Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Hugo Jansen
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,08
Hugo Jansen
  • Jongens Junior C - Speer - 48,89
Luna Zimnik
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:41,30
Rixt Vos
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Ilse Tabak MJC 150m
  • 22,43
  • Ilse Tabak MJC Hoog
  • 1,35
  • Hugo Jansen JJC 100mH
  • 15,08
  • Anton van Triest JJC 800m
  • 2:29,40
  • Steven van Luinen JJC Hoog
  • 1,55
  • Rixt Vos MJC Hoog
  • 1,40
  • Steven van Luinen JJC 150m
  • 19,24
  • Hugo Jansen JJC Speer
  • 48,89
  • Rixt Vos MJC 800m
  • 2:43,95
  • Luna Zimnik MJC 800m
  • 2:41,30
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Steven van Luinen AV Clytoneus JC 19,24 +0.2 m/s--- 690
    15 Stefan Francken AV Clytoneus JC 20,71 +0.2 m/s--- 556
    28 Antonie Killestijn AV Clytoneus JC 25,73 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Anton van Triest AV Clytoneus JC 2:29,40 --- 565
    16 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 2:47,62 2:47,63 407
    21 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 2:57,60 3:04,42 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Hugo Jansen AV Clytoneus JC 15,08 -0.1 m/s15,18 718
    19 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 22,92 +0.2 m/s--- 224


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 48,74 762
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 48,97 753
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,63 689
    4 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 52,63 618
    5 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,92 558
    6 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 54,59 553
    7 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 55,00 540
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 56,84 434
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hugo Jansen AV Clytoneus JC 48,89 --- 753
    9 Stefan Francken AV Clytoneus JC 27,59 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Duuk Jaspers Faijer AV Clytoneus JC 8,65 8,20 455
    16 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 5,48 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Steven van Luinen AV Clytoneus JC 1,55 --- 663
    13 Anton van Triest AV Clytoneus JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Antonie Killestijn AV Clytoneus JC 3,39 +1.9 m/s--- 296


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Lars Mostert AV Clytoneus JD 12,71 +0.6 m/s--- 375


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Lars Mostert AV Clytoneus JD 3:51,05 --- 359


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Yoran ter Haar AV Clytoneus JD 12,66 --- 154


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Yoran ter Haar AV Clytoneus JD 5,51 --- 275


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Lars Mostert AV Clytoneus JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Yoran ter Haar AV Clytoneus JD 3,23 +0.3 m/s--- 264


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Ilse Tabak AV Clytoneus MC 22,43 -0.3 m/s--- 421
    16 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 22,90 -0.3 m/s--- 388
    27 Mara Donker AV Clytoneus MC 24,78 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 2:41,30 2:46,00 458
    5 Rixt Vos AV Clytoneus MC 2:43,95 2:40,95 436
    18 Hannah Garritsen AV Clytoneus MC 2:56,50 2:51,98 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Ilse Tabak AV Clytoneus MC 15,83 +0.7 m/s--- 338
    20 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 16,40 +0.7 m/s--- 299
    23 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 17,17 +0.3 m/s18,06 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 42,76 640
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,28 618
    3 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 45,28 539
    4 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,32 488
    4 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 45,46 532
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,74 522
    7 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,03 511
    8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 46,25 453
    8 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,97 478
    10 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,10 473
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,54 458
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars Nesselande - MJC 4 49,16 354
    13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Rixt Vos AV Clytoneus MC 13,67 18,62 192


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 16,66 --- 242
    14 Mara Donker AV Clytoneus MC 15,45 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Mara Donker AV Clytoneus MC 6,80 --- 354


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Rixt Vos AV Clytoneus MC 1,40 --- 541
    4 Ilse Tabak AV Clytoneus MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 3,93 +0.4 m/s--- 404
    14 Hannah Garritsen AV Clytoneus MC 3,82 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Dille Zimnik AV Clytoneus MD 10,43 +0.8 m/s--- 315


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MD 4:16,81 --- 239


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MD 13,23 +0.9 m/s--- 266


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,81 621
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,99 562
    3 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 35,49 538
    4 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,91 474
    5 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,95 472
    6 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,99 471
    7 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 37,55 447
    8 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,78 437
    9 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 37,87 433
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 39,33 375


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anniek van Triest AV Clytoneus MD 16,66 --- 257


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MD 6,22 --- 320
    16 Dille Zimnik AV Clytoneus MD 5,47 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anniek van Triest AV Clytoneus MD 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MD 3,24 +0.9 m/s--- 266