Vereniging 'Avantri' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Danilo van Driest
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,54

Hoogtepunten

Meike Grube MJC 150m
  • 23,17
  • Michano van der Krogt JJD Ver
  • 3,91
  • Danilo van Driest JJD Kogel
  • 9,54
  • Arwen Hamel MJC Kogel
  • 5,87
  • Anouk Luiken MJC Hoog
  • 1,25
  • Ninthe Hamel MJC Ver
  • 3,19
  • Tijmen van der Hek JJD 80m
  • 13,18
  • Meike Grube MJC 800m
  • 2:50,16
  • Danilo van Driest JJD 1000m
  • 3:32,52
  • Alexander Kentie JJD Kogel
  • 6,42
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Tijmen van der Hek Avantri JD 13,18 +0.6 m/s--- 319
    27 Alexander Kentie Avantri JD 13,85 +0.5 m/s13,61 246
    28 Henri Vennix Avantri JD 14,09 +1.3 m/s13,90 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Danilo van Driest Avantri JD 3:32,52 3:50,00 464
    24 Henri Vennix Avantri JD 4:00,88 --- 311


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Michano va...der Krogt Avantri JD 17,10 +0.9 m/s16,47 253
    24 Tijmen van der Hek Avantri JD 18,77 +0.9 m/s17,94 159


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 43,81 597
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,98 551
    3 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 46,56 492
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 46,76 435
    5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 48,58 373
    6 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 48,76 367
    6 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 48,97 411
    8 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,20 403
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,77 355
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 51,72 277
    11 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNF 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Alexander Kentie Avantri JD 13,64 --- 177
    15 Stijn Maaskant Avantri JD 13,13 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danilo van Driest Avantri JD 9,54 --- 500
    10 Alexander Kentie Avantri JD 6,42 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Henri Vennix Avantri JD 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Michano va...der Krogt Avantri JD 3,91 +0.7 m/s--- 400
    20 Stijn Maaskant Avantri JD 3,06 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Meike Grube Avantri MC 23,17 +0.8 m/s--- 370
    29 Annabel Rem Avantri MC 25,38 +0.8 m/s--- 233


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Meike Grube Avantri MC 2:50,16 --- 388
    30 Ninthe Hamel Avantri MC 3:29,11 --- 151


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    25 Arwen Hamel Avantri MC 17,68 +0.3 m/s--- 219
    29 Kyra Terlouw Avantri MC 18,89 +0.3 m/s19,51 153


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 42,76 640
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,28 618
    3 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 45,28 539
    4 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,32 488
    4 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 45,46 532
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,74 522
    7 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,03 511
    8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 46,25 453
    8 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,97 478
    10 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,10 473
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,54 458
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars Nesselande - MJC 4 49,16 354
    13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Annabel Rem Avantri MC 14,00 --- 200
    15 Ninthe Hamel Avantri MC 13,54 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Anouk Luiken Avantri MC 15,61 --- 220
    21 Annabel Rem Avantri MC 11,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Arwen Hamel Avantri MC 5,87 --- 298


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Anouk Luiken Avantri MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Ninthe Hamel Avantri MC 3,19 +1.4 m/s--- 256
    20 Kyra Terlouw Avantri MC 3,18 +0.7 m/s--- 0