Vereniging 'AV Impala' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Florian Van der Dussen
  • Jongens Junior C - 150m - 18,72
Bjorn Rinsma
  • Jongens Junior C - 150m - 19,06
Florian Van der Dussen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,36
Gerbrand Bontekoe
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,50
Piter Nijboer
  • Jongens Junior C - Speer - 39,08
Piter Nijboer
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,89
Jos Jongsma
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,44
Michaël Mulumba
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Florian Van der Dussen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,72
Gerbrand Bontekoe
  • Jongens Junior C - Ver - 5,43
Rick Jongsma
  • Jongens Junior D - Discus - 17,83
Albert van der Woude
  • Jongens Junior D - Ver - 4,17
Sarah de Vries
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:36,46
Martje ter Doest
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Martje ter Doest MJD Hoog
  • 1,40
  • Fiona De Vries MJC Hoog
  • 1,40
  • Silke Bosgraaf MJD 60m
  • 8,75
  • Gerbrand Bontekoe JJC Ver
  • 5,43
  • Fiona De Vries MJC 80mH
  • 13,82
  • Florian Van der Dussen JJC Ver
  • 5,72
  • Michaël Mulumba JJC Hoog
  • 1,65
  • Bjorn Rinsma JJC 150m
  • 19,06
  • Hannah Talstra MJC 800m
  • 2:35,92
  • Florian Van der Dussen JJC 150m
  • 18,72
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Florian V...er Dussen AV Impala JC Team 1 18,72 +0.0 m/s18,90 743
    3 Bjorn Rinsma AV Impala JC Team 1 19,06 +0.0 m/s19,30 708
    8 Juan Pablo Dorhout AV Impala JC Team 2 22,05 -0.8 m/s--- 449
    9 Gerbrand Bontekoe AV Impala JC Team 1 22,15 +0.0 m/s19,50 0
    16 Bindert Remco Tinga AV Impala JC Team 2 24,41 -0.8 m/s--- 290
    Daniël V... der Wijk AV Impala JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Florian V...er Dussen AV Impala JC Team 1 2:17,36 2:17,96 692
    8 Marijn Piek AV Impala JC Team 1 2:32,26 2:32,84 538
    10 Harm De Vlas AV Impala JC Team 2 2:36,43 2:39,93 500
    13 Mark Terpstra AV Impala JC Team 2 2:45,59 2:49,64 423
    16 Hidde Veenstra AV Impala JC Team 2 2:51,11 --- 0
    Johannes Baron AV Impala JC Team 1 DNF 2:36,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Gerbrand Bontekoe AV Impala JC Team 1 15,50 +0.0 m/s15,37 679
    4 Mark Scholten AV Impala JC Team 1 15,89 +0.0 m/s15,50 644
    5 Bjorn Rinsma AV Impala JC Team 1 16,34 +0.0 m/s16,26 0
    10 Harm De Vlas AV Impala JC Team 2 18,96 +0.0 m/s--- 422
    13 Juan Pablo Dorhout AV Impala JC Team 2 20,21 +0.0 m/s--- 351
    14 Mark Terpstra AV Impala JC Team 2 21,23 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,15 707
    2 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 50,41 698
    3 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 51,87 644
    4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 54,39 559
    5 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 57,23 473
    6 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:00,87 373
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0
    7 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Piter Nijboer AV Impala JC Team 1 39,08 --- 627
    4 Michaël Mulumba AV Impala JC Team 1 29,63 --- 0
    7 Jos Jongsma AV Impala JC Team 2 21,14 --- 345
    Pjotr Ter Doest AV Impala JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Piter Nijboer AV Impala JC Team 1 11,89 --- 609
    3 Jos Jongsma AV Impala JC Team 2 8,44 --- 444
    5 Pjotr Ter Doest AV Impala JC Team 2 7,77 --- 0
    8 Johannes Baron AV Impala JC Team 1 7,17 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Michaël Mulumba AV Impala JC Team 1 1,65 --- 741
    4 Marijn Piek AV Impala JC Team 1 1,45 --- 0
    4 Jos Jongsma AV Impala JC Team 2 1,45 --- 582
    10 Bindert Remco Tinga AV Impala JC Team 2 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Florian V...er Dussen AV Impala JC Team 1 5,72 +1.0 m/s--- 759
    3 Gerbrand Bontekoe AV Impala JC Team 1 5,43 +2.1 m/s--- 0
    8 Mark Terpstra AV Impala JC Team 2 4,33 +1.1 m/s--- 484
    12 Daniël V... der Wijk AV Impala JC Team 2 3,05 +1.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Kieran Schra AV Impala JD Team 1 12,45 +2.0 m/s--- 408
    20 Ruben Piek AV Impala JD Team 1 13,53 +2.0 m/s--- 280
    23 Simon Bouma AV Impala JD Team 1 13,75 +2.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Benjamin Visser AV Impala JD Team 1 3:37,21 3:35,00 436
    21 Jelrik van der Horst AV Impala JD Team 1 4:02,08 --- 305


