor Olthof MJC 80mH
  • 14,24
  • Kylian Meeuwisz JJC 100m
  • 13,19
  • Carlijn Bodde MJC 80m
  • 11,73
  • Jip Bijman JJC Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Kylian Meeuwisz AV Pallas `67 JC 13,19 -1.0 m/s--- 641
    11 Pieter Bulte AV Pallas `67 JC 13,94 -0.6 m/s13,82 541
    21 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 16,23 -1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nils Reefman AV Pallas `67 JC 2:23,41 --- 625
    Stefan Beukers AV Pallas `67 JC DNS 2:30,00 0
    Koen Geelen AV Pallas `67 JC DNS 2:35,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Krijn van Hofweegen AV Pallas `67 JC 15,77 +0.1 m/s16,51 655
    11 Pieter Bulte AV Pallas `67 JC 18,14 +1.4 m/s18,00 474


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 50,54 693
    2 AV Daventria 1906 JC Team 1 (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 50,61 640
    2 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 51,54 656
    4 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 4 52,29 630
    5 AV De Liemers JC (4x100m) AV De Liemers - JJC 4 57,06 478
    6 Ciko `66 JC (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 57,80 456
    7 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 0 DNS 0
    7 AV Daventria 1906 JC Team 2 (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Wijchen JC (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
    7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Krijn van Hofweegen AV Pallas `67 JC 28,98 X 29,85 X 29,85 --- 493
    15 Daan Memelink AV Pallas `67 JC X 5,48 X X 5,48 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Krijn van Hofweegen AV Pallas `67 JC X X X 21,70 21,70 --- 338
    15 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 12,39 X 14,96 16,67 16,67 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 5,69 4,95 5,50 5,23 5,69 --- 287
    18 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 4,42 4,41 4,61 - 4,61 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jip Bijman AV Pallas `67 JC 1,55 --- 663
    9 Nils Reefman AV Pallas `67 JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Kylian Meeuwisz AV Pallas `67 JC X 4,98 5,09 X 5,09 +0.9 m/s--- 638
    Koen Geelen AV Pallas `67 JC NM --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 12,49 +1.6 m/s--- 402
    18 Matthijs Lomme AV Pallas `67 JD 13,09 +2.3 m/s--- 329


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 3:28,58 --- 489
    11 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 3:43,97 --- 397


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 16,69 -0.6 m/s--- 279
    13 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 17,45 -2.3 m/s--- 232


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 47,43 462
    2 Climax JD Team 1 (4x80m) Climax - JJD 4 47,89 446
    3 AV Daventria 1906 JD (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,35 431
    4 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 4 48,98 410
    4 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 4 49,00 410
    6 AV De Liemers JD (4x80m) AV De Liemers - JJD 4 50,47 364
    7 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 51,97 319
    8 Ciko `66 JD (4x80m) Ciko `66 - JJD 4 52,49 305
    9 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    9 Climax JD Team 2 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    9 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 16,40 17,18 15,17 X 17,18 --- 268


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 5,75 5,45 5,50 5,16 5,75 --- 290


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 1,20 --- 389
    14 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Matthijs Lomme AV Pallas `67 JD 3,29 -0.1 m/s--- 276


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 11,73 +1.4 m/s--- 506
    26 Renske Aarninkhof AV Pallas `67 MC 12,52 +0.4 m/s--- 399
    28 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 12,81 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 2:52,34 --- 372
    21 Renske Aarninkhof AV Pallas `67 MC 2:57,45 2:50,00 336
    Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Floor Olthof AV Pallas `67 MC 14,24 +0.1 m/s15,50 466
    27 Kumi Hack AV Pallas `67 MC 18,33 -1.9 m/s--- 182


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Climax MC Team 1 (4x80m) Climax - MJC 4 43,57 606
    2 AV Daventria 1906 MC Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 44,00 589
    3 Ciko `66 MC (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 44,34 575
    4 Nijmegen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 44,57 566
    5 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 44,62 564
    6 AV Daventria 1906 MC Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,02 549
    7 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 4 45,32 538
    8 Nijmegen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 45,54 529
    9 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 4 45,63 526
    10 AV Wijchen MC (4x80m) AV Wijchen - MJC 4 45,89 517
    11 AV De Liemers MC (4x80m) AV De Liemers - MJC 4 46,07 510
    12 Climax MC Team 2 (4x80m) Climax - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Tula Frijters AV Pallas `67 MC 19,09 17,55 17,64 19,56 19,56 --- 299
    18 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 11,31 11,73 12,06 11,04 12,06 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Tula Frijters AV Pallas `67 MC 7,80 7,54 7,54 8,04 8,04 --- 423
    17 Kumi Hack AV Pallas `67 MC 6,45 - 6,04 6,40 6,45 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Floor Olthof AV Pallas `67 MC 1,30 --- 462
    16 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 3,68 3,63 3,64 - 3,68 +0.7 m/s--- 354
    22 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 3,46 3,16 3,15 3,46 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 9,75 +1.8 m/s--- 417
    28 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 11,01 +1.8 m/s--- 237


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MD 3:42,23 3:37,68 407
    4 Noortje Bonten AV Pallas `67 MD 3:43,40 --- 401
    18 Esmée Beukers AV Pallas `67 MD 4:02,55 3:57,50 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 11,98 +1.0 m/s--- 377
    8 Esmée Beukers AV Pallas `67 MD 12,29 +0.8 m/s11,86 347


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Astylos MD (4x60m) AV Astylos - MJD 4 35,38 543
    2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 35,70 528
    3 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 35,88 520
    4 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 4 36,93 473
    5 AV Daventria 1906 MD (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 36,98 421
    5 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,42 452
    7 AV De Liemers MD (4x60m) AV De Liemers - MJD 4 38,68 401
    8 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,57 366
    9 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,69 362
    10 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 42,34 268
    11 Ciko `66 MD (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
    11 Climax MD (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nora Mourits AV Pallas `67 MD 13,83 12,56 17,92 17,72 17,92 --- 283
    8 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 9,68 8,81 10,18 13,37 13,37 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Nora Mourits AV Pallas `67 MD 16,76 17,20 15,17 X 17,20 --- 253
    4 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 12,50 14,79 X 9,54 14,79 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 7,41 6,73 7,18 7,53 7,53 --- 395
    10 Nora Mourits AV Pallas `67 MD X 6,23 5,65 6,30 6,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MD 1,30 --- 462
    7 Noortje Bonten AV Pallas `67 MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 3,02 2,95 - 2,89 3,02 -1.0 m/s--- 222
    20 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 2,63 2,57 2,57 2,65 2,65 -0.2 m/s--- 0