Vereniging 'AV De Keien' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Tristan Schoenmakers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Unisa Bangura
  • Jongens Junior D - 80m - 10,37
Unisa Bangura
  • Jongens Junior D - Ver - 4,65
Isa Poels
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,26
Kim van Houtum
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,01
Bo van Hoorn
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,58
Lonneke Lintsen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,46
Lieke Reijs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50
Lonneke Lintsen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,26

Hoogtepunten

Unisa Bangura JJD Ver
  • 4,65
  • Lieke Reijs MJD Hoog
  • 1,50
  • Kim van Houtum MJC 800m
  • 2:33,01
  • Isa Poels MJC 80m
  • 11,26
  • Tristan Schoenmakers JJC 800m
  • 2:27,67
  • Lonneke Lintsen MJD 60m
  • 9,22
  • Robin Loupias JJC 100m
  • 13,70
  • Tristan Schoenmakers JJC Hoog
  • 1,55
  • Unisa Bangura JJD 80m
  • 10,37
  • Femke Reijs MJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    8 Robin Loupias AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 13,70 -2.2 m/s13,50 572
    11 Stan Lintsen AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 14,04 -1.3 m/s13,90 529
    13 Finn Korf AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 14,20 -1.3 m/s14,20 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    5 Tristan S...oenmakers AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 2:27,67 2:27,00 582


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    11 Carsten Janss AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 51,88 57,00 492
    Finn Korf AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC DNS 59,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
    2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
    4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
    5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
    7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
    7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
    7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    12 Niek Jansen AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 12,97 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    14 Niek Jansen AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 5,73 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Tristan S...oenmakers AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    10 Carsten Janss AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 4,30 +0.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Unisa Bangura AV De Keien AV De Keien JD 10,37 -1.1 m/s10,13 729
    10 Thijn van Hugte AV De Keien AV De Keien JD 12,35 -1.8 m/s--- 421


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    11 Julian van Lokven AV De Keien AV De Keien JD 3:43,62 --- 399
    21 Toon Martens AV De Keien AV De Keien JD 4:01,57 --- 307


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    5 Julian van Lokven AV De Keien AV De Keien JD 16,05 -1.2 m/s15,70 323


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    17 Thijn van Hugte AV De Keien AV De Keien JD 15,70 --- 237
    20 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 12,85 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    16 Toon Martens AV De Keien AV De Keien JD 11,48 --- 126


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    15 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 5,32 --- 263


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Unisa Bangura AV De Keien AV De Keien JD 4,65 m/s--- 550
    22 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 2,85 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    3 Isa Poels AV De Keien AV De Keien MC 11,26 -1.1 m/s11,03 577
    11 Lara van der Velden AV De Keien AV De Keien MC 11,84 -1.1 m/s11,50 490
    18 Simone Bertels AV De Keien AV De Keien MC 12,62 -1.1 m/s11,50 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    2 Kim van Houtum AV De Keien AV De Keien MC 2:33,01 2:45,00 531
    11 Janneke van der Aa AV De Keien AV De Keien MC 2:53,94 --- 360


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    4 Kim van Houtum AV De Keien AV De Keien MC 54,95 --- 415
    9 Simone Bertels AV De Keien AV De Keien MC 57,55 --- 357
    11 Maaike van Vliet AV De Keien AV De Keien MC 58,23 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
    3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
    5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
    6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
    7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
    8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
    8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    7 Janneke van der Aa AV De Keien AV De Keien MC 20,61 --- 336
    12 Naomi van ... Tillaart AV De Keien AV De Keien MC 16,01 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Bo van Hoorn AV De Keien AV De Keien MC 8,58 --- 452
    7 Femke Reijs AV De Keien AV De Keien MC 7,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Femke Reijs AV De Keien AV De Keien MC 1,35 --- 499
    9 Lara van der Velden AV De Keien AV De Keien MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    6 Jawani Bangura AV De Keien AV De Keien MC 4,10 -2.6 m/s--- 438
    9 Yannou de Bont AV De Keien AV De Keien MC 3,93 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    4 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 9,22 -1.6 m/s9,14 508
    11 Britt Schulp AV De Keien AV De Keien MD 9,60 -0.4 m/s9,73 442
    15 Steffie Ketelaars AV De Keien AV De Keien MD 9,86 -0.4 m/s10,05 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    11 Aya Raijmakers AV De Keien AV De Keien MD 3:51,87 --- 355
    14 Janna Hoven AV De Keien AV De Keien MD 3:55,74 --- 336
    15 Sylke Janss AV De Keien AV De Keien MD 3:55,78 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    1 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 11,46 +0.2 m/s12,10 430
    10 Lieke Reijs AV De Keien AV De Keien MD 13,13 -2.1 m/s12,50 274
    16 Sylke Janss AV De Keien AV De Keien MD 14,03 +0.2 m/s15,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Karlijn Pasmans AV De Keien AV De Keien MD 13,36 --- 171
    10 Janna Hoven AV De Keien AV De Keien MD 11,89 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Amalia Biesen AV De Keien AV De Keien MD 8,44 --- 444
    12 Karlijn Pasmans AV De Keien AV De Keien MD 6,35 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Lieke Reijs AV De Keien AV De Keien MD 1,50 --- 623
    12 Janneke van Dijk AV De Keien AV De Keien MD 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 4,26 m/s--- 470
    10 Aya Raijmakers AV De Keien AV De Keien MD 3,47 m/s--- 0