Vereniging 'GSAV Vitalis' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Niels Gersonius
  • Senioren mannen - 5000m - 16:05,96
Lianne van de Belt
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:01,58
An Bennema
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:30,72

Hoogtepunten

Eric van der Meer Msen 800m
  • 2:03,31
  • Lianne van de Belt Vsen 3000m
  • 10:01,58
  • Stefan Gelderman Msen 400m
  • 51,14
  • Ilona Bosma Vsen 400m
  • 1:01,35
  • An Bennema Vsen 3000m
  • 10:30,72
  • Esmay Meinders Vsen Hoog
  • 1,55
  • Stefan Gelderman Msen 200m
  • 23,37
  • Wouter Olthof Msen 100m
  • 11,42
  • Niels Gersonius Msen 5000m
  • 16:05,96
  • Silke Jonkman Vsen 800m
  • 2:25,02
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    5 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,42 +0.4 m/s11,53 706
    9 Lennart Schultz VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,70 +0.1 m/s11,89 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    7 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,37 +0.3 m/s22,80 704
    16 Hendrik Thelken VTLS GSAV Vitalis Mannen 24,53 +0.3 m/s22,90 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    4 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 51,14 51,07 755
    8 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,95 51,49 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:03,31 2:01,96 692
    10 Hindrik Jagersma VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:05,41 2:01,98 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    2 Niels Gersonius VTLS GSAV Vitalis Mannen 16:05,96 15:35,36 704
    10 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:22,72 16:32,61 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 19,82 -1.5 m/s18,18 460
    Ted van der Weerden VTLS GSAV Vitalis Mannen DNF 17,02 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 2:02,10 903
    2 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:03,78 875
    3 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:03,98 872
    4 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:04,72 860
    5 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:04,85 858
    6 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:05,73 844
    7 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - Msen 4 2:07,38 819
    8 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:08,96 795
    9 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:09,96 780
    10 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 2:10,89 767
    11 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:15,51 702
    12 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    18 Ted van der Weerden VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,83 10,32 448
    21 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 7,19 8,59 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    4 Fynn van Buuren VTLS GSAV Vitalis Mannen 36,62 42,29 602
    16 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 14,36 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Victor Na...ernández VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,80 --- 680
    15 Joey Steenvoorden VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,65 --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    7 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 3,20 3,70 587


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    13 Victor Na...ernández VTLS GSAV Vitalis Mannen 5,93 +1.2 m/s--- 589
    20 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 5,38 +0.2 m/s6,15 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    6 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 13,62 -0.9 m/s13,29 569
    10 Anja Bekema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 13,97 -1.6 m/s13,72 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    8 Ilona Bosma VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 27,48 -1.0 m/s26,66 649
    11 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 27,93 -1.7 m/s27,16 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    5 Ilona Bosma VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1:01,35 59,22 736
    8 Isabel Andriessen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1:03,21 1:00,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Silke Jonkman VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 2:25,02 2:20,74 729
    8 Erika Bremer VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 2:27,61 2:20,37 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    1 Lianne van de Belt VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 10:01,58 10:09,92 814
    3 An Bennema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 10:30,72 10:06,85 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    10 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 17,48 -2.5 m/s15,64 515
    11 Esmay Meinders VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 18,10 -2.5 m/s16,25 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Groningen Atletiek - Vsen 4 2:24,66 946
    2 Climax Vrouwen (Zweedse) Climax - Vsen 4 2:26,84 919
    3 AV Flevo Delta Vrouwen (Zweedse) AV Flevo Delta - Vsen 4 2:28,30 901
    4 GSAV Vitalis Vrouwen (Zweedse) GSAV Vitalis - Vsen 4 2:28,99 893
    5 AV Athlos Vrouwen (Zweedse) AV Athlos - Vsen 4 2:29,45 887
    6 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:33,23 844
    7 AV NOP Vrouwen (Zweedse) AV NOP - Vsen 4 2:33,64 840
    8 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:34,79 827
    9 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:37,96 793
    10 AC TION Vrouwen (Zweedse) AC TION - Vsen 4 2:39,98 772
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (Zweedse) EAC De Sperwers - Vsen 4 2:41,36 758
    12 AAC `61 Vrouwen (Zweedse) AAC `61 - Vsen 4 2:42,89 743


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 32,48 35,46 594
    17 Marije Hulzebos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 17,95 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    6 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 10,60 11,12 630
    21 Wendy Albada VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 6,01 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Esmay Meinders VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1,55 1,70 779
    12 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1,40 1,50 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    7 Anja Bekema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 9,75 +0.7 m/s9,37 612