Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Anton Sarnatsky
  • Jongens Junior C - 150m - 18,27
Anton Sarnatsky
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,60
Robin van Wijk
  • Jongens Junior C - Speer - 34,34
Finn Beugels
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Anton Sarnatsky
  • Jongens Junior C - Ver - 5,76
Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - 80m - 10,48
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - 80m - 11,27
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:02,12
Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,27
Jasper de Jong
  • Jongens Junior D - Discus - 16,66
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,80
Jasper de Jong
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,94
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - Ver - 5,27
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,50
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,25
Tiba Miran
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:21,44
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,21
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,79
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,91
Danara Dewi Stoppels
  • Meisjes Junior C - Speer - 40,22
Danara Dewi Stoppels
  • Meisjes Junior C - Discus - 33,11
Danara Dewi Stoppels
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,31
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,51
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,65
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,13
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,67
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,53
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Anton Sarnatsky JJC Ver
  • 5,76
  • Akaash Spikman JJD 80m
  • 10,48
  • Akaash Spikman JJD Ver
  • 5,27
  • Esmee Douma MJC Ver
  • 5,13
  • Wu Ping Kuiper JJD 1000m
  • 3:02,12
  • Britt Weerman MJC 150m
  • 19,50
  • Britt Weerman MJC 80mH
  • 12,21
  • Tiba Miran MJC 800m
  • 2:21,44
  • Anton Sarnatsky JJC 150m
  • 18,27
  • Britt Weerman MJC Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anton Sarnatsky Groningen ...letiek JC 18,27 +0.0 m/s20,50 791
    5 Ronald Mulder Groningen ...letiek JC 20,36 +0.0 m/s21,34 586
    15 Wout Kasemir Groningen ...letiek JC 22,87 +0.0 m/s23,79 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Leroy Oostman Groningen ...letiek JC 2:28,45 2:27,57 574
    7 Migiel van...er Meulen Groningen ...letiek JC 2:32,16 2:45,00 539
    12 Bram Bijvang Groningen ...letiek JC 2:40,04 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Anton Sarnatsky Groningen ...letiek JC 15,60 +0.0 m/s15,59 670
    9 Ronald Mulder Groningen ...letiek JC 18,55 +0.0 m/s18,73 448
    18 Finn Beugels Groningen ...letiek JC 23,58 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,15 707
    2 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 50,41 698
    3 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 51,87 644
    4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 54,39 559
    5 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 57,23 473
    6 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:00,87 373
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0
    7 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Robin van Wijk Groningen ...letiek JC 34,34 --- 560
    6 Thijs Krul Groningen ...letiek JC 22,15 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Migiel van...er Meulen Groningen ...letiek JC 7,63 --- 401
    10 Wout Kasemir Groningen ...letiek JC 6,54 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Finn Beugels Groningen ...letiek JC 1,50 --- 623
    8 Robin van Wijk Groningen ...letiek JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anton Sarnatsky Groningen ...letiek JC 5,76 +1.6 m/s--- 766
    6 Thijs Krul Groningen ...letiek JC 4,42 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Akaash Spikman Groningen ...JD Team 1 10,48 +0.0 m/s10,50 709
    2 Djalil Pater Groningen ...JD Team 1 11,27 +0.0 m/s11,19 575
    10 Ibo Bugel Groningen ...JD Team 1 12,63 +0.0 m/s12,95 0
    18 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 13,26 +0.0 m/s13,24 310
    24 Niek Damkat Groningen ...JD Team 3 14,23 +0.7 m/s--- 207
