Vereniging 'AV Lionitas' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Hidde van Gelder
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,44
Stijn van Deutekom
  • Jongens Junior D - Discus - 16,25
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Sabrina Cruden
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,44
Sabrina Cruden
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,19
Lisanne Haasdijk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Sabrina Cruden
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,86
Jente Leeuwangh
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,49
Jente Leeuwangh
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,41
Renske Drenten
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,54
Yara de Boer
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,37
Yara de Boer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50
Tessa Celine de Roos
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Jente Leeuwangh
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,38

Hoogtepunten

Jente Leeuwangh MJD 60m
  • 8,49
  • Shanara van Zandvoort MJD 60m
  • 8,94
  • Yara de Boer MJD Hoog
  • 1,50
  • Hidde van Gelder JJC 100mH
  • 18,28
  • Lisanne Haasdijk MJC Hoog
  • 1,55
  • Sabrina Cruden MJC Ver
  • 4,86
  • Melle Ketellapper JJC 800m
  • 2:27,28
  • Daan Sikkema JJD Hoog
  • 1,35
  • Melle Ketellapper JJC Ver
  • 4,36
  • Hidde van Gelder JJC Kogel
  • 8,44
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Antar Bekkali AV Lionitas JC 27,39 +0.0 m/s--- 128


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Melle Ketellapper AV Lionitas JC 2:27,28 2:20,36 586
    Joost van As AV Lionitas JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Hidde van Gelder AV Lionitas JC 18,28 +0.0 m/s19,36 465


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,15 707
    2 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 50,41 698
    3 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 51,87 644
    4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 54,39 559
    5 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 57,23 473
    6 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:00,87 373
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0
    7 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Antar Bekkali AV Lionitas JC 10,28 --- 108


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Hidde van Gelder AV Lionitas JC 8,44 --- 444


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joost van As AV Lionitas JC DNS 1,30 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Melle Ketellapper AV Lionitas JC 4,36 +0.4 m/s4,43 490


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 12,31 +0.0 m/s12,92 426
    9 Max Tiemessen AV Lionitas JD 12,62 +0.0 m/s12,30 386
    22 Tobias Elzinga AV Lionitas JD 13,61 +2.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Joeri Oosterhof AV Lionitas JD 3:56,34 3:46,63 333
    22 Igor de Haan AV Lionitas JD 4:04,78 --- 292


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Daan Sikkema AV Lionitas JD 16,57 +0.6 m/s16,99 287
    13 Max Tiemessen AV Lionitas JD 16,86 +0.6 m/s17,06 269
    22 Tobias Elzinga AV Lionitas JD 18,72 +0.6 m/s18,17 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
    2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
    4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
    6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
    7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
    8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
    9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
    10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
    11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Stijn van Deutekom AV Lionitas JD 16,25 15,21 233
    14 Karst Vader AV Lionitas JD 9,57 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Stijn van Deutekom AV Lionitas JD 7,60 7,91 399
    14 Karst Vader AV Lionitas JD 5,13 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Daan Sikkema AV Lionitas JD 1,35 1,30 499
    6 Joeri Oosterhof AV Lionitas JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 3,81 +0.7 m/s3,75 380
    15 Igor de Haan AV Lionitas JD 3,14 +0.7 m/s3,06 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Eline Ruige AV Lionita...MC Team 1 20,99 +0.0 m/s21,00 533
    7 Merel de Vries AV Lionita...MC Team 1 21,37 +0.0 m/s21,10 502
    15 Wietske van der Weij AV Lionita...MC Team 1 21,75 +0.0 m/s21,10 0
    18 Jannah Leeuwangh AV Lionita...MC Team 2 22,18 -0.1 m/s--- 440
    25 Janna Spijksma AV Lionita...MC Team 2 23,97 -0.1 m/s--- 317
    27 Anne Roos de Lange AV Lionita...MC Team 2 27,64 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Eline Ruige AV Lionita...MC Team 1 2:37,80 2:39,00 488
    12 Eva Hendriks AV Lionita...MC Team 1 2:44,14 2:42,00 435
    17 Ilse Terpstra AV Lionita...MC Team 2 3:02,02 --- 305
    21 Kijra de Jong AV Lionita...MC Team 2 3:27,65 3:27,00 158


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Lisanne Haasdijk AV Lionita...MC Team 1 13,76 +1.3 m/s13,40 510
    9 Merel de Vries AV Lionita...MC Team 1 14,01 +0.0 m/s14,00 487
    19 Danielle D...ia Bambo AV Lionita...MC Team 2 17,07 +0.0 m/s18,18 255
    21 Anne Roos de Lange AV Lionita...MC Team 2 19,95 +0.0 m/s20,15 102