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Rick Jongsma AV Impala JD Team 1 15,92 +1.1 m/s--- 332
    6 Ruben Piek AV Impala JD Team 1 15,97 +1.1 m/s--- 328


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
    2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
    4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
    6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
    7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
    8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
    9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
    10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
    11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rick Jongsma AV Impala JD Team 1 17,83 --- 265
    6 Simon Bouma AV Impala JD Team 1 15,62 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Kieran Schra AV Impala JD Team 1 7,27 --- 381
    8 Simon Bouma AV Impala JD Team 1 6,86 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jelrik van der Horst AV Impala JD Team 1 1,20 --- 389
    Martijn Offringa AV Impala JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Albert van der Woude AV Impala JD Team 1 4,17 +1.4 m/s--- 452
    Martijn Offringa AV Impala JD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Mette Van Werven AV Impala MC 22,59 +0.0 m/s21,20 410
    23 Noa Tilkema AV Impala MC 23,20 +0.0 m/s22,00 368
    24 Karin Vlasblom AV Impala MC 23,38 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Hannah Talstra AV Impala MC 2:35,92 2:34,10 504
    11 Noa Tilkema AV Impala MC 2:42,81 2:39,97 445


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Fiona De Vries AV Impala MC 13,82 +1.3 m/s13,51 505
    16 Mette Van Werven AV Impala MC 16,20 +0.0 m/s--- 312


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
    1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
    5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
    5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
    8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Karin Vlasblom AV Impala MC 19,05 --- 306


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Karin Vlasblom AV Impala MC 20,65 --- 319
    10 Hannah Talstra AV Impala MC 19,59 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Fardau Kats AV Impala MC 6,47 --- 335


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Fiona De Vries AV Impala MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Fiona De Vries AV Impala MC 4,36 +0.0 m/s--- 490
    14 Fardau Kats AV Impala MC 3,64 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Silke Bosgraaf AV Impala MD Team 1 8,75 +0.0 m/s8,80 598
    12 Sarah de Vries AV Impala MD Team 1 9,37 +0.0 m/s9,20 481
    23 Julia Rinsma AV Impala MD Team 1 10,08 +0.4 m/s10,10 0
    26 Aurelia Broersma AV Impala MD Team 2 10,28 +0.8 m/s--- 336
    Eline Pultrum AV Impala MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Sarah de Vries AV Impala MD Team 1 3:36,46 3:35,00 440
    6 Fleur de Vries AV Impala MD Team 1 3:37,62 3:35,00 433
    18 Suze Zwerver AV Impala MD Team 2 4:03,08 --- 300
    21 Lisanne de Jong AV Impala MD Team 2 4:05,90 --- 287
    26 Meike Terpstra AV Impala MD Team 2 4:15,00 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Alyssa Bulthuis AV Impala MD Team 1 11,48 +0.0 m/s10,94 428
    9 Sarah de Vries AV Impala MD Team 1 11,59 +0.0 m/s11,30 416
    17 Anke Hoekstra AV Impala MD Team 2 12,74 +0.0 m/s--- 307
    26 Suze Zwerver AV Impala MD Team 2 14,04 +0.0 m/s--- 205
    29 Aurelia Broersma AV Impala MD Team 2 14,17 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
    3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
    4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
    6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
    7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
    8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
    9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
    10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
    11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
    12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Alyssa Bulthuis AV Impala MD Team 1 18,99 --- 305
    10 Anke Hoekstra AV Impala MD Team 2 13,23 --- 182
    Jildau Schiphof AV Impala MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Alyssa Bulthuis AV Impala MD Team 1 9,04 --- 475
    8 Martje ter Doest AV Impala MD Team 1 8,33 --- 0
    12 Suze Zwerver AV Impala MD Team 2 6,61 --- 343
    Jildau Schiphof AV Impala MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Martje ter Doest AV Impala MD Team 1 1,40 --- 541
    8 Fleur de Vries AV Impala MD Team 1 1,30 --- 0
    16 Lisanne de Jong AV Impala MD Team 2 1,15 --- 352
    Eline Pultrum AV Impala MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Silke Bosgraaf AV Impala MD Team 1 3,96 +0.0 m/s4,13 410
    14 Julia Rinsma AV Impala MD Team 1 3,48 -0.2 m/s--- 0
    18 Meike Terpstra AV Impala MD Team 2 3,10 +0.3 m/s--- 238
    Jildau Schiphof AV Impala MD Team 2 DNS --- 0