Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 100m - 11,04
Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 200m - 21,97
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 400m - 50,13
Dennis de Jong
  • Senioren mannen - Kogelsl - 46,31
Owen Beuckens
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,00

Hoogtepunten

Leon ten Klooster Msen 100m
  • 11,04
  • Owen Beuckens Msen Polshoog
  • 4,00
  • Dennis de Jong Msen Kogelsl
  • 46,31
  • Leon ten Klooster Msen 200m
  • 21,97
  • Jordy Visscher Msen 400m
  • 50,13
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,04 +0.4 m/s11,10 795
    6 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,43 +0.4 m/s11,20 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 21,97 +0.3 m/s22,20 847
    22 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 26,63 +0.3 m/s22,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 50,13 49,70 799
    5 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 51,86 49,50 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    5 Ben van Boven AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:02,55 2:04,00 704
    14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:08,25 2:06,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:41,83 16:22,00 638
    17 Stan Ruessink AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17:52,87 17:50,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    6 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16,92 -3.8 m/s--- 667
    8 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,46 -1.5 m/s16,60 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 2:02,10 903
    2 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:03,78 875
    3 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:03,98 872
    4 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:04,72 860
    5 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:04,85 858
    6 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:05,73 844
    7 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - Msen 4 2:07,38 819
    8 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:08,96 795
    9 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:09,96 780
    10 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 2:10,89 767
    11 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:15,51 702
    12 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 10,94 --- 527
    17 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,93 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    1 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 46,31 --- 750


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,80 --- 680
    20 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,55 --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    3 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 4,00 --- 807


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 6,26 +1.5 m/s--- 662
    15 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 5,82 +1.7 m/s--- 0