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
    1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
    5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
    5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
    8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sabrina Cruden AV Lionita...MC Team 1 29,44 28,00 487
    10 Hester Hoekstra AV Lionita...MC Team 1 15,63 15,00 0
    14 Anne Roos de Lange AV Lionita...MC Team 2 11,57 --- 142


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Hester Hoekstra AV Lionita...MC Team 1 21,92 22,00 342
    14 Danielle D...ia Bambo AV Lionita...MC Team 2 13,62 12,84 177
    Eva Hendriks AV Lionita...MC Team 1 NM 15,00 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sabrina Cruden AV Lionita...MC Team 1 10,19 11,29 532
    5 Hester Hoekstra AV Lionita...MC Team 1 8,42 8,80 0
    15 Kijra de Jong AV Lionita...MC Team 2 4,68 4,84 219


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Lisanne Haasdijk AV Lionita...MC Team 1 1,55 1,50 663
    8 Jannah Leeuwangh AV Lionita...MC Team 2 1,40 1,30 541
    14 Eva Hendriks AV Lionita...MC Team 1 1,25 1,25 0
    14 Janna Spijksma AV Lionita...MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Sabrina Cruden AV Lionita...MC Team 1 4,86 +0.0 m/s4,90 593
    9 Wietske van der Weij AV Lionita...MC Team 1 4,05 +0.0 m/s4,40 0
    13 Jannah Leeuwangh AV Lionita...MC Team 2 3,78 -0.3 m/s3,82 374
    19 Ilse Terpstra AV Lionita...MC Team 2 2,98 +0.0 m/s3,09 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jente Leeuwangh AV Lionita...MD Team 1 8,49 +0.0 m/s8,72 651
    8 Shanara va...Zandvoort AV Lionita...MD Team 1 8,94 +0.0 m/s8,73 560
    11 Maite Stienstra AV Lionita...MD Team 1 9,16 +0.0 m/s8,96 0
    14 Lisca van Gelder AV Lionita...MD Team 2 9,47 +0.0 m/s9,60 464
    30 Mila de Haan AV Lionita...MD Team 2 10,73 +0.4 m/s10,66 273
    Elza van der Meulen AV Lionita...MD Team 2 DNS 9,00 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Renske Drenten AV Lionita...MD Team 1 3:37,34 3:39,00 435
    7 Bernice Frank AV Lionita...MD Team 1 3:43,37 3:45,00 401
    22 Tessa Celine de Roos AV Lionita...MD Team 2 4:06,13 4:05,00 286
    23 Naomi Teppema AV Lionita...MD Team 2 4:07,62 3:57,00 279
    25 Fione Fennema AV Lionita...MD Team 1 4:09,52 3:50,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jente Leeuwangh AV Lionita...MD Team 1 10,41 +0.0 m/s10,90 554
    4 Yara de Boer AV Lionita...MD Team 1 10,90 +0.0 m/s10,90 493
    18 Tessa Celine de Roos AV Lionita...MD Team 2 12,96 +0.0 m/s--- 288
    28 Fione Fennema AV Lionita...MD Team 1 14,14 +0.0 m/s13,50 0
    Elza van der Meulen AV Lionita...MD Team 2 DNS 13,47 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
    3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
    4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
    6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
    7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
    8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
    9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
    10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
    11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
    12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Renske Drenten AV Lionita...MD Team 1 21,54 21,50 353
    11 Maite Stienstra AV Lionita...MD Team 1 13,01 14,00 0
    12 Sophie Kuiken AV Lionita...MD Team 2 12,83 12,75 172
    19 Mila de Haan AV Lionita...MD Team 2 9,79 9,88 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Yara de Boer AV Lionita...MD Team 1 9,37 8,75 492
    11 Shanara va...Zandvoort AV Lionita...MD Team 1 7,08 8,00 0
    13 Sophie Kuiken AV Lionita...MD Team 2 6,60 6,68 342
    15 Eva Tjalsma AV Lionita...MD Team 2 6,39 7,50 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yara de Boer AV Lionita...MD Team 1 1,50 1,50 623
    2 Tessa Celine de Roos AV Lionita...MD Team 2 1,40 1,35 541
    6 Renske Drenten AV Lionita...MD Team 1 1,35 1,46 0
    8 Naomi Teppema AV Lionita...MD Team 2 1,30 1,35 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jente Leeuwangh AV Lionita...MD Team 1 4,38 +0.0 m/s4,54 494
    10 Mayke Ruige AV Lionita...MD Team 1 3,85 +0.0 m/s3,83 0
    12 Lisca van Gelder AV Lionita...MD Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 330
    20 Renée Schulein AV Lionita...MD Team 2 2,86 +0.0 m/s2,79 0