Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Max Munsters
  • Jongens Junior C - 100m - 12,53
David van Warmerdam
  • Jongens Junior C - 100m - 12,82
Merlijn van der Velden
  • Jongens Junior C - 800m - 2:12,94
Arend Eijk
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,08
Max Munsters
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,31
Arend Eijk
  • Jongens Junior C - Discus - 30,86
Nick van Hooff
  • Jongens Junior C - Discus - 26,07
Luuk Meuken
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,83
Nick van Hooff
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,23
Jens Piket
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Joep Teisman
  • Jongens Junior C - Ver - 5,29
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m - 10,69
Rawan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m - 11,12
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,63
Rawan Saleh
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,89
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - Speer - 27,40
Rawan Saleh
  • Jongens Junior D - Discus - 20,52
Raf van den Nieuwenhof
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Naomi van Opstal
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:30,21
Anouk Zijlstra
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,92
Saar van den Nieuwenhof
  • Meisjes Junior C - 300mH - 54,58
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Speer - 31,11
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,97
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,79
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,06
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:15,76
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,54
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,69
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - Discus - 22,15
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,71

Hoogtepunten

Kirsten Peeters MJC Hoog
  • 1,40
  • Naomi van Opstal MJC 800m
  • 2:30,21
  • Max Munsters JJC 100m
  • 12,53
  • David van Warmerdam JJC 100m
  • 12,82
  • Merlijn van der Velden JJC 800m
  • 2:12,94
  • Arend Eijk JJC 300mH
  • 45,08
  • Yana van Aarle MJD 60m
  • 9,06
  • Naomi van Opstal MJC 80m
  • 11,54
  • Jens Piket JJC Hoog
  • 1,65
  • Yana van Aarle MJD 1000m
  • 3:15,76
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Max Munsters Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 12,53 -2.2 m/s12,59 739
    3 David van Warmerdam Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 12,82 -2.2 m/s12,69 695
    4 Jens Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 12,85 -2.2 m/s12,90 0
    12 Pelle Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 14,11 -1.3 m/s14,00 520


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    2 Merlijn va...er Velden Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 2:12,94 2:11,12 744
    7 Pelle Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 2:28,95 2:25,00 569
    8 Lucas van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 2:29,86 2:28,50 560
    Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 DNS 2:35,25 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    2 Arend Eijk Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 45,08 44,50 698
    3 Max Munsters Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 45,31 44,50 690
    5 David van Warmerdam Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 47,96 44,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
    2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
    4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
    5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
    7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
    7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
    7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Arend Eijk Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 30,86 --- 488
    3 Nick van Hooff Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 26,07 --- 0
    5 Pelle Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 22,75 --- 357


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Luuk Meuken Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 11,83 --- 607
    3 Nick van Hooff Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 11,23 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Jens Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 1,65 --- 741
    7 Lucas van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 1,45 --- 0
    7 Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Joep Teisman Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 5,29 -1.6 m/s--- 677
    6 Jens Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 4,68 -1.2 m/s--- 0
    9 Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 4,53 -2.3 m/s--- 525


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    2 Alan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 10,69 -1.1 m/s10,46 671
    3 Rawan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 11,12 -1.1 m/s10,64 599
    11 Michiel Kruk Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 12,40 -1.1 m/s12,40 0
    12 Kars Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 12,63 -1.8 m/s--- 385
    16 Tim Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 13,01 +0.9 m/s13,08 339


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    6 Wout Harmsen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:31,30 3:32,00 472
    8 Michiel Kruk Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:37,49 3:29,00 434
    20 Tobias van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:58,36 3:36,00 0
    25 Tim Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4:46,10 4:24,00 129
    Jasper Folkers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 DNS 4:02,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Alan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 13,63 -1.2 m/s13,37 523
    2 Rawan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 13,89 -1.2 m/s14,00 498
    13 Tobias van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,48 -1.2 m/s16,00 0
    17 Tim Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 18,35 -2.1 m/s--- 181
    18 Alex de Liefde Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 19,37 -0.8 m/s19,17 129


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Alan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 27,40 --- 454
    10 Lucas Bongers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 19,41 --- 0
    15 Alex de Liefde Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 16,48 --- 254
    Jasper Folkers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Rawan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 20,52 --- 317
    4 Lucas Bongers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 16,79 --- 0
    Jasper Folkers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Lucas Bongers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 7,71 --- 405
    9 Wout Harmsen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 6,82 --- 0
    11 Alex de Liefde Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 6,24 --- 321


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 1,50 --- 623
    6 Tobias van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 1,30 --- 0
    14 Kars Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3,95 m/s--- 408
    10 Niels van Rooij Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3,76 m/s--- 0
    14 Kars Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 3,55 m/s--- 328


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    6 Naomi van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 11,54 -1.1 m/s11,29 534
    10 Merel Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 11,75 -1.1 m/s11,68 503
    14 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 12,37 -1.6 m/s--- 418
    17 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 12,52 -1.1 m/s12,23 0
    19 Norah van Summeren Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 12,63 -0.3 m/s12,62 385


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Naomi van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 2:30,21 2:26,09 557
    7 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 2:48,51 2:45,55 400
    10 Norah van Summeren Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 2:52,99 2:50,25 367
    12 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 2:54,68 2:43,51 355


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    2 Anouk Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 53,92 56,00 440
    3 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 54,58 56,00 424
    5 Kirsten Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 55,20 56,00 0
    15 Lisa Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 59,74 --- 312


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
    3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
    5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
    6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
    7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
    8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
    8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Kirsten Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 31,11 --- 512
    3 Moos van Gendt Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 27,97 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Moos van Gendt Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 9,79 --- 512
    10 Lisa Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 6,87 --- 358
    12 Anouk Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 6,03 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Kirsten Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 1,40 --- 541
    4 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 1,35 --- 0
    9 Lisa Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 4,08 -1.7 m/s--- 434
    10 Merel Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 3,90 -1.7 m/s--- 0
    11 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 3,66 -1.2 m/s--- 350


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    2 Yana van Aarle Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 9,06 -1.6 m/s8,86 537
    5 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 9,35 -1.6 m/s9,24 485
    19 Lieke Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 10,26 -0.7 m/s10,75 0
    20 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 10,31 -0.7 m/s10,69 332
    Avarelys Faulborn Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Yana van Aarle Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3:15,76 3:06,00 576
    7 Lieke Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3:44,57 3:37,00 394
    12 Isabel van Gerwen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3:53,47 3:39,00 0
    18 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 4:10,49 --- 266
    Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS 3:45,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    2 Yana van Aarle Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 11,54 +0.2 m/s11,10 422
    3 Elise Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 11,69 +0.2 m/s11,63 406
    8 Sanne Knikkink Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 13,03 -2.1 m/s13,18 0
    Avarelys Faulborn Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS 15,19 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Elise Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 22,15 --- 346
    4 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 15,99 --- 0
    Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Elise Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 9,71 --- 508
    8 Marit van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 7,95 --- 0
    Avarelys Faulborn Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Marit van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 1,25 --- 426
    12 Isabel van Gerwen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3,73 m/s--- 364
    13 Sanne Knikkink Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3,29 m/s--- 0
    15 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 3,25 m/s--- 268
    Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0