Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiekvereniging ATH ATH 12
ATV Venray VNRY 15
AV De Keien KEIN 32
AV Generaal Michaelis AVGM 21
AV Oss `78 OS78 18
AV Reusel `69 RS69 11
AV Valkenswaard AVV 14
AV `t Jasper Sport JSPR 15
Eindhoven Atletiek EHAT 43
GAC Gemert GACG 12
GVAC GVAC 30
HAC HAC 40
Lopersgroep Deurne LGDR 13

Prijzen

Max Munsters
  • Jongens Junior C - 100m - 12,53
Ryan Peters
  • Jongens Junior C - 100m - 12,58
David van Warmerdam
  • Jongens Junior C - 100m - 12,82
William Webster
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,78
Merlijn van der Velden
  • Jongens Junior C - 800m - 2:12,94
Ties Knoester
  • Jongens Junior C - 800m - 2:24,73
Daan Roosenschoon
  • Jongens Junior C - 300mH - 42,23
Arend Eijk
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,08
Max Munsters
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,31
Lucas Witlox
  • Jongens Junior C - Discus - 32,86
Arend Eijk
  • Jongens Junior C - Discus - 30,86
Nick van Hooff
  • Jongens Junior C - Discus - 26,07
Daan Roosenschoon
  • Jongens Junior C - Kogel - 15,01
Luuk Meuken
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,83
Nick van Hooff
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,23
Jens Piket
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Tristan Schoenmakers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Mats Keulstra
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Lucas Jansen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Ryan Rooijackers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Daan Roosenschoon
  • Jongens Junior C - Ver - 5,92
Joep Teisman
  • Jongens Junior C - Ver - 5,29
Mike van Wouwe
  • Jongens Junior C - Ver - 4,94
Unisa Bangura
  • Jongens Junior D - 80m - 10,37
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m - 10,69
Rawan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m - 11,12
Thomas van Orsouw
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,94
Lucas Koeling
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,66
Gijs van de Ven
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:29,18
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,63
Rawan Saleh
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,89
Jasper de Wit
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,67
Joep ten Houten
  • Jongens Junior D - Speer - 32,88
Ralf Kluijtmans
  • Jongens Junior D - Speer - 29,33
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - Speer - 27,40
Rawan Saleh
  • Jongens Junior D - Discus - 20,52
Bram Gielissen
  • Jongens Junior D - Discus - 19,49
Timo Thijs
  • Jongens Junior D - Discus - 19,06
Ralf Kluijtmans
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,75
Willem Pompen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,61
Timo Thijs
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,40
Raf van den Nieuwenhof
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Daniel Wijnholds
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Willem Pompen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Unisa Bangura
  • Jongens Junior D - Ver - 4,65
Gijs van de Ven
  • Jongens Junior D - Ver - 4,50
Jasper de Wit
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44
Wouter Heezius
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44
Joep ten Houten
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44
Nori Meulendijks
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,87
Laura Büker
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,23
Isa Poels
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,26
Marie van Helmond
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,26
Naomi van Opstal
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:30,21
Kim van Houtum
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,01
Pouke van Dijk
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,12
Pouke van Dijk
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,36
Anouk Zijlstra
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,92
Saar van den Nieuwenhof
  • Meisjes Junior C - 300mH - 54,58
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Speer - 31,11
Alice Leijssen
  • Meisjes Junior C - Speer - 28,00
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,97
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,79
Bo van Hoorn
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,58
Lara Willems
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,00
Nori Meulendijks
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Nienke van Duren
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Maartje Roosenschoon
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,68
Isa van der Putten
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,52
Lara Willems
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,40
Sophie van den Boogaart
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,78
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,06
Anna van Straten
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,21
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:15,76
Evy Loots
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,12
Eva van der Putten
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,91
Lonneke Lintsen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,46
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,54
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,69
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - Discus - 22,15
Simone van Zelst
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,38
Eva van der Putten
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,28
Esmee van Hoof
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,25
Simone van Zelst
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,96
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,71
Lieke Reijs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50
Sanne van der Blij
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Jill Donkers
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Esmee van Hoof
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Lynn Heeren
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Anna van Straten
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,35
Lonneke Lintsen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,26
Sanne van der Blij
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,23
 

