Vereniging 'AV Valkenswaard' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Bram Gielissen
  • Jongens Junior D - Discus - 19,49
Timo Thijs
  • Jongens Junior D - Discus - 19,06
Willem Pompen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,61
Timo Thijs
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,40
Willem Pompen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Wouter Heezius
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44
Sanne van der Blij
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Sanne van der Blij
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,23

Hoogtepunten

Floor Jonkers MJD Ver
  • 3,64
  • Luuk van Gogh JJD Ver
  • 4,29
  • Sanne van der Blij MJD 60m
  • 9,36
  • Willem Pompen JJD Hoog
  • 1,45
  • Sanne van der Blij MJD Hoog
  • 1,45
  • Wouter Heezius JJD 80m
  • 11,59
  • Sanne van der Blij MJD Ver
  • 4,23
  • Carlijn Stekhuizen MJD Hoog
  • 1,10
  • Joran Ellerbroek JJD 80m
  • 12,00
  • Wouter Heezius JJD Ver
  • 4,44
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    5 Wouter Heezius AVV AV Valkenswaard JD Team 1 11,59 +0.1 m/s--- 526
    6 Joran Ellerbroek AVV AV Valkenswaard JD Team 2 12,00 +0.9 m/s--- 468
    9 Tijn van den Berg AVV AV Valkenswaard JD Team 1 12,32 +0.1 m/s--- 424
    17 Daan van Werde AVV AV Valkenswaard JD Team 2 13,02 +0.9 m/s--- 337


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    12 Niels Engelen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 3:45,12 --- 391
    18 Tijn van den Berg AVV AV Valkenswaard JD Team 1 3:57,50 --- 327
    22 Willem Pompen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 4:03,70 --- 0
    23 Tim Wels AVV AV Valkenswaard JD Team 2 4:04,04 --- 296
    24 Vidar van Haren AVV AV Valkenswaard JD Team 2 4:15,56 --- 245


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    11 Luuk van Gogh AVV AV Valkenswaard JD Team 1 17,16 -0.8 m/s--- 250
    15 Niels Engelen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 17,82 -2.1 m/s--- 211


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    6 Vidar van Haren AVV AV Valkenswaard JD Team 2 20,76 --- 338
    7 Luuk van Gogh AVV AV Valkenswaard JD Team 1 19,69 --- 318
    12 Bram Gielissen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 18,43 --- 0
    14 Daan van Werde AVV AV Valkenswaard JD Team 2 17,20 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Bram Gielissen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 19,49 --- 297
    3 Timo Thijs AVV AV Valkenswaard JD Team 1 19,06 --- 0
    9 Joran Ellerbroek AVV AV Valkenswaard JD Team 2 13,87 --- 182
    11 Vidar van Haren AVV AV Valkenswaard JD Team 2 13,36 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Willem Pompen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 8,61 --- 453
    3 Timo Thijs AVV AV Valkenswaard JD Team 1 8,40 --- 0
    5 Tim Wels AVV AV Valkenswaard JD Team 2 7,42 --- 389


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Willem Pompen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 1,45 --- 582
    10 Timo Thijs AVV AV Valkenswaard JD Team 1 1,25 --- 0
    12 Tim Wels AVV AV Valkenswaard JD Team 2 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Wouter Heezius AVV AV Valkenswaard JD Team 1 4,44 m/s--- 506
    7 Luuk van Gogh AVV AV Valkenswaard JD Team 1 4,29 m/s--- 0
    9 Joran Ellerbroek AVV AV Valkenswaard JD Team 2 3,80 m/s--- 378
    11 Daan van Werde AVV AV Valkenswaard JD Team 2 3,66 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    6 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 9,36 -0.7 m/s--- 483
    21 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 10,46 -3.0 m/s--- 310


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    17 Carlijn Stekhuizen AVV AV Valkenswaard MD 14,95 +0.2 m/s--- 144


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    5 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 15,74 --- 223


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    16 Carlijn Stekhuizen AVV AV Valkenswaard MD 5,31 --- 262


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 1,45 --- 582
    15 Carlijn Stekhuizen AVV AV Valkenswaard MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 4,23 m/s--- 464
    8 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 3,64 m/s--- 0