Vereniging 'HAC' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Joep ten Houten
  • Jongens Junior D - Speer - 32,88
Joep ten Houten
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44
Nori Meulendijks
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,87
Laura Büker
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,23
Nori Meulendijks
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Isa van der Putten
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,52
Sophie van den Boogaart
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,78
Evy Loots
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,12
Eva van der Putten
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,91
Simone van Zelst
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,38
Eva van der Putten
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,28
Simone van Zelst
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,96

Hoogtepunten

Nori Meulendijks MJC Hoog
  • 1,45
  • Laura Büker MJC 80m
  • 11,23
  • Nori Meulendijks MJC 80m
  • 10,87
  • Sophie van den Boogaart MJD 60m
  • 8,78
  • Gijs van Lieshout JJC Ver
  • 4,63
  • Luc Stappers JJC Hoog
  • 1,50
  • Luuk van Lierop JJC Kogel
  • 10,69
  • Isa van der Putten MJC Ver
  • 4,52
  • Luc Stappers JJC 300mH
  • 50,03
  • Lars van der Zanden JJC 800m
  • 2:27,75
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    16 Roel van Engeland HAC HAC JC Team 1 15,48 -2.7 m/s--- 367
    19 Dennis Jager HAC HAC JC Team 1 16,19 -2.7 m/s--- 298
    Carlo Schoonen HAC HAC JC Team 1 DNS 12,59 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Lars van der Zanden HAC HAC JC Team 1 2:27,75 --- 581
    Gijs van Lieshout HAC HAC JC Team 1 DNF --- 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    10 Luc Stappers HAC HAC JC Team 1 50,03 --- 542
    Carlo Schoonen HAC HAC JC Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
    2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
    4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
    5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
    7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
    7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
    7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Luuk van Lierop HAC HAC JC Team 1 23,02 --- 361
    9 Roel van Engeland HAC HAC JC Team 1 17,22 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Luuk van Lierop HAC HAC JC Team 1 10,69 --- 555


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Luc Stappers HAC HAC JC Team 1 1,50 --- 623
    9 Luke Smit HAC HAC JC Team 1 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Gijs van Lieshout HAC HAC JC Team 1 4,63 +0.4 m/s--- 546
    11 Kars Reijnen HAC HAC JC Team 1 4,11 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    8 Luuk Verhoeven HAC HAC JD Team 1 12,24 -1.1 m/s12,10 435
    14 Lars Bogers HAC HAC JD Team 2 12,73 -1.8 m/s--- 372
    25 Youri van Oudheusden HAC HAC JD Team 2 14,25 -1.8 m/s--- 205
    27 Kevin Terheijden HAC HAC JD Team 1 14,57 -1.8 m/s--- 175


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    4 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 3:30,28 3:25,99 478
    13 Lasse Reijnen HAC HAC JD Team 1 3:45,14 3:26,69 391
    16 Kick van Vliet HAC HAC JD Team 2 3:54,00 3:47,57 344
    17 Ramses ten Houten HAC HAC JD Team 1 3:56,33 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    6 Luuk Verhoeven HAC HAC JD Team 1 16,23 -0.8 m/s16,55 310
    10 Ramses ten Houten HAC HAC JD Team 1 17,03 -0.8 m/s17,28 258
    16 Kick van Vliet HAC HAC JD Team 2 17,87 -0.8 m/s17,00 208


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 32,88 32,76 539
    13 Stan Buurman HAC HAC JD Team 2 17,83 --- 281
    19 Tom Verdonk HAC HAC JD Team 2 13,72 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Kevin Terheijden HAC HAC JD Team 1 15,67 --- 221
    12 Youri van Oudheusden HAC HAC JD Team 2 13,27 --- 169
    15 Guus Kuijpers HAC HAC JD Team 1 11,89 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    10 Kevin Terheijden HAC HAC JD Team 1 6,58 --- 341
    13 Guus Kuijpers HAC HAC JD Team 1 5,39 --- 0
    16 Youri van Oudheusden HAC HAC JD Team 2 5,05 --- 245


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Lasse Reijnen HAC HAC JD Team 1 1,30 --- 462
    10 Stan Buurman HAC HAC JD Team 2 1,25 --- 426
    Lars Bogers HAC HAC JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 4,44 m/s4,56 506
    20 Tom Verdonk HAC HAC JD Team 2 3,07 m/s--- 232


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Nori Meulendijks HAC HAC MC Team 1 10,87 -1.6 m/s--- 640
    2 Laura Büker HAC HAC MC Team 1 11,23 -1.6 m/s--- 581
    12 Jennifer Mentink HAC HAC MC Team 1 12,05 -1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    8 Demi de Vries HAC HAC MC Team 1 2:50,09 --- 388


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    8 Demi de Vries HAC HAC MC Team 1 57,06 --- 368
    13 Laura Büker HAC HAC MC Team 1 58,60 --- 335
    16 Geerte Simons HAC HAC MC Team 1 1:00,10 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
    3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
    5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
    6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
    7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
    8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
    8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    5 Isa Beem HAC HAC MC Team 1 23,04 --- 380


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    6 Isa Beem HAC HAC MC Team 1 7,65 --- 402
    8 Irene de Beer HAC HAC MC Team 1 7,16 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Nori Meulendijks HAC HAC MC Team 1 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Isa van der Putten HAC HAC MC Team 1 4,52 -0.6 m/s--- 523
    14 Geerte Simons HAC HAC MC Team 1 3,56 -1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    1 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 8,78 -1.6 m/s8,54 592
    9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 9,51 -3.0 m/s--- 457
    12 Nyssa Engels HAC HAC MD Team 1 9,63 -1.6 m/s9,16 437
    14 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 9,66 -1.6 m/s9,23 432
    Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 DNS 9,39 0
    Annabelle Verbeek HAC HAC MD Team 2 DNS 10,08 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    2 Evy Loots HAC HAC MD Team 1 3:29,12 3:30,52 485
    3 Eva van der Putten HAC HAC MD Team 1 3:29,91 3:37,53 480
    Annabelle Verbeek HAC HAC MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    4 Evy Loots HAC HAC MD Team 1 11,84 -2.1 m/s12,55 391
    5 Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 12,44 +0.2 m/s11,84 333
    13 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 13,46 +0.2 m/s--- 248
    Annabelle Verbeek HAC HAC MD Team 2 DNS --- 0
    Yara Vereijken HAC HAC MD Team 1 DNF 11,68 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Simone van Zelst HAC HAC MD Team 1 19,38 18,02 295
    3 Eva van der Putten HAC HAC MD Team 1 19,28 19,48 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Simone van Zelst HAC HAC MD Team 1 9,96 10,97 521
    4 Yara Vereijken HAC HAC MD Team 1 9,56 9,42 0
    9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 7,28 --- 382


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Nyssa Engels HAC HAC MD Team 1 1,30 1,35 462
    6 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 1,30 1,30 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 4,03 m/s4,39 424
    9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 3,60 m/s--- 338
    11 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 3,42 m/s--- 0
    Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 DNS 3,73 0