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Max Munsters Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 12,53 -2.2 m/s12,59 739
2 Ryan Peters AV Oss `78 AV Oss `78 JC 12,58 -1.5 m/s--- 731
3 David van Warmerdam Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 12,82 -2.2 m/s12,69 695
4 Jens Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 12,85 -2.2 m/s12,90 0
5 Noah Terhoeve AVGM AV Generaal Michaelis JC 12,92 -2.2 m/s13,09 680
6 William Webster GVAC GVAC JC 13,32 -1.3 m/s13,68 623
7 Mike van Wouwe ATH Atletiekvereniging ATH JC 13,37 -2.2 m/s12,95 616
8 Robin Loupias AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 13,70 -2.2 m/s13,50 572
9 Wouter van Asten JSPR AV `t Jasper Sport JC 13,92 -2.7 m/s--- 544
10 Rens Holtkamp AV Oss `78 AV Oss `78 JC 14,01 -1.5 m/s--- 533
11 Stan Lintsen AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 14,04 -1.3 m/s13,90 529
12 Pelle Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 14,11 -1.3 m/s14,00 520
13 Finn Korf AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 14,20 -1.3 m/s14,20 0
14 Timo Klomp ATH Atletiekvereniging ATH JC 14,74 -1.3 m/s14,05 446
15 Teun van Dijk JSPR AV `t Jasper Sport JC 14,80 -2.7 m/s--- 440
16 Roel van Engeland HAC HAC JC Team 1 15,48 -2.7 m/s--- 367
17 Tygo van den Hurk AV Oss `78 AV Oss `78 JC 15,54 -1.5 m/s--- 0
18 Sam van de...ersselaar AVGM AV Generaal Michaelis JC 15,68 -2.7 m/s15,80 347
19 Dennis Jager HAC HAC JC Team 1 16,19 -2.7 m/s--- 298
20 Cas van den Broek ATH Atletiekvereniging ATH JC 16,40 -1.3 m/s15,23 0
Boris Cup ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Samuel Schotborg ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Dominik Orlowski ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Olivier Risseeuw AVGM AV Generaal Michaelis JC DNS 13,88 0
Julius Thijssens GVAC GVAC JC DNS --- 0
Carlo Schoonen HAC HAC JC Team 1 DNS 12,59 0


Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 William Webster GVAC GVAC JC 2:10,78 2:11,05 771
2 Merlijn va...er Velden Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 2:12,94 2:11,12 744
3 Ties Knoester GVAC GVAC JC 2:24,73 2:24,37 612
4 Timo Klomp ATH Atletiekvereniging ATH JC 2:26,02 2:25,95 598
5 Tristan S...oenmakers AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 2:27,67 2:27,00 582
6 Lars van der Zanden HAC HAC JC Team 1 2:27,75 --- 581
7 Pelle Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 2:28,95 2:25,00 569
8 Lucas van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 2:29,86 2:28,50 560
9 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 2:33,17 2:35,00 529
10 Rens Holtkamp AV Oss `78 AV Oss `78 JC 2:34,13 --- 520
11 Bart Manders GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 2:34,55 2:29,00 0
12 Thijs Liebregts GVAC GVAC JC 2:36,43 --- 0
13 Stefan Clercx JSPR AV `t Jasper Sport JC 2:39,33 --- 474
14 Thijmen Martens ATH Atletiekvereniging ATH JC 2:45,47 --- 424
15 Louis Uitdehaag AV Oss `78 AV Oss `78 JC 2:47,20 --- 410
16 Jouri Strijbosch JSPR AV `t Jasper Sport JC 2:51,57 --- 377
Samuel Schotborg ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Olivier Risseeuw AVGM AV Generaal Michaelis JC DNS 2:25,08 0
Lucas Jansen AV Oss `78 AV Oss `78 JC DNS 2:18,10 0
Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 DNS 2:35,25 0
Gijs van Lieshout HAC HAC JC Team 1 DNF --- 0


Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam Team 300mHOBPTeam punten
1 Daan Roosenschoon GVAC GVAC JC 42,23 44,79 804
2 Arend Eijk Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 45,08 44,50 698
3 Max Munsters Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 45,31 44,50 690
4 Ryan Peters AV Oss `78 AV Oss `78 JC 45,56 --- 681
5 David van Warmerdam Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 47,96 44,50 0
6 Mike van Wouwe ATH Atletiekvereniging ATH JC 48,22 56,50 595
7 Ryan Rooijackers GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 48,61 56,00 583
8 Lucas Witlox AV Oss `78 AV Oss `78 JC 48,93 --- 574
9 Noah Terhoeve AVGM AV Generaal Michaelis JC 49,26 --- 564
10 Luc Stappers HAC HAC JC Team 1 50,03 --- 542
11 Carsten Janss AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 51,88 57,00 492
12 Timo Klomp ATH Atletiekvereniging ATH JC 54,21 57,23 433
13 Teun van Dijk JSPR AV `t Jasper Sport JC 54,22 --- 433
14 Wouter van Asten JSPR AV `t Jasper Sport JC 55,20 --- 410
15 Tariq Mabija ATH Atletiekvereniging ATH JC 57,03 --- 0
Joep van Schaik ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Finn Korf AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC DNS 59,00 0
Carlo Schoonen HAC HAC JC Team 1 DNS --- 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,81 759
2 AV De Keien / GAC Gemert JC (4x100m) - JJC 4 51,17 669
3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 52,68 616
4 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 52,83 561
5 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 56,35 499
6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:01,16 366
7 ATV Venray JC Team 1 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
7 ATV Venray JC Team 2 (4x100m) ATV Venray - JJC 0 DNS 0
7 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 DNS 0
7 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 2 DNS 0
7 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0


Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Lucas Witlox AV Oss `78 AV Oss `78 JC 32,86 --- 517
2 Arend Eijk Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 30,86 --- 488
3 Nick van Hooff Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 26,07 --- 0
4 Luuk van Lierop HAC HAC JC Team 1 23,02 --- 361
5 Pelle Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 22,75 --- 357
6 Dinand Weerts ATH Atletiekvereniging ATH JC 20,18 --- 310
7 Jesper Pluijm GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 19,28 --- 293
8 Sam van de...ersselaar AVGM AV Generaal Michaelis JC 18,78 --- 284
9 Roel van Engeland HAC HAC JC Team 1 17,22 --- 0
10 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasper Sport JC 16,73 --- 243
11 Thomas Leijten AV Oss `78 AV Oss `78 JC 14,90 --- 0
12 Niek Jansen AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 12,97 --- 0
Olivier Risseeuw AVGM AV Generaal Michaelis JC DNS --- 0


Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Daan Roosenschoon GVAC GVAC JC 15,01 --- 739
2 Luuk Meuken Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 11,83 --- 607
3 Nick van Hooff Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 11,23 --- 0
4 Luuk van Lierop HAC HAC JC Team 1 10,69 --- 555
5 Lucas Witlox AV Oss `78 AV Oss `78 JC 9,83 --- 514
6 Mats Keulstra AVGM AV Generaal Michaelis JC 8,22 --- 433
7 Thijs Liebregts GVAC GVAC JC 8,13 --- 0
8 Dinand Weerts ATH Atletiekvereniging ATH JC 8,07 --- 425
9 Jesper Pluijm GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 7,77 --- 409
10 Jouri Strijbosch JSPR AV `t Jasper Sport JC 6,59 --- 342
11 Sam van de...ersselaar AVGM AV Generaal Michaelis JC 6,56 --- 0
12 Jules van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 JC 6,35 --- 0
13 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasper Sport JC 6,28 --- 0
14 Niek Jansen AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 5,73 --- 0
Boris Cup ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Joep van Schaik ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jens Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 1,65 --- 741
2 Tristan S...oenmakers AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 1,55 --- 663
2 Mats Keulstra AVGM AV Generaal Michaelis JC 1,55 --- 663
2 Lucas Jansen AV Oss `78 AV Oss `78 JC 1,55 --- 663
5 Ryan Rooijackers GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 1,55 --- 0
6 Luc Stappers HAC HAC JC Team 1 1,50 --- 623
7 Lucas van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 1,45 --- 0
8 Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 1,45 --- 582
9 Luke Smit HAC HAC JC Team 1 1,35 --- 0
10 Cas van den Broek ATH Atletiekvereniging ATH JC 1,25 --- 426
11 Thijmen Martens ATH Atletiekvereniging ATH JC 1,20 --- 0
Stefan Clercx JSPR AV `t Jasper Sport JC NM --- 0
Louis Uitdehaag AV Oss `78 AV Oss `78 JC NM --- 0
Boris Cup ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Julius Thijssens GVAC GVAC JC DNS --- 0


