Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Mats Keulstra
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Anna van Straten
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,21
Anna van Straten
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,35

Hoogtepunten

Emma van 't Westende MJD Hoog
  • 1,30
  • Anna van Straten MJD Ver
  • 4,35
  • Anna van Straten MJD 60m
  • 9,21
  • Noah Terhoeve JJC 300mH
  • 49,26
  • Caroline Strikwerda MJD 60m
  • 9,44
  • Mats Keulstra JJC Hoog
  • 1,55
  • Noah Terhoeve JJC 100m
  • 12,92
  • Noah Terhoeve JJC Ver
  • 4,81
  • Mats Keulstra JJC Ver
  • 4,73
  • Veerle van Erp MJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 12,92 -2.2 m/s13,09 680
    18 Sam van de...ersselaar AV Generaa...haelis JC 15,68 -2.7 m/s15,80 347
    Olivier Risseeuw AV Generaa...haelis JC DNS 13,88 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Olivier Risseeuw AV Generaa...haelis JC DNS 2:25,08 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 49,26 --- 564


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Sam van de...ersselaar AV Generaa...haelis JC 18,78 --- 284
    Olivier Risseeuw AV Generaa...haelis JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 8,22 --- 433
    11 Sam van de...ersselaar AV Generaa...haelis JC 6,56 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 4,81 -0.9 m/s--- 583
    5 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 4,73 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    24 Dario Delgado AV Generaa...haelis JD 14,06 +0.9 m/s14,24 224
    26 Sebastiaan...Kleihorst AV Generaa...haelis JD 14,51 +0.9 m/s14,60 180


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Orlando Louwers AV Generaa...haelis JD 17,76 -1.2 m/s14,95 214
    20 Kasper Merkx AV Generaa...haelis JD 20,06 -2.1 m/s--- 97


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Kasper Merkx AV Generaa...haelis JD 8,02 10,03 45


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Dario Delgado AV Generaa...haelis JD 8,83 --- 57
    19 Sebastiaan...Kleihorst AV Generaa...haelis JD 8,68 9,76 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Orlando Louwers AV Generaa...haelis JD 7,22 7,24 378
    18 Sebastiaan...Kleihorst AV Generaa...haelis JD 4,63 4,40 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Orlando Louwers AV Generaa...haelis JD 1,40 1,45 541


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Dario Delgado AV Generaa...haelis JD 3,18 3,12 254
    21 Kasper Merkx AV Generaa...haelis JD 2,99 3,44 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 12,37 -0.3 m/s12,30 418
    16 Sterre Robben AV Generaa...haelis MC 12,41 -0.3 m/s12,69 413


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 2:47,95 2:34,90 405


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 22,22 18,05 365
    11 Sterre Robben AV Generaa...haelis MC 17,09 14,08 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,76 8,05 408
    9 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 7,14 7,62 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 1,35 1,35 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Sterre Robben AV Generaa...haelis MC 3,95 -2.7 m/s3,78 408


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Anna van Straten AV Generaa...haelis MD 9,21 -1.6 m/s9,30 510
    8 Caroline Strikwerda AV Generaa...haelis MD 9,44 -0.4 m/s9,83 469
    18 Daniëlle Vis AV Generaa...haelis MD 10,23 -0.7 m/s10,20 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Ilse van de Wiel AV Generaa...haelis MD 3:36,43 3:36,65 440
    8 Loes van Gaalen AV Generaa...haelis MD 3:46,47 3:45,62 384
    9 Iris van Sluisveld AV Generaa...haelis MD 3:49,86 3:42,68 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Loes van Gaalen AV Generaa...haelis MD 12,44 +0.2 m/s12,31 333
    9 Emma van 't Westende AV Generaa...haelis MD 13,04 -2.1 m/s13,44 281
    12 Ilse van de Wiel AV Generaa...haelis MD 13,27 +0.2 m/s12,40 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Gitta de Rooij AV Generaa...haelis MD 11,74 --- 132
    13 Loes van Gaalen AV Generaa...haelis MD 11,18 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Sanne van de Wiel AV Generaa...haelis MD 6,18 --- 317
    14 Caroline Strikwerda AV Generaa...haelis MD 6,04 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Emma van 't Westende AV Generaa...haelis MD 1,30 --- 462
    9 Eliza Dielhof AV Generaa...haelis MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anna van Straten AV Generaa...haelis MD 4,35 --- 488
    14 Daniëlle Vis AV Generaa...haelis MD 3,27 --- 0