Vereniging 'AV Reusel `69' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Anna Bijl MJC Hoog
  • 1,30
  • Gurt van Roemburg JJD 80m
  • 13,30
  • Anne Pijnenburg MJC Hoog
  • 1,15
  • Teun Bleumer JJD Ver
  • 3,56
  • Ruben van Schaik JJD Kogel
  • 7,20
  • Anna Bijl MJC 80m
  • 11,57
  • Anna Bijl MJC 300mH
  • 57,59
  • Ruben van Schaik JJD Hoog
  • 1,10
  • Anne Pijnenburg MJC Kogel
  • 7,72
  • Teun Bleumer JJD Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Gurt van Roemburg AV Reusel `69 JD 13,30 +0.9 m/s--- 305


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dylano Baas AV Reusel `69 JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    21 Roy Laarakker AV Reusel `69 JD 9,78 --- 95
    Dylano Baas AV Reusel `69 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Gurt van Roemburg AV Reusel `69 JD 8,59 --- 50


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Ruben van Schaik AV Reusel `69 JD 7,20 --- 377


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Teun Bleumer AV Reusel `69 JD 1,30 --- 462
    16 Ruben van Schaik AV Reusel `69 JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Teun Bleumer AV Reusel `69 JD 3,56 --- 330
    19 Roy Laarakker AV Reusel `69 JD 3,15 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Anna Bijl AV Reusel `69 MC 11,57 -0.3 m/s--- 529
    Mette Herijgers AV Reusel `69 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Anouk Laarakker AV Reusel `69 MC 3:24,72 --- 173


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Anna Bijl AV Reusel `69 MC 57,59 --- 356
    18 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MC 1:06,76 --- 188


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
    3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
    5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
    6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
    7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
    8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
    8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MC 15,74 --- 238
    15 Franka Sanders AV Reusel `69 MC 13,18 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MC 7,72 --- 406
    Mette Herijgers AV Reusel `69 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Anna Bijl AV Reusel `69 MC 1,30 --- 462
    15 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MC 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Anouk Laarakker AV Reusel `69 MC 3,59 -0.6 m/s--- 336
    16 Franka Sanders AV Reusel `69 MC 3,32 -1.4 m/s--- 0