Vereniging 'AV Aquilo' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Indy de Blaauw
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:34,18

Hoogtepunten

Dilano Modderman JJD 1000m
  • 3:33,26
  • Carlijn Loer MJC Hoog
  • 1,30
  • Luuk Knossen JJC Hoog
  • 1,40
  • Ingrid Koster MJC 800m
  • 2:40,21
  • Wout Plugge JJD 1000m
  • 3:29,98
  • Indy de Blaauw MJC 800m
  • 2:34,18
  • Luuk Knossen JJC 800m
  • 2:28,72
  • Ingrid Koster MJC Hoog
  • 1,35
  • Indy de Blaauw MJC 150m
  • 22,10
  • Jasper Bakker JJC Ver
  • 4,21
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    11 Ramon Aukes AV Aquilo AV Aquilo JC 22,46 +0.0 m/s--- 419
    12 Jorn de Ruiter AV Aquilo AV Aquilo JC 22,70 +0.0 m/s--- 402


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Luuk Knossen AV Aquilo AV Aquilo JC 2:28,72 2:32,59 571
    14 Ramon Aukes AV Aquilo AV Aquilo JC 2:47,49 --- 408


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    16 David Pronk AV Aquilo AV Aquilo JC 21,83 +0.2 m/s--- 271
    17 Jasper Bakker AV Aquilo AV Aquilo JC 22,30 +0.2 m/s--- 250


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,15 707
    2 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 50,41 698
    3 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 51,87 644
    4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 54,39 559
    5 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 57,23 473
    6 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:00,87 373
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0
    7 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    9 Jorn de Ruiter AV Aquilo AV Aquilo JC 14,53 --- 211


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    11 Jorn de Ruiter AV Aquilo AV Aquilo JC 6,33 --- 326


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Luuk Knossen AV Aquilo AV Aquilo JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    9 Jasper Bakker AV Aquilo AV Aquilo JC 4,21 +0.8 m/s--- 460


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    6 Wout Plugge AV Aquilo AV Aquilo JD 12,30 +0.7 m/s--- 427
    11 Sander Wage AV Aquilo AV Aquilo JD 12,64 +0.7 m/s--- 383


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    9 Wout Plugge AV Aquilo AV Aquilo JD 3:29,98 3:23,39 480
    10 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 3:33,26 3:40,07 459


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    19 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 18,32 +1.9 m/s--- 183


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
    2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
    4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
    6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
    7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
    8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
    9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
    10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
    11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 10,34 --- 97


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    15 Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD 4,85 --- 231


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    12 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    9 Sander Wage AV Aquilo AV Aquilo JD 3,88 +1.3 m/s--- 394
    Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    17 Indy de Blaauw AV Aquilo AV Aquilo MC 22,10 -0.1 m/s--- 446
    26 Merel de Groot AV Aquilo AV Aquilo MC 25,18 -0.1 m/s--- 244


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    3 Indy de Blaauw AV Aquilo AV Aquilo MC 2:34,18 2:33,07 520
    10 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 2:40,21 2:43,90 467


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    17 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 16,55 +0.0 m/s--- 289
    22 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 20,29 +0.0 m/s--- 87


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
    1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
    5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
    5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
    8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 13,51 --- 188


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 14,74 --- 201


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 7,66 --- 403
    12 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 6,82 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 1,35 --- 499
    12 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    16 Merel de Groot AV Aquilo AV Aquilo MC 3,30 +0.7 m/s--- 278
    20 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 2,88 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    20 Merel Behling AV Aquilo AV Aquilo MD 9,79 +0.8 m/s--- 411
    28 Senne Melinga AV Aquilo AV Aquilo MD 10,53 +0.8 m/s--- 301
    31 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 11,21 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    20 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 4:04,01 --- 296
    24 Yvette Feikens AV Aquilo AV Aquilo MD 4:09,46 --- 271


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    15 Sara Esposito AV Aquilo AV Aquilo MD 12,29 +0.0 m/s--- 347
    25 Yvette Feikens AV Aquilo AV Aquilo MD 13,91 +0.0 m/s--- 214


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
    3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
    4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
    6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
    7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
    8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
    9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
    10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
    11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
    12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    14 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 12,47 --- 164
    20 Senne Melinga AV Aquilo AV Aquilo MD 8,82 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    16 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 5,81 --- 294


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    14 Sara Esposito AV Aquilo AV Aquilo MD 1,20 --- 389
    16 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    15 Merel Behling AV Aquilo AV Aquilo MD 3,47 +0.7 m/s--- 312
    19 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 3,03 +0.3 m/s--- 0