Vereniging 'GAC Gemert' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Ryan Rooijackers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Gijs van de Ven
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:29,18
Ralf Kluijtmans
  • Jongens Junior D - Speer - 29,33
Ralf Kluijtmans
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,75
Gijs van de Ven
  • Jongens Junior D - Ver - 4,50

Hoogtepunten

Floor Vulders-Jochems MJD Hoog
  • 1,25
  • Ryan Rooijackers JJC 300mH
  • 48,61
  • Xanne van de Valk MJD Ver
  • 3,74
  • Ryan Rooijackers JJC Hoog
  • 1,55
  • Gijs van de Ven JJD Ver
  • 4,50
  • Alies van Oosterwijk MJD 60m
  • 9,99
  • Xanne van de Valk MJD 60m
  • 9,65
  • Bart Manders JJC Ver
  • 4,66
  • Floor Vulders-Jochems MJD 1000m
  • 3:42,23
  • Jelle van Oosterwijk JJC 800m
  • 2:33,17
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jelle van Oosterwijk AV De Keie...Gemert JC 2:33,17 2:35,00 529
    11 Bart Manders AV De Keie...Gemert JC 2:34,55 2:29,00 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Ryan Rooijackers AV De Keie...Gemert JC 48,61 56,00 583


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
    2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
    4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
    5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
    7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
    7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
    7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jesper Pluijm AV De Keie...Gemert JC 19,28 --- 293


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jesper Pluijm AV De Keie...Gemert JC 7,77 --- 409


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ryan Rooijackers AV De Keie...Gemert JC 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Bart Manders AV De Keie...Gemert JC 4,66 +2.1 m/s--- 552


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 13,21 -1.1 m/s12,85 315


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Gijs van de Ven GAC Gemert JD 3:29,18 3:32,35 485


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Valentijn van Berloo GAC Gemert JD 16,83 -1.2 m/s10,50 270


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ralf Kluijtmans GAC Gemert JD 29,33 --- 485


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Valentijn van Berloo GAC Gemert JD 16,77 --- 244


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ralf Kluijtmans GAC Gemert JD 9,75 --- 510


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Gijs van de Ven GAC Gemert JD 4,50 --- 519


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Xanne van de Valk GAC Gemert MD 9,65 -0.4 m/s9,61 434
    16 Alies van Oosterwijk GAC Gemert MD 9,99 -0.4 m/s9,80 380


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert MD 3:42,23 3:45,76 407
    10 Alies van Oosterwijk GAC Gemert MD 3:51,54 3:47,80 357


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 8,95 --- 60


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 5,10 --- 248


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert MD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Xanne van de Valk GAC Gemert MD 3,74 --- 366