Vereniging 'AV Jahn II' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Damian van Haasen
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,64
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,37
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior C - Speer - 28,77

Hoogtepunten

Hannah Moll MJC Ver
  • 4,43
  • Damian van Haasen JJD Ver
  • 4,02
  • Stijn Wilting JJC Hoog
  • 1,30
  • Annabel Paul MJC 800m
  • 2:36,29
  • Stijn Wilting JJC Kogel
  • 7,40
  • Gerben Heis JJC Ver
  • 4,18
  • Annabel Paul MJC 150m
  • 20,37
  • Gerben Heis JJC 150m
  • 22,76
  • Hannah Moll MJC Hoog
  • 1,45
  • Annabel Paul MJC 80mH
  • 13,13
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    14 Gerben Heis AV Jahn II AV Jahn II JC 22,76 -0.8 m/s--- 398


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    11 Stijn Wilting AV Jahn II AV Jahn II JC 19,65 +0.2 m/s--- 382


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    5 Loek Sijpkes AV Jahn II AV Jahn II JC 23,02 --- 380


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Stijn Wilting AV Jahn II AV Jahn II JC 7,40 --- 388
    9 Loek Sijpkes AV Jahn II AV Jahn II JC 6,97 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    8 Stijn Wilting AV Jahn II AV Jahn II JC 1,30 --- 462


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    10 Gerben Heis AV Jahn II AV Jahn II JC 4,18 +0.4 m/s--- 454


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    16 Niels Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 13,18 +2.0 m/s--- 319
    25 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 14,43 +2.0 m/s--- 188


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    17 Leon Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 3:54,42 --- 342
    23 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 4:24,91 --- 206
    Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    3 Damian van Haasen AV Jahn II AV Jahn II JD 15,64 +1.1 m/s--- 352
    20 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 18,60 +1.1 m/s--- 168
    21 Niels Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 18,68 +1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
    2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
    4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
    6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
    7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
    8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
    9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
    10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
    11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    9 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 11,05 --- 115


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    17 Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD 4,40 --- 199
    18 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 4,24 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    12 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    6 Damian van Haasen AV Jahn II AV Jahn II JD 4,02 +1.7 m/s--- 422
    16 Leon Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 3,02 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    3 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 20,37 +0.0 m/s--- 585
    22 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 23,02 +0.0 m/s--- 380
    28 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 28,53 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 2:36,29 --- 501


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    4 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 13,13 +0.0 m/s--- 574
    20 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 18,89 +0.0 m/s--- 153


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 28,77 --- 476


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 21,46 --- 334


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 8,08 --- 425


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 4,43 +0.0 m/s--- 504
    17 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 3,22 +0.6 m/s--- 0