Vereniging 'AV `t Jasper Sport' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Jasper de Wit
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,67
Jasper de Wit
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44

Hoogtepunten

Lynn Thijs MJD 60mH
  • 12,95
  • Kulzeen Suleiman MJD 60m
  • 10,21
  • Stefan Clercx JJC 800m
  • 2:39,33
  • Teun van Dijk JJC 100m
  • 14,80
  • Eva Nagel MJD Kogel
  • 6,38
  • Stijn van Bogget JJD Hoog
  • 1,30
  • Jasper de Wit JJD Ver
  • 4,44
  • Lynn Thijs MJD 1000m
  • 3:35,40
  • Eva Nagel MJD Ver
  • 3,14
  • Wouter van Asten JJC 100m
  • 13,92
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    9 Wouter van Asten JSPR AV `t Jasper Sport JC 13,92 -2.7 m/s--- 544
    15 Teun van Dijk JSPR AV `t Jasper Sport JC 14,80 -2.7 m/s--- 440


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    13 Stefan Clercx JSPR AV `t Jasper Sport JC 2:39,33 --- 474
    16 Jouri Strijbosch JSPR AV `t Jasper Sport JC 2:51,57 --- 377


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    13 Teun van Dijk JSPR AV `t Jasper Sport JC 54,22 --- 433
    14 Wouter van Asten JSPR AV `t Jasper Sport JC 55,20 --- 410


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
    2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
    4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
    5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
    7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
    7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
    7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasper Sport JC 16,73 --- 243


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    10 Jouri Strijbosch JSPR AV `t Jasper Sport JC 6,59 --- 342
    13 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasper Sport JC 6,28 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Stefan Clercx JSPR AV `t Jasper Sport JC NM --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    15 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasper Sport JC 3,13 -2.9 m/s--- 244


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    15 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasper Sport JD 12,81 +0.1 m/s--- 363
    Teun van Grimbergen JSPR AV `t Jasper Sport JD DNS --- 0
    Stijn Hilhorst JSPR AV `t Jasper Sport JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    7 Stijn Hilhorst JSPR AV `t Jasper Sport JD 3:37,22 --- 436


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    3 Jasper de Wit JSPR AV `t Jasper Sport JD 15,67 -2.1 m/s--- 350
    Teun van Grimbergen JSPR AV `t Jasper Sport JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
    3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
    5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
    7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
    8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
    9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
    10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
    10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
    10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    8 Jorn Storcken JSPR AV `t Jasper Sport JD 19,63 --- 317
    9 Tim Fransen JSPR AV `t Jasper Sport JD 19,50 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Tim Fransen JSPR AV `t Jasper Sport JD 13,44 --- 172


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    12 Jorn Storcken JSPR AV `t Jasper Sport JD 5,97 --- 304


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasper Sport JD 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Jasper de Wit JSPR AV `t Jasper Sport JD 4,44 m/s--- 506
    12 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasper Sport JD 3,62 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    17 Kulzeen Suleiman JSPR AV `t Jasper Sport MD 10,21 -0.7 m/s--- 346


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    4 Lynn Thijs JSPR AV `t Jasper Sport MD 3:35,40 --- 447


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    7 Lynn Thijs JSPR AV `t Jasper Sport MD 12,95 +0.2 m/s--- 289


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
    1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
    3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
    4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
    5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
    5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
    7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
    8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
    8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
    8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    9 Kulzeen Suleiman JSPR AV `t Jasper Sport MD 12,77 --- 157


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    11 Eva Nagel JSPR AV `t Jasper Sport MD 6,38 --- 329


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Isa Mulder JSPR AV `t Jasper Sport MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    17 Eva Nagel JSPR AV `t Jasper Sport MD 3,14 m/s--- 246
    Isa Mulder JSPR AV `t Jasper Sport MD DNS --- 0