Vereniging 'Isala `96' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Jeroen van Veen
  • Senioren mannen - 110mH - 15,28
Anneloes de Roo
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,65
Irene Bijman
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:21,27
Anneloes de Roo
  • Senioren vrouwen - 100mH - 14,53
Jonne Siebrand
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60
Gejanne Lussenburg
  • Senioren vrouwen - HSS - 11,13

Hoogtepunten

Jonne Siebrand Vsen Hoog
  • 1,60
  • Gejanne Lussenburg Vsen HSS
  • 11,13
  • Jens Tijbout Msen 800m
  • 2:06,80
  • Irene Bijman Vsen 800m
  • 2:21,27
  • Anneloes de Roo Vsen 200m
  • 25,65
  • Richard Meuleman Msen 200m
  • 23,78
  • Anneloes de Roo Vsen 100mH
  • 14,53
  • Jeroen van Veen Msen Polshoog
  • 3,80
  • Mark Jonker Msen Ver
  • 6,21
  • Jeroen van Veen Msen 110mH
  • 15,28
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Robert Teune Isala `96 Mannen 12,45 +0.6 m/s--- 491
    22 Pieter van Wissen Isala `96 Mannen 13,23 +0.6 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Richard Meuleman Isala `96 Mannen 23,78 -1.1 m/s24,20 665
    21 Robert Teune Isala `96 Mannen 25,40 -1.1 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Guido Strijker Isala `96 Mannen 54,55 55,00 618
    Richard Meuleman Isala `96 Mannen DNF 51,50 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Jens Tijbout Isala `96 Mannen 2:06,80 2:05,00 636
    19 Pieter van Wissen Isala `96 Mannen 2:15,56 --- 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Henk jan Dorgelo Isala `96 Mannen 17:40,65 --- 539
    19 Karsten van Ommen Isala `96 Mannen 18:28,82 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 15,28 -1.7 m/s15,50 819


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 2:02,10 903
    2 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:03,78 875
    3 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:03,98 872
    4 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:04,72 860
    5 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:04,85 858
    6 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:05,73 844
    7 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - Msen 4 2:07,38 819
    8 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:08,96 795
    9 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:09,96 780
    10 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 2:10,89 767
    11 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:15,51 702
    12 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Mark Jonker Isala `96 Mannen 10,86 --- 522
    14 Loek Könning Isala `96 Mannen 10,34 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Loek Könning Isala `96 Mannen 27,56 --- 443
    17 Julian ten Hove Isala `96 Mannen 10,08 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 1,70 --- 587
    15 Guido Strijker Isala `96 Mannen 1,65 --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 3,80 --- 754


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Mark Jonker Isala `96 Mannen 6,21 +1.2 m/s--- 651
    21 Julian ten Hove Isala `96 Mannen 4,70 +2.2 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Jessie Tybout Isala `96 Vrouwen 14,77 -0.6 m/s--- 394
    Pauline Lussenburg Isala `96 Vrouwen DNF --- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anneloes de Roo Isala `96 Vrouwen 25,65 -1.0 m/s25,80 791
    14 Femke Reitsema Isala `96 Vrouwen 29,07 -0.8 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Gejanne Lussenburg Isala `96 Vrouwen 1:01,62 --- 728
    14 Femke Reitsema Isala `96 Vrouwen 1:06,96 --- 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Irene Bijman Isala `96 Vrouwen 2:21,27 2:24,00 774
    15 Mila Koster Isala `96 Vrouwen 2:44,91 --- 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Jacqueline Rustidge Isala `96 Vrouwen 10:51,50 --- 661
    7 Irene Bijman Isala `96 Vrouwen 11:08,53 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anneloes de Roo Isala `96 Vrouwen 14,53 -1.5 m/s14,50 802
    8 Jonne Siebrand Isala `96 Vrouwen 17,11 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Groningen Atletiek - Vsen 4 2:24,66 946
    2 Climax Vrouwen (Zweedse) Climax - Vsen 4 2:26,84 919
    3 AV Flevo Delta Vrouwen (Zweedse) AV Flevo Delta - Vsen 4 2:28,30 901
    4 GSAV Vitalis Vrouwen (Zweedse) GSAV Vitalis - Vsen 4 2:28,99 893
    5 AV Athlos Vrouwen (Zweedse) AV Athlos - Vsen 4 2:29,45 887
    6 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:33,23 844
    7 AV NOP Vrouwen (Zweedse) AV NOP - Vsen 4 2:33,64 840
    8 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:34,79 827
    9 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:37,96 793
    10 AC TION Vrouwen (Zweedse) AC TION - Vsen 4 2:39,98 772
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (Zweedse) EAC De Sperwers - Vsen 4 2:41,36 758
    12 AAC `61 Vrouwen (Zweedse) AAC `61 - Vsen 4 2:42,89 743


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Tiny Hellendoorn Isala `96 Vrouwen 31,66 --- 578
    14 Marije Salverda Isala `96 Vrouwen 21,55 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Tiny Hellendoorn Isala `96 Vrouwen 10,13 --- 598
    15 Marije Salverda Isala `96 Vrouwen 8,29 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jonne Siebrand Isala `96 Vrouwen 1,60 --- 832


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gejanne Lussenburg Isala `96 Vrouwen 11,13 +0.2 m/s--- 772
    Jessie Tybout Isala `96 Vrouwen DNS --- 0