    27 Arjan Wieland Groningen ...JD Team 3 15,38 +0.7 m/s--- 103
    Nando Kramer Groningen ...JD Team 2 DNS 13,11 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Wu Ping Kuiper Groningen ...JD Team 1 3:02,12 3:00,93 681
    4 Tobias Stuut Groningen ...JD Team 1 3:19,82 3:17,24 547
    6 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 3:20,63 3:22,64 0
    11 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 2 3:34,95 3:36,58 449
    19 Julius Beekman Groningen ...JD Team 3 3:58,32 4:01,96 323
    20 Niek Damkat Groningen ...JD Team 3 3:58,34 4:13,34 323
    Nando Kramer Groningen ...JD Team 2 DNF 3:17,81 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Akaash Spikman Groningen ...JD Team 1 13,27 +0.0 m/s13,08 559
    4 Ibo Bugel Groningen ...JD Team 1 15,71 +0.0 m/s16,32 347
    15 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 2 17,13 +0.6 m/s17,54 252
    16 Kai Gorter Groningen ...JD Team 2 17,17 +0.0 m/s16,81 249
    18 Tobias Stuut Groningen ...JD Team 1 17,25 +0.6 m/s17,10 0
    23 Julius Beekman Groningen ...JD Team 3 19,18 +1.9 m/s--- 139
    24 Midas Rus Groningen ...JD Team 3 19,80 +0.6 m/s19,94 109
    26 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 22,63 +1.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
    2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
    4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
    6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
    7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
    8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
    9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
    10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
    11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jasper de Jong Groningen ...JD Team 2 16,66 12,13 242
    5 Ibo Bugel Groningen ...JD Team 1 15,81 --- 224
    8 Jurre Boerema Groningen ...JD Team 1 14,00 11,46 0
    15 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 8,98 --- 61


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Djalil Pater Groningen ...JD Team 1 8,80 8,54 463
    3 Jasper de Jong Groningen ...JD Team 2 7,94 6,92 418
    9 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 6,35 6,00 0
    11 Midas Rus Groningen ...JD Team 3 5,89 5,63 299
    13 Arjan Wieland Groningen ...JD Team 3 5,41 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Djalil Pater Groningen ...JD Team 1 1,40 1,50 541
    4 Jurre Boerema Groningen ...JD Team 1 1,25 1,30 0
    4 Jasper de Jong Groningen ...JD Team 2 1,25 1,20 426
    12 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 1,10 1,15 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Akaash Spikman Groningen ...JD Team 1 5,27 +1.2 m/s4,86 674
    4 Kai Gorter Groningen ...JD Team 2 4,08 +1.0 m/s3,77 434
    10 Wu Ping Kuiper Groningen ...JD Team 1 3,85 +1.8 m/s3,57 0
    18 Arjan Wieland Groningen ...JD Team 3 2,80 +0.0 m/s2,90 178


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen ...MC Team 1 19,50 +0.0 m/s19,49 665
    2 Brecht van der Vliet Groningen ...MC Team 1 20,25 +0.0 m/s19,80 596
    4 Noortje Huitema Groningen ...MC Team 1 20,86 +0.0 m/s20,76 0
    16 Evelien Kroeze Groningen ...MC Team 2 22,08 +0.0 m/s--- 447
    20 Noortje Knoll Groningen ...MC Team 2 22,25 +0.0 m/s22,71 435
    Nikita Nie Groningen ...MC Team 2 DNS 21,12 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tiba Miran Groningen ...MC Team 1 2:21,44 2:20,78 646
    4 Selma Spikman Groningen ...MC Team 1 2:35,03 2:32,09 512
    14 Aurore Sterrenburg Groningen ...MC Team 2 2:51,49 2:55,34 378
    16 Astrid Schnieders Groningen ...MC Team 2 2:59,12 2:57,69 324
    Carmen Uildriks Groningen ...MC Team 2 DNS 2:46,36 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen ...MC Team 1 12,21 +1.3 m/s11,85 677
    2 Esmee Douma Groningen ...MC Team 1 12,79 +1.3 m/s12,32 610
    3 Brecht van der Vliet Groningen ...MC Team 1 12,91 +1.3 m/s12,83 0
    11 Danique Huisjes Groningen ...MC Team 2 14,71 +1.3 m/s13,82 425
    13 Noortje Knoll Groningen ...MC Team 2 15,05 +0.0 m/s15,97 398


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
    1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
    5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
    5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
