Vereniging 'DEM' op 'Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Claudia Kes-Mura
  • Masters Vrouwen - 400m - 1:08,41
Renate Schellevis
  • Masters Vrouwen - 1500m - 5:18,94

Hoogtepunten

Jack Dekker M65 Kogel
  • 11,05
  • Claudia Kes-Mura V45 400m
  • 1:08,41
  • Robert Moen M50 Kogel
  • 11,86
  • Anja Akkerman-Smits V60 Hoog
  • 1,20
  • Bart van Rookhuizen M50 400m
  • 58,25
  • Jack Dekker M65 Discus
  • 35,54
  • Anja Akkerman-Smits V60 100m
  • 15,40
  • Ben Bakker M50 200m
  • 26,09
  • Renate Schellevis V45 1500m
  • 5:18,94
  • Claudia Kes-Mura V45 200m
  • 28,94
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Erik Langeveld M45 DEM Mannen 13,21 +0.2 m/s12,48 508
    25 Hans Grapendaal M65 DEM Mannen 15,58 +0.8 m/s--- 0


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Ben Bakker M50 DEM Mannen 26,09 +0.3 m/s--- 673


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Bart van Rookhuizen M50 DEM Mannen 58,25 --- 725


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Michel Post M50 DEM Mannen 5:09,45 5:25,00 0
    21 Harrie Verduin M55 DEM Mannen 5:11,15 --- 610


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen (4x100m) DEM - M35 4 48,81 540
    2 Haag Atletiek Mannen (4x100m) Haag Atletiek - M35 4 49,71 496
    3 Hellas Utrecht Mannen (4x100m) Hellas Utrecht - M35 4 49,76 494
    4 AV Phoenix Mannen (4x100m) AV Phoenix - M35 5 51,20 427
    5 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - M35 4 52,01 391
    6 AV NEA-Volharding Mannen (4x100m) AV NEA-Volharding - M35 4 53,69 320
    7 AV `40 Mannen (4x100m) AV `40 - M35 4 54,16 301
    8 AV 1923 / Phanos Mannen (4x100m) - M35 4 55,02 267
    9 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - M35 4 55,18 260
    10 AV Gouda Mannen (4x100m) AV Gouda - M35 4 55,28 257
    11 AV Fortuna Mannen (4x100m) AV Fortuna - M35 4 55,29 256
    12 Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - M35 4 56,36 216
    13 Dutch Gay & Lesbian Athletics Mannen (4x100m) Dutch Gay & Lesbian Athletics - M35 4 57,37 179
    14 AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - M35 4 57,55 172
    15 AV Statina Mannen (4x100m) AV Statina - M35 4 59,82 94
    16 AV Clytoneus Mannen (4x100m) AV Clytoneus - M35 4 1:00,93 58
    17 AV Startbaan Mannen (4x100m) AV Startbaan - M35 0 DNS 0
    17 Fit Mannen (4x100m) Fit - M35 0 DNS 0
    17 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - M35 0 DNS 0
    17 SAV Mannen (4x100m) SAV - M35 4 DNF 0


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Jack Dekker M65 DEM Mannen X 31,08 X 35,54 35,54 --- 622


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Robert Moen M50 DEM Mannen 11,42 11,86 11,80 11,02 11,86 --- 0
    8 Jack Dekker M65 DEM Mannen 10,44 10,80 11,05 X 11,05 --- 701


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Robert Moen M50 DEM Mannen 31,22 28,82 28,98 34,62 34,62 --- 492
    Erik Langeveld M45 DEM Mannen X X X X NM --- 0


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Bart van Rookhuizen M50 DEM Mannen 1,35 --- 418


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Ben Bakker M50 DEM Mannen 4,16 4,32 4,23 4,51 4,51 +0.0 m/s--- 464


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Anja Akkerman-Smits V60 DEM Vrouwen 15,40 +0.5 m/s15,50 691


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Claudia Kes-Mura V45 DEM Vrouwen 28,94 +1.3 m/s29,00 744


    Masters Vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Claudia Kes-Mura V45 DEM Vrouwen 1:08,41 1:10,00 715
    Renate Schellevis V45 DEM Vrouwen DNS 1:05,00 0


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Renate Schellevis V45 DEM Vrouwen 5:18,94 5:15,00 733
    Judith van...sselingen V45 DEM Vrouwen DNS 6:30,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - V35 4 57,29 457
    2 Hellas Utrecht Vrouwen (4x100m) Hellas Utrecht - V35 4 57,47 450
    3 AV Fortuna Vrouwen (4x100m) AV Fortuna - V35 4 1:00,89 331
    4 AV Atos Vrouwen (4x100m) AV Atos - V35 4 1:00,91 330
    5 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - V35 4 1:03,50 248
    6 AV `40 Vrouwen (4x100m) AV `40 - V35 4 1:03,64 244
    7 AV 1923 / Phanos Vrouwen (4x100m) - V35 4 1:04,65 214
    8 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - V35 4 1:06,92 150
    9 AV Startbaan / Dutch Gay & Lesbian Athletics Vrouwen (4x100m) - V35 4 1:08,37 111
    10 AV Statina Vrouwen (4x100m) AV Statina - V35 0 DNS 0
    10 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - V35 4 DNS 0
    10 Fit Vrouwen (4x100m) Fit - V35 0 DNS 0


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Simone Kiers V40 DEM Vrouwen 17,16 17,38 16,47 16,50 17,38 --- 302


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Simone Kiers V40 DEM Vrouwen 7,23 7,48 7,35 7,62 7,62 --- 480


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Anja Akkerman-Smits V60 DEM Vrouwen 1,20 --- 811


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Anja Akkerman-Smits V60 DEM Vrouwen 3,42 3,54 3,43 X 3,54 +0.0 m/s--- 626