Vereniging 'AV Impala' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Wieger-Jan de Wit
  • Senioren mannen - Kogel - 13,93
Markus Meekma
  • Senioren mannen - Kogel - 13,35
Markus Meekma
  • Senioren mannen - Ver - 6,72

Hoogtepunten

Tineke de Jong Vsen 200m
  • 28,86
  • Tiemen Wittermans Msen 200m
  • 23,61
  • Markus Meekma Msen Kogel
  • 13,35
  • Anneke Kootstra Vsen 400m
  • 1:04,89
  • Thijs Moesker Msen 110mH
  • 16,99
  • Emma van Wieren Vsen Hoog
  • 1,40
  • Anneke Kootstra Vsen HSS
  • 9,23
  • Markus Meekma Msen Ver
  • 6,72
  • Yassine Bulthuis Vsen 200m
  • 27,79
  • Wieger-Jan de Wit Msen Kogel
  • 13,93
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    11 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 11,81 +0.1 m/s11,70 620
    17 Thijs Moesker AV Impala AV Impala Mannen 12,13 +0.1 m/s11,90 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    9 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 23,61 -0.3 m/s23,40 681
    18 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 24,69 -1.1 m/s24,40 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    15 Wouter van der Spek AV Impala AV Impala Mannen 54,83 53,90 608
    17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 55,47 55,70 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    12 Ruben Talstra AV Impala AV Impala Mannen 2:06,11 2:05,00 647


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    7 Folkert Visser AV Impala AV Impala Mannen 16:57,88 17:13,00 610
    20 Jesse-Joram Stork AV Impala AV Impala Mannen 18:35,24 18:42,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    7 Thijs Moesker AV Impala AV Impala Mannen 16,99 -1.5 m/s17,50 662
    10 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 18,35 -3.8 m/s19,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 2:02,10 903
    2 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:03,78 875
    3 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:03,98 872
    4 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:04,72 860
    5 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:04,85 858
    6 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:05,73 844
    7 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - Msen 4 2:07,38 819
    8 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:08,96 795
    9 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:09,96 780
    10 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 2:10,89 767
    11 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:15,51 702
    12 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 13,93 --- 724
    2 Markus Meekma AV Impala AV Impala Mannen 13,35 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    5 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 35,92 --- 590


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    18 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 1,60 --- 492
    Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen NM --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    11 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 2,20 --- 270


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Markus Meekma AV Impala AV Impala Mannen 6,72 +1.1 m/s--- 761
    17 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 5,55 +1.7 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    8 Tineke de Jong AV Impala AV Impala Vrouwen 13,76 -0.9 m/s13,40 546


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    10 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 27,79 -1.7 m/s27,97 627
    13 Tineke de Jong AV Impala AV Impala Vrouwen 28,86 -1.7 m/s27,89 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    12 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 1:04,89 1:04,17 637


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    16 Vera Keidel AV Impala AV Impala Vrouwen 2:46,36 --- 510
    19 Emma van Wieren AV Impala AV Impala Vrouwen 3:01,80 2:52,96 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    14 Vera Keidel AV Impala AV Impala Vrouwen 12:30,12 11:45,83 420


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    13 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 18,51 +0.0 m/s--- 437


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Groningen Atletiek - Vsen 4 2:24,66 946
    2 Climax Vrouwen (Zweedse) Climax - Vsen 4 2:26,84 919
    3 AV Flevo Delta Vrouwen (Zweedse) AV Flevo Delta - Vsen 4 2:28,30 901
    4 GSAV Vitalis Vrouwen (Zweedse) GSAV Vitalis - Vsen 4 2:28,99 893
    5 AV Athlos Vrouwen (Zweedse) AV Athlos - Vsen 4 2:29,45 887
    6 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:33,23 844
    7 AV NOP Vrouwen (Zweedse) AV NOP - Vsen 4 2:33,64 840
    8 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:34,79 827
    9 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:37,96 793
    10 AC TION Vrouwen (Zweedse) AC TION - Vsen 4 2:39,98 772
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (Zweedse) EAC De Sperwers - Vsen 4 2:41,36 758
    12 AAC `61 Vrouwen (Zweedse) AAC `61 - Vsen 4 2:42,89 743


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    19 Emma van Wieren AV Impala AV Impala Vrouwen 17,16 --- 244


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    20 Eva van den Brink AV Impala AV Impala Vrouwen 6,19 --- 300


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    12 Emma van Wieren AV Impala AV Impala Vrouwen 1,40 --- 615


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    11 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 9,23 +0.0 m/s--- 548