    8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MC Team 1 40,22 --- 643
    9 Evelien Kroeze Groningen ...MC Team 2 16,14 --- 247
    11 Eva Martens Groningen ...MC Team 1 14,89 --- 0
    12 Femke Vonck Groningen ...MC Team 2 14,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MC Team 1 33,11 --- 521
    4 Nikita Nie Groningen ...MC Team 2 26,02 --- 412
    5 Eva Martens Groningen ...MC Team 1 22,78 --- 0
    12 Astrid Schnieders Groningen ...MC Team 2 16,90 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MC Team 1 12,31 --- 628
    3 Nikita Nie Groningen ...MC Team 2 9,51 --- 499
    4 Eva Martens Groningen ...MC Team 1 9,37 --- 0
    13 Ellis van Leeuwen Groningen ...MC Team 2 6,54 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen ...MC Team 1 1,65 --- 741
    4 Noortje Huitema Groningen ...MC Team 1 1,45 --- 0
    8 Femke Vonck Groningen ...MC Team 2 1,40 --- 541
    14 Ellis van Leeuwen Groningen ...MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Esmee Douma Groningen ...MC Team 1 5,13 +1.0 m/s--- 646
    4 Danique Huisjes Groningen ...MC Team 2 4,48 +0.0 m/s--- 515
    7 Tiba Miran Groningen ...MC Team 1 4,18 +0.0 m/s--- 0
    9 Aurore Sterrenburg Groningen ...MC Team 2 4,05 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Madelief Rave Groningen ...MD Team 1 8,86 +0.0 m/s8,95 576
    13 Renske Lolkema Groningen ...MD Team 1 9,40 +0.0 m/s9,38 476
    15 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 9,48 +0.4 m/s9,76 0
    16 Ella Flapper Groningen ...MD Team 2 9,51 +0.0 m/s9,60 457
    19 Merle Leinenga Groningen ...MD Team 2 9,63 +0.0 m/s9,66 437
    28 Marieke de Jong Groningen ...MD Team 2 10,53 +0.4 m/s10,91 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Renske Lolkema Groningen ...MD Team 1 3:37,47 3:43,34 434
    11 Madelief Bolhuis Groningen ...MD Team 2 3:54,66 4:01,01 341
    14 Nina Thomas Groningen ...MD Team 2 3:56,80 3:58,22 330
    15 Juliette Oudekerk Groningen ...MD Team 1 3:59,03 3:55,42 319
    17 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 4:02,88 4:02,49 0
    19 Anna Stalpers Groningen ...MD Team 2 4:03,42 4:11,63 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Maud Visscher Groningen ...MD Team 1 10,67 +0.0 m/s10,34 521
    13 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 12,14 +0.0 m/s11,94 361
    14 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 12,16 +0.0 m/s--- 0
    22 Ella Flapper Groningen ...MD Team 2 13,71 +0.0 m/s14,36 229
    23 Anna Stalpers Groningen ...MD Team 2 13,81 +0.0 m/s--- 0
    24 Marieke de Jong Groningen ...MD Team 2 13,82 +0.0 m/s14,12 221


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
    3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
    4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
    6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
    7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
    8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
    9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
    10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
    11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
    12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Annamaria ...Zonneveld Groningen ...MD Team 1 20,00 19,49 324
    8 Madelief Rave Groningen ...MD Team 1 15,35 --- 0
    13 Tesse Bruinen Groningen ...MD Team 2 12,69 11,71 169
    15 Nina Thomas Groningen ...MD Team 2 11,41 9,16 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maud Visscher Groningen ...MD Team 1 11,53 11,68 593
    10 Sigrid Levering Groningen ...MD Team 2 7,11 7,02 372
    19 Tessa van ...aalduinen Groningen ...MD Team 2 4,59 4,05 0
    20 Juliette Oudekerk Groningen ...MD Team 1 4,52 4,97 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maud Visscher Groningen ...MD Team 1 1,40 1,45 541
    16 Annamaria ...Zonneveld Groningen ...MD Team 1 1,15 1,15 0
    16 Madelief Bolhuis Groningen ...MD Team 2 1,15 1,30 0
    16 Merle Leinenga Groningen ...MD Team 2 1,15 1,10 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 4,02 +0.0 m/s3,50 422
    8 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 3,95 +0.2 m/s4,24 0
    13 Bente van der Veen Groningen ...MD Team 2 3,55 +0.0 m/s3,29 328
    21 Tessa van ...aalduinen Groningen ...MD Team 2 2,52 +0.0 m/s2,52 0