Vereniging 'Atletiekvereniging ATH' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Mike van Wouwe
  • Jongens Junior C - Ver - 4,94

Hoogtepunten

Mike van Wouwe JJC Ver
  • 4,94
  • Claire van den Hurk MJC 800m
  • 2:52,54
  • Eden Polder MJC Hoog
  • 1,35
  • Marta Sampers MJC Hoog
  • 1,20
  • Timo Klomp JJC 100m
  • 14,74
  • Mike van Wouwe JJC 100m
  • 13,37
  • Mike van Wouwe JJC 300mH
  • 48,22
  • Timo Klomp JJC 800m
  • 2:26,02
  • Eden Polder MJC 80m
  • 12,93
  • Grietje Willems MJC 80m
  • 12,29
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Mike van Wouwe ATH Atletiekvereniging ATH JC 13,37 -2.2 m/s12,95 616
    14 Timo Klomp ATH Atletiekvereniging ATH JC 14,74 -1.3 m/s14,05 446
    20 Cas van den Broek ATH Atletiekvereniging ATH JC 16,40 -1.3 m/s15,23 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Timo Klomp ATH Atletiekvereniging ATH JC 2:26,02 2:25,95 598
    14 Thijmen Martens ATH Atletiekvereniging ATH JC 2:45,47 --- 424


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    6 Mike van Wouwe ATH Atletiekvereniging ATH JC 48,22 56,50 595
    12 Timo Klomp ATH Atletiekvereniging ATH JC 54,21 57,23 433
    15 Tariq Mabija ATH Atletiekvereniging ATH JC 57,03 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
    2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
    4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
    5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
    7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
    7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
    7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
    7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Dinand Weerts ATH Atletiekvereniging ATH JC 20,18 --- 310


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Dinand Weerts ATH Atletiekvereniging ATH JC 8,07 --- 425


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Cas van den Broek ATH Atletiekvereniging ATH JC 1,25 --- 426
    11 Thijmen Martens ATH Atletiekvereniging ATH JC 1,20 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Mike van Wouwe ATH Atletiekvereniging ATH JC 4,94 +1.1 m/s--- 609
    13 Tariq Mabija ATH Atletiekvereniging ATH JC 3,46 -1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    13 Grietje Willems ATH Atletiekvereniging ATH MC 12,29 -0.3 m/s12,51 428
    20 Eden Polder ATH Atletiekvereniging ATH MC 12,93 -1.6 m/s--- 348


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    9 Claire van den Hurk ATH Atletiekvereniging ATH MC 2:52,54 2:43,55 370
    13 Sanne Michiels ATH Atletiekvereniging ATH MC 2:59,81 3:04,10 320


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    14 Marta Sampers ATH Atletiekvereniging ATH MC 59,27 --- 322
    19 Grietje Willems ATH Atletiekvereniging ATH MC 1:07,54 1:00,81 175


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
    3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
    5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
    6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
    7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
    8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
    8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    17 Claire van den Hurk ATH Atletiekvereniging ATH MC 6,01 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    15 Sanne Michiels ATH Atletiekvereniging ATH MC 4,65 --- 217


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Eden Polder ATH Atletiekvereniging ATH MC 1,35 --- 499
    14 Marta Sampers ATH Atletiekvereniging ATH MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    12 Marta Sampers ATH Atletiekvereniging ATH MC 3,63 -1.4 m/s--- 344