Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Rutger Berends
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,56
Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,27
Rutger Berends
  • Jongens Junior C - Speer - 30,68
Johan de Vries
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,95
Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,72
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,99
Brecht Frensel
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,89
Ruth Zijlstra
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,67
Jildou Binnema
  • Meisjes Junior D - Speer - 30,60
Kim Otten
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,17

Hoogtepunten

Rutger Hoekstra JJC Hoog
  • 1,70
  • Johan de Vries JJC 100mH
  • 16,45
  • Anke Binnema MJC Hoog
  • 1,45
  • Kim Otten MJD 60m
  • 8,72
  • Rutger Hoekstra JJC 100mH
  • 15,27
  • Anke Binnema MJC 80mH
  • 13,50
  • Brecht Frensel MJC 800m
  • 2:33,89
  • Rutger Berends JJC 800m
  • 2:18,56
  • Ruth Zijlstra MJD 60m
  • 9,06
  • Ziggy Veldman JJD Ver
  • 4,99
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Rick Velkers AV Heerenveen JC 20,79 -0.8 m/s23,87 549
    10 Julian Vries AV Heerenveen JC 22,20 +0.0 m/s21,32 438
    Jacob van der Galien AV Heerenveen JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rutger Berends AV Heerenveen JC 2:18,56 2:26,72 678
    9 Rick Velkers AV Heerenveen JC 2:32,66 2:33,75 534
    Jacob van der Galien AV Heerenveen JC DNS 2:25,50 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen JC 15,27 +0.0 m/s15,02 700
    6 Johan de Vries AV Heerenveen JC 16,45 +0.0 m/s16,32 598


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,15 707
    2 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 50,41 698
    3 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 51,87 644
    4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 54,39 559
    5 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 57,23 473
    6 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:00,87 373
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0
    7 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rutger Berends AV Heerenveen JC 30,68 --- 506


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Johan de Vries AV Heerenveen JC 10,95 --- 567


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen JC 1,70 --- 779


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Julian Vries AV Heerenveen JC 4,83 +0.0 m/s--- 587


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Ziggy Veldman AV Heerenveen JD 11,41 +0.0 m/s11,00 553
    13 Jens Linnebank AV Heerenveen JD 12,70 +0.0 m/s12,68 376
    14 Gijs Kraaij AV Heerenveen JD 12,91 +0.0 m/s12,56 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 3:39,92 3:36,81 420
    14 Gijs Kraaij AV Heerenveen JD 3:43,74 3:44,24 399
    24 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 4:39,27 4:54,04 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Ziggy Veldman AV Heerenveen JD 14,72 +0.0 m/s15,72 425
    11 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 16,21 +1.1 m/s--- 312


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
    2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
    4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
    6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
    7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
    8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
    9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
    10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
    11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Morris Hulsman AV Heerenveen JD 9,81 --- 83
    12 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 9,68 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 6,90 --- 360


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jens Linnebank AV Heerenveen JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Ziggy Veldman AV Heerenveen JD 4,99 -0.2 m/s5,02 619
    13 Morris Hulsman AV Heerenveen JD 3,57 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Leia van der Tempel AV Heerenveen MC 21,45 -0.1 m/s21,87 496
    10 Marit Staal AV Heerenveen MC 21,56 +0.0 m/s22,59 487
    19 Hester Bos AV Heerenveen MC 22,23 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Brecht Frensel AV Heerenveen MC 2:33,89 2:29,26 523
    15 Ylse Barkmeijer AV Heerenveen MC 2:52,88 2:54,67 368
    20 Elle Veltman AV Heerenveen MC 3:13,80 3:15,27 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Anke Binnema AV Heerenveen MC 13,50 +1.3 m/s12,81 536
    18 Hester Bos AV Heerenveen MC 16,87 +0.0 m/s17,30 268


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
    1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
    5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
    5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
    8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Anke Binnema AV Heerenveen MC 24,65 --- 408


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 20,83 --- 322


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 7,37 --- 387


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Anke Binnema AV Heerenveen MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Leia van der Tempel AV Heerenveen MC 4,12 -0.9 m/s--- 442
    12 Marit Staal AV Heerenveen MC 3,89 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Kim Otten AV Heerenveen MD 8,72 +0.0 m/s8,71 604
    9 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MD 9,06 +0.0 m/s9,01 537
    25 Amarins Beijaard AV Heerenveen MD 10,26 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MD 3:25,67 3:28,46 507
    9 Tijn Borst AV Heerenveen MD 3:44,71 3:45,98 393
    16 Amarins Beijaard AV Heerenveen MD 3:59,12 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Jildou Binnema AV Heerenveen MD 11,61 +0.0 m/s11,09 414
    12 Kim Otten AV Heerenveen MD 11,92 +0.0 m/s11,94 383
    20 Alicia van...er Tempel AV Heerenveen MD 13,23 +0.0 m/s13,19 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
    3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
    4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
    6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
    7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
    8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
    9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
    10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
    11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
    12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jildou Binnema AV Heerenveen MD 30,60 30,02 505
    17 Pascale van Willegen AV Heerenveen MD 10,12 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nanou Hofmann AV Heerenveen MD 9,18 --- 482
    7 Hayat Askar AV Heerenveen MD 8,86 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Tijn Borst AV Heerenveen MD 1,25 1,25 0
    10 Kyla Koops AV Heerenveen MD 1,25 1,25 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Kim Otten AV Heerenveen MD 4,17 +0.0 m/s--- 452
    5 Nanou Hofmann AV Heerenveen MD 4,06 +0.0 m/s--- 0