Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Sam van der Werf
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:03,48
Sietse Ketelaar
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,47
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,40
Femke Yska
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,69

Hoogtepunten

Welmoed van der Windt MJD 60m
  • 8,60
  • Romee de Best MJC 80mH
  • 13,85
  • Jilke Oswald JJD Kogel
  • 7,09
  • Marije Brouwer MJC Hoog
  • 1,45
  • Roan Jorritsma JJD 80m
  • 12,68
  • Sam van der Werf JJD 1000m
  • 3:03,48
  • Jilke Oswald JJD Ver
  • 4,06
  • Baudien Venema MJD 60m
  • 8,40
  • Femke Yska MJD 1000m
  • 3:22,69
  • Sietse Ketelaar JJD 1000m
  • 3:13,47
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JD 12,68 +0.0 m/s12,53 379
    26 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 14,67 +2.0 m/s14,42 165


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sam van der Werf AV Horror Sneek JD 3:03,48 3,04 670
    3 Sietse Ketelaar AV Horror Sneek JD 3:13,47 3,18 592


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Jilke Oswald AV Horror Sneek JD 16,03 +0.0 m/s15,64 324
    14 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JD 16,94 +0.0 m/s16,63 263


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 8,38 --- 44


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jilke Oswald AV Horror Sneek JD 7,09 --- 371


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Jilke Oswald AV Horror Sneek JD 4,06 +0.1 m/s--- 430
    17 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 2,99 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Romee de Best AV Horror Sneek MC 21,40 +0.0 m/s20,92 500
    11 Marije Brouwer AV Horror Sneek MC 21,59 +0.0 m/s21,65 485
    12 Marit Haagsma AV Horror Sneek MC 21,64 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Suze de Vries AV Horror Sneek MC 2:39,22 2:38,01 475
    19 Zoë Miedema AV Horror Sneek MC 3:11,51 --- 246


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Romee de Best AV Horror Sneek MC 13,85 +1.3 m/s13,72 502
    12 Marije Brouwer AV Horror Sneek MC 14,74 +0.0 m/s14,72 423


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
    1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
    5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
    5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
    8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Romee de Best AV Horror Sneek MC 22,43 --- 369


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Zoë Miedema AV Horror Sneek MC 17,02 --- 249
    15 Roos Brands AV Horror Sneek MC 10,68 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Bethe Siemonsma AV Horror Sneek MC 7,22 --- 378


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Marije Brouwer AV Horror Sneek MC 1,45 --- 582
    12 Marit Haagsma AV Horror Sneek MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Roos Brands AV Horror Sneek MC 3,45 -0.5 m/s--- 308
    18 Bethe Siemonsma AV Horror Sneek MC 3,16 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Baudien Venema AV Horror ...MD Team 1 8,40 +0.0 m/s8,49 671
    4 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MD Team 1 8,60 +0.0 m/s8,71 628
    24 Lieke Kooij AV Horror ...MD Team 2 10,14 +0.4 m/s10,17 357
    26 Susan Breeuwsma AV Horror ...MD Team 2 10,28 +0.0 m/s9,60 336


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Femke Yska AV Horror ...MD Team 1 3:22,69 3:22,03 527
    10 Noortje Sieperda AV Horror ...MD Team 1 3:45,70 3:54,41 388
    28 Thialda Rinzema AV Horror ...MD Team 2 4:22,09 4:06,86 218


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MD Team 1 10,96 +0.0 m/s10,98 486
    7 Nynke Rijpma AV Horror ...MD Team 1 11,30 +0.0 m/s11,53 447
    11 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MD Team 1 11,72 +0.0 m/s11,58 0
    16 Evelien Stienstra AV Horror ...MD Team 2 12,48 +0.0 m/s12,23 330
    19 Evanna Conradie AV Horror ...MD Team 2 13,01 +0.0 m/s12,42 284


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
    3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
    4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
    6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
    7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
    8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
    9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
    10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
    11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
    12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Noortje Sieperda AV Horror ...MD Team 1 18,48 --- 294
    18 Evanna Conradie AV Horror ...MD Team 2 9,87 --- 97


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Nynke Rijpma AV Horror ...MD Team 1 7,31 --- 383
    17 Lieke Kooij AV Horror ...MD Team 2 5,76 --- 291
    18 Thialda Rinzema AV Horror ...MD Team 2 4,88 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Baudien Venema AV Horror ...MD Team 1 1,35 --- 499
    10 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MD Team 1 1,25 --- 0
    22 Susan Breeuwsma AV Horror ...MD Team 2 1,10 --- 0
    22 Thialda Rinzema AV Horror ...MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MD Team 1 4,14 +1.5 m/s--- 446
    11 Evelien Stienstra AV Horror ...MD Team 2 3,62 +1.4 m/s--- 342