Vereniging 'Lopersgroep Deurne' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Marie van Helmond
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,26
Pouke van Dijk
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,12
Pouke van Dijk
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,36
Lara Willems
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,00
Lara Willems
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,40
Jill Donkers
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Ivar van den Hurk JJD Speer
  • 18,63
  • Jill Donkers MJD Hoog
  • 1,35
  • Max van de Vondervoort JJD 80m
  • 13,54
  • Pouke van Dijk MJC 800m
  • 2:33,12
  • Marie van Helmond MJC 80m
  • 11,26
  • Jill Donkers MJD 60m
  • 9,40
  • Lara Willems MJC Ver
  • 4,40
  • Ivar van den Hurk JJD 1000m
  • 3:38,96
  • John Linders JJD 80m
  • 12,07
  • John Linders JJD 80mH
  • 16,34
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    7 John Linders LGDR Lopersgroep Deurne JD 12,07 +0.9 m/s--- 458
    22 Max van de...ndervoort LGDR Lopersgroep Deurne JD 13,54 +0.9 m/s--- 279


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    9 Ivar van den Hurk LGDR Lopersgroep Deurne JD 3:38,96 --- 426


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    7 John Linders LGDR Lopersgroep Deurne JD 16,34 -0.8 m/s--- 303


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    11 Ivar van den Hurk LGDR Lopersgroep Deurne JD 18,63 --- 297
    18 Lars Vermazeren LGDR Lopersgroep Deurne JD 15,09 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    17 Lars Vermazeren LGDR Lopersgroep Deurne JD 10,80 --- 109


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    17 Max van de...ndervoort LGDR Lopersgroep Deurne JD 4,64 --- 216


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    3 Marie van Helmond LGDR Lopersgroep Deurne MC 11,26 -0.3 m/s--- 577


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    3 Pouke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MC 2:33,12 --- 530
    14 Kiara van Haandel LGDR Lopersgroep Deurne MC 3:00,32 --- 316


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    1 Pouke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MC 53,36 --- 454
    17 Nienke Gloudemans LGDR Lopersgroep Deurne MC 1:01,81 --- 272


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
    3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
    5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
    6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
    7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
    8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
    8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    9 Nienke Gloudemans LGDR Lopersgroep Deurne MC 18,54 --- 296


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Lara Willems LGDR Lopersgroep Deurne MC 8,00 --- 421


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Marie van Helmond LGDR Lopersgroep Deurne MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Lara Willems LGDR Lopersgroep Deurne MC 4,40 -1.8 m/s--- 498
    15 Kiara van Haandel LGDR Lopersgroep Deurne MC 3,46 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    7 Jill Donkers LGDR Lopersgroep Deurne MD 9,40 -0.7 m/s--- 476


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    16 Anne de Vries LGDR Lopersgroep Deurne MD 4:04,58 --- 293


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    11 Anne de Vries LGDR Lopersgroep Deurne MD 13,19 +0.2 m/s--- 269


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    8 Jikke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MD 12,80 --- 158


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Robin Nadi LGDR Lopersgroep Deurne MD 8,16 --- 430
    15 Jikke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MD 5,76 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Jill Donkers LGDR Lopersgroep Deurne MD 1,35 --- 499


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Robin Nadi LGDR Lopersgroep Deurne MD 3,93 m/s--- 404