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Daan Roosenschoon GVAC GVAC JC 5,92 -2.0 m/s--- 796
2 Joep Teisman Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 5,29 -1.6 m/s--- 677
3 Mike van Wouwe ATH Atletiekvereniging ATH JC 4,94 +1.1 m/s--- 609
4 Noah Terhoeve AVGM AV Generaal Michaelis JC 4,81 -0.9 m/s--- 583
5 Mats Keulstra AVGM AV Generaal Michaelis JC 4,73 -0.8 m/s--- 0
6 Jens Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 1 4,68 -1.2 m/s--- 0
7 Bart Manders GAC Gemert AV De Keien / GAC Gemert JC 4,66 +2.1 m/s--- 552
8 Gijs van Lieshout HAC HAC JC Team 1 4,63 +0.4 m/s--- 546
9 Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC Team 2 4,53 -2.3 m/s--- 525
10 Carsten Janss AV De Keien AV De Keien / GAC Gemert JC 4,30 +0.6 m/s--- 0
11 Kars Reijnen HAC HAC JC Team 1 4,11 -0.3 m/s--- 0
12 Thomas Leijten AV Oss `78 AV Oss `78 JC 3,60 +0.2 m/s--- 338
13 Tariq Mabija ATH Atletiekvereniging ATH JC 3,46 -1.8 m/s--- 0
14 Jules van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 JC 3,42 -2.6 m/s--- 0
15 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasper Sport JC 3,13 -2.9 m/s--- 244
Samuel Schotborg ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Dominik Orlowski ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Julius Thijssens GVAC GVAC JC DNS --- 0


Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Unisa Bangura AV De Keien AV De Keien JD 10,37 -1.1 m/s10,13 729
2 Alan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 10,69 -1.1 m/s10,46 671
3 Rawan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 11,12 -1.1 m/s10,64 599
4 Daniel Wijnholds GVAC GVAC JD 11,54 -1.1 m/s11,21 534
5 Wouter Heezius AVV AV Valkenswaard JD Team 1 11,59 +0.1 m/s--- 526
6 Joran Ellerbroek AVV AV Valkenswaard JD Team 2 12,00 +0.9 m/s--- 468
7 John Linders LGDR Lopersgroep Deurne JD 12,07 +0.9 m/s--- 458
8 Luuk Verhoeven HAC HAC JD Team 1 12,24 -1.1 m/s12,10 435
9 Tijn van den Berg AVV AV Valkenswaard JD Team 1 12,32 +0.1 m/s--- 424
10 Thijn van Hugte AV De Keien AV De Keien JD 12,35 -1.8 m/s--- 421
11 Michiel Kruk Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 12,40 -1.1 m/s12,40 0
12 Kars Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 12,63 -1.8 m/s--- 385
13 Hidde Cras GVAC GVAC JD 12,69 -1.1 m/s12,46 377
14 Lars Bogers HAC HAC JD Team 2 12,73 -1.8 m/s--- 372
15 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasper Sport JD 12,81 +0.1 m/s--- 363
16 Tim Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 13,01 +0.9 m/s13,08 339
17 Daan van Werde AVV AV Valkenswaard JD Team 2 13,02 +0.9 m/s--- 337
18 Diede van Schaik ATV Venray ATV Venray JD Team 1 13,05 +0.1 m/s--- 334
18 Luuk van den Helm AV Oss `78 AV Oss `78 JD 13,05 +0.1 m/s--- 334
20 Ben van Boxmeer GAC Gemert GAC Gemert JD 13,21 -1.1 m/s12,85 315
21 Gurt van Roemburg Reusel `69 AV Reusel `69 JD 13,30 +0.9 m/s--- 305
22 Max van de...ndervoort LGDR Lopersgroep Deurne JD 13,54 +0.9 m/s--- 279
23 Ward Verbruggen ATV Venray ATV Venray JD Team 2 13,64 -1.8 m/s--- 268
24 Dario Delgado AVGM AV Generaal Michaelis JD 14,06 +0.9 m/s14,24 224
25 Youri van Oudheusden HAC HAC JD Team 2 14,25 -1.8 m/s--- 205
26 Sebastiaan...Kleihorst AVGM AV Generaal Michaelis JD 14,51 +0.9 m/s14,60 180
27 Kevin Terheijden HAC HAC JD Team 1 14,57 -1.8 m/s--- 175
Quinn Schwachofer ATV Venray ATV Venray JD Team 2 DNS --- 0
Teun van Grimbergen JSPR AV `t Jasper Sport JD DNS --- 0
Stijn Hilhorst JSPR AV `t Jasper Sport JD DNS --- 0
Danny Izikson GVAC GVAC JD DNS --- 0


Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Thomas van Orsouw AV Oss `78 AV Oss `78 JD 3:15,94 3:17,32 574
2 Lucas Koeling GVAC GVAC JD 3:23,66 3:19,23 521
3 Gijs van de Ven GAC Gemert GAC Gemert JD 3:29,18 3:32,35 485
4 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 3:30,28 3:25,99 478
5 Julian van Rens ATV Venray ATV Venray JD Team 1 3:30,90 --- 474
6 Wout Harmsen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:31,30 3:32,00 472
7 Stijn Hilhorst JSPR AV `t Jasper Sport JD 3:37,22 --- 436
8 Michiel Kruk Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:37,49 3:29,00 434
9 Ivar van den Hurk LGDR Lopersgroep Deurne JD 3:38,96 --- 426
10 Hidde Cras GVAC GVAC JD 3:40,72 3:31,56 416
11 Julian van Lokven AV De Keien AV De Keien JD 3:43,62 --- 399
12 Niels Engelen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 3:45,12 --- 391
13 Lasse Reijnen HAC HAC JD Team 1 3:45,14 3:26,69 391
14 Tijn van Rens ATV Venray ATV Venray JD Team 1 3:47,70 --- 377
15 Tijn Bruins ATV Venray ATV Venray JD Team 1 3:48,57 --- 0
16 Kick van Vliet HAC HAC JD Team 2 3:54,00 3:47,57 344
17 Ramses ten Houten HAC HAC JD Team 1 3:56,33 --- 0
18 Tijn van den Berg AVV AV Valkenswaard JD Team 1 3:57,50 --- 327
19 Emiel Van De Vijver GVAC GVAC JD 3:58,32 --- 0
20 Tobias van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:58,36 3:36,00 0
21 Toon Martens AV De Keien AV De Keien JD 4:01,57 --- 307
22 Willem Pompen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 4:03,70 --- 0
23 Tim Wels AVV AV Valkenswaard JD Team 2 4:04,04 --- 296
24 Vidar van Haren AVV AV Valkenswaard JD Team 2 4:15,56 --- 245
25 Tim Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4:46,10 4:24,00 129
Dylano Baas Reusel `69 AV Reusel `69 JD DNS --- 0
Jasper Folkers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 DNS 4:02,00 0


Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Alan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 13,63 -1.2 m/s13,37 523
2 Rawan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 13,89 -1.2 m/s14,00 498
3 Jasper de Wit JSPR AV `t Jasper Sport JD 15,67 -2.1 m/s--- 350
4 Thomas van Orsouw AV Oss `78 AV Oss `78 JD 15,94 -1.2 m/s15,28 331
5 Julian van Lokven AV De Keien AV De Keien JD 16,05 -1.2 m/s15,70 323
6 Luuk Verhoeven HAC HAC JD Team 1 16,23 -0.8 m/s16,55 310
7 John Linders LGDR Lopersgroep Deurne JD 16,34 -0.8 m/s--- 303
8 Jan-Niek Geerts GVAC GVAC JD 16,67 -2.1 m/s--- 281
9 Valentijn van Berloo GAC Gemert GAC Gemert JD 16,83 -1.2 m/s10,50 270
10 Ramses ten Houten HAC HAC JD Team 1 17,03 -0.8 m/s17,28 258
11 Luuk van Gogh AVV AV Valkenswaard JD Team 1 17,16 -0.8 m/s--- 250
12 Lucas Koeling GVAC GVAC JD 17,45 -0.8 m/s17,09 232
13 Tobias van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,48 -1.2 m/s16,00 0
14 Orlando Louwers AVGM AV Generaal Michaelis JD 17,76 -1.2 m/s14,95 214
15 Niels Engelen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 17,82 -2.1 m/s--- 211
16 Kick van Vliet HAC HAC JD Team 2 17,87 -0.8 m/s17,00 208
17 Tim Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 18,35 -2.1 m/s--- 181
18 Alex de Liefde Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 19,37 -0.8 m/s19,17 129
19 Tijn Bruins ATV Venray ATV Venray JD Team 1 19,48 -2.1 m/s--- 124
20 Kasper Merkx AVGM AV Generaal Michaelis JD 20,06 -2.1 m/s--- 97
Teun van Grimbergen JSPR AV `t Jasper Sport JD DNS --- 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 4 45,47 532
2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 45,64 526
3 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 46,10 509
4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,74 486
5 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 47,02 426
5 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 47,30 466
7 AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 48,20 436
8 Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 4 49,42 396
9 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 52,18 313
10 ATV Venray JD Team 1 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
10 ATV Venray JD Team 2 (4x80m) ATV Venray - JJD 2 DNS 0
10 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 DNS 0
10 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
10 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
10 AV Valkenswaard JD Team 3 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
10 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 DNS 0
10 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 DNS 0


Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 32,88 32,76 539
2 Ralf Kluijtmans GAC Gemert GAC Gemert JD 29,33 --- 485
3 Alan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 27,40 --- 454
4 Thomas van Orsouw AV Oss `78 AV Oss `78 JD 22,02 --- 362
5 Jaap Jungblut GVAC GVAC JD 21,81 --- 358
6 Vidar van Haren AVV AV Valkenswaard JD Team 2 20,76 --- 338
7 Luuk van Gogh AVV AV Valkenswaard JD Team 1 19,69 --- 318
8 Jorn Storcken JSPR AV `t Jasper Sport JD 19,63 --- 317
9 Tim Fransen JSPR AV `t Jasper Sport JD 19,50 --- 0
10 Lucas Bongers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 19,41 --- 0
11 Ivar van den Hurk LGDR Lopersgroep Deurne JD 18,63 --- 297
12 Bram Gielissen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 18,43 --- 0
13 Stan Buurman HAC HAC JD Team 2 17,83 --- 281
14 Daan van Werde AVV AV Valkenswaard JD Team 2 17,20 --- 0
15 Alex de Liefde Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 16,48 --- 254
16 Julian van Rens ATV Venray ATV Venray JD Team 1 16,24 --- 249
17 Thijn van Hugte AV De Keien AV De Keien JD 15,70 --- 237
18 Lars Vermazeren LGDR Lopersgroep Deurne JD 15,09 --- 0
19 Tom Verdonk HAC HAC JD Team 2 13,72 --- 0
20 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 12,85 --- 0
21 Roy Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 JD 9,78 --- 95
22 Kasper Merkx AVGM AV Generaal Michaelis JD 8,02 10,03 45
Diede van Schaik ATV Venray ATV Venray JD Team 1 DNS --- 0
Dylano Baas Reusel `69 AV Reusel `69 JD DNS --- 0
Jasper Folkers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 DNS --- 0
Danny Izikson GVAC GVAC JD DNS --- 0


Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Rawan Saleh Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 20,52 --- 317
2 Bram Gielissen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 19,49 --- 297
3 Timo Thijs AVV AV Valkenswaard JD Team 1 19,06 --- 0
4 Lucas Bongers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 16,79 --- 0
5 Valentijn van Berloo GAC Gemert GAC Gemert JD 16,77 --- 244
6 Kevin Terheijden HAC HAC JD Team 1 15,67 --- 221
7 Lars Leijssen ATV Venray ATV Venray JD Team 2 15,15 --- 210
8 Tijn van Rens ATV Venray ATV Venray JD Team 1 14,01 --- 185
9 Joran Ellerbroek AVV AV Valkenswaard JD Team 2 13,87 --- 182
10 Tim Fransen JSPR AV `t Jasper Sport JD 13,44 --- 172
11 Vidar van Haren AVV AV Valkenswaard JD Team 2 13,36 --- 0
12 Youri van Oudheusden HAC HAC JD Team 2 13,27 --- 169
13 Guus van Oirschot GVAC GVAC JD 12,74 --- 156
14 Abel Kok GVAC GVAC JD 12,42 --- 0
15 Guus Kuijpers HAC HAC JD Team 1 11,89 --- 0
16 Toon Martens AV De Keien AV De Keien JD 11,48 --- 126
17 Lars Vermazeren LGDR Lopersgroep Deurne JD 10,80 --- 109
18 Dario Delgado AVGM AV Generaal Michaelis JD 8,83 --- 57
19 Sebastiaan...Kleihorst AVGM AV Generaal Michaelis JD 8,68 9,76 0
20 Gurt van Roemburg Reusel `69 AV Reusel `69 JD 8,59 --- 50
Jasper Folkers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 DNS --- 0


Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Ralf Kluijtmans GAC Gemert GAC Gemert JD 9,75 --- 510
2 Willem Pompen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 8,61 --- 453
3 Timo Thijs AVV AV Valkenswaard JD Team 1 8,40 --- 0
4 Lucas Bongers Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 7,71 --- 405
5 Tim Wels AVV AV Valkenswaard JD Team 2 7,42 --- 389
6 Jaap Jungblut GVAC GVAC JD 7,33 --- 384
7 Orlando Louwers AVGM AV Generaal Michaelis JD 7,22 7,24 378
8 Ruben van Schaik Reusel `69 AV Reusel `69 JD 7,20 --- 377
9 Wout Harmsen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 6,82 --- 0
10 Kevin Terheijden HAC HAC JD Team 1 6,58 --- 341
11 Alex de Liefde Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 6,24 --- 321
12 Jorn Storcken JSPR AV `t Jasper Sport JD 5,97 --- 304
13 Guus Kuijpers HAC HAC JD Team 1 5,39 --- 0
14 Abel Kok GVAC GVAC JD 5,37 --- 0
15 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 5,32 --- 263
16 Youri van Oudheusden HAC HAC JD Team 2 5,05 --- 245
17 Max van de...ndervoort LGDR Lopersgroep Deurne JD 4,64 --- 216
18 Sebastiaan...Kleihorst AVGM AV Generaal Michaelis JD 4,63 4,40 0
19 Lars Leijssen ATV Venray ATV Venray JD Team 2 4,45 --- 203
20 Ward Verbruggen ATV Venray ATV Venray JD Team 2 3,90 --- 0


Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 1,50 --- 623
1 Daniel Wijnholds GVAC GVAC JD 1,50 --- 623
3 Willem Pompen AVV AV Valkenswaard JD Team 1 1,45 --- 582
4 Orlando Louwers AVGM AV Generaal Michaelis JD 1,40 1,45 541
5 Ben van Boxmeer GAC Gemert GAC Gemert JD 1,35 --- 499
6 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasper Sport JD 1,30 --- 462
6 Teun Bleumer Reusel `69 AV Reusel `69 JD 1,30 --- 462
8 Tobias van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 1,30 --- 0
9 Lasse Reijnen HAC HAC JD Team 1 1,30 --- 462
10 Timo Thijs AVV AV Valkenswaard JD Team 1 1,25 --- 0
11 Stan Buurman HAC HAC JD Team 2 1,25 --- 426
12 Tim Wels AVV AV Valkenswaard JD Team 2 1,20 --- 389
13 Guus van Oirschot GVAC GVAC JD 1,20 --- 0
14 Tijn Bruins ATV Venray ATV Venray JD Team 1 1,15 --- 352
14 Kars Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 1,15 --- 352
16 Ruben van Schaik Reusel `69 AV Reusel `69 JD 1,10 --- 0
Quinn Schwachofer ATV Venray ATV Venray JD Team 2 DNS --- 0
Lars Bogers HAC HAC JD Team 2 DNS --- 0


Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Unisa Bangura AV De Keien AV De Keien JD 4,65 m/s--- 550
2 Gijs van de Ven GAC Gemert GAC Gemert JD 4,50 m/s--- 519
3 Jasper de Wit JSPR AV `t Jasper Sport JD 4,44 m/s--- 506
3 Wouter Heezius AVV AV Valkenswaard JD Team 1 4,44 m/s--- 506
3 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 4,44 m/s4,56 506
6 Tijl Kok GVAC GVAC JD 4,43 m/s--- 504
7 Luuk van Gogh AVV AV Valkenswaard JD Team 1 4,29 m/s--- 0
8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3,95 m/s--- 408
9 Joran Ellerbroek AVV AV Valkenswaard JD Team 2 3,80 m/s--- 378
10 Niels van Rooij Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3,76 m/s--- 0
11 Daan van Werde AVV AV Valkenswaard JD Team 2 3,66 m/s--- 0
12 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasper Sport JD 3,62 m/s--- 0
13 Teun Bleumer Reusel `69 AV Reusel `69 JD 3,56 m/s--- 330
14 Kars Piket Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 3,55 m/s--- 328
15 Lucas Koeling GVAC GVAC JD 3,53 m/s--- 0
16 Diede van Schaik ATV Venray ATV Venray JD Team 1 3,20 m/s--- 258
16 Luuk van den Helm AV Oss `78 AV Oss `78 JD 3,20 m/s--- 258
18 Dario Delgado AVGM AV Generaal Michaelis JD 3,18 m/s3,12 254
19 Roy Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 JD 3,15 m/s--- 0
20 Tom Verdonk HAC HAC JD Team 2 3,07 m/s--- 232
21 Kasper Merkx AVGM AV Generaal Michaelis JD 2,99 m/s3,44 0
22 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 2,85 m/s--- 0
Lars Leijssen ATV Venray ATV Venray JD Team 2 DNS --- 0


Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Nori Meulendijks HAC HAC MC Team 1 10,87 -1.6 m/s--- 640
2 Laura Büker HAC HAC MC Team 1 11,23 -1.6 m/s--- 581
3 Isa Poels AV De Keien AV De Keien MC 11,26 -1.1 m/s11,03 577
3 Marie van Helmond LGDR Lopersgroep Deurne MC 11,26 -0.3 m/s--- 577
5 Sarah Hermsen ATV Venray ATV Venray MC 11,34 -1.6 m/s--- 564
6 Naomi van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 11,54 -1.1 m/s11,29 534
7 Anna Bijl Reusel `69 AV Reusel `69 MC 11,57 -0.3 m/s--- 529
8 Lois Stokkingreef GVAC GVAC MC 11,58 -1.1 m/s11,32 528
8 Marit Wiegerinck GVAC GVAC MC 11,58 -1.1 m/s11,89 528
10 Merel Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 11,75 -1.1 m/s11,68 503
11 Lara van der Velden AV De Keien AV De Keien MC 11,84 -1.1 m/s11,50 490
12 Jennifer Mentink HAC HAC MC Team 1 12,05 -1.6 m/s--- 0
13 Grietje Willems ATH Atletiekvereniging ATH MC 12,29 -0.3 m/s12,51 428
14 Jantine Ji...trikwerda AVGM AV Generaal Michaelis MC 12,37 -0.3 m/s12,30 418
14 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 12,37 -1.6 m/s--- 418
16 Sterre Robben AVGM AV Generaal Michaelis MC 12,41 -0.3 m/s12,69 413
17 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 12,52 -1.1 m/s12,23 0
18 Simone Bertels AV De Keien AV De Keien MC 12,62 -1.1 m/s11,50 0
19 Norah van Summeren Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 12,63 -0.3 m/s12,62 385
20 Eden Polder ATH Atletiekvereniging ATH MC 12,93 -1.6 m/s--- 348
21 Norah van Gurp AV Oss `78 AV Oss `78 MC 13,45 -1.6 m/s--- 289
Mette Herijgers Reusel `69 AV Reusel `69 MC DNS --- 0
Meike Verbaandert GVAC GVAC MC DNS --- 0


Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Naomi van Opstal Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 2:30,21 2:26,09 557
2 Kim van Houtum AV De Keien AV De Keien MC 2:33,01 2:45,00 531
3 Pouke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MC 2:33,12 --- 530
4 Lotte van Orsouw AV Oss `78 AV Oss `78 MC 2:36,17 2:34,67 502
5 Lois Stokkingreef GVAC GVAC MC 2:44,04 2:38,04 435
6 Veerle van Erp AVGM AV Generaal Michaelis MC 2:47,95 2:34,90 405
7 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 2:48,51 2:45,55 400
8 Demi de Vries HAC HAC MC Team 1 2:50,09 --- 388
9 Claire van den Hurk ATH Atletiekvereniging ATH MC 2:52,54 2:43,55 370
10 Norah van Summeren Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 2:52,99 2:50,25 367
11 Janneke van der Aa AV De Keien AV De Keien MC 2:53,94 --- 360
12 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 2:54,68 2:43,51 355
13 Sanne Michiels ATH Atletiekvereniging ATH MC 2:59,81 3:04,10 320
14 Kiara van Haandel LGDR Lopersgroep Deurne MC 3:00,32 --- 316
15 Anouk Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 MC 3:24,72 --- 173
Meike Verbaandert GVAC GVAC MC DNS 2:49,57 0


Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam Team 300mHOBPTeam punten
1 Pouke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MC 53,36 --- 454
2 Anouk Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 53,92 56,00 440
3 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 54,58 56,00 424
4 Kim van Houtum AV De Keien AV De Keien MC 54,95 --- 415
5 Kirsten Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 55,20 56,00 0
6 Cato van Haaren ATV Venray ATV Venray MC 55,92 --- 393
7 Lotte van Orsouw AV Oss `78 AV Oss `78 MC 55,96 --- 392
8 Demi de Vries HAC HAC MC Team 1 57,06 --- 368
9 Simone Bertels AV De Keien AV De Keien MC 57,55 --- 357
10 Anna Bijl Reusel `69 AV Reusel `69 MC 57,59 --- 356
11 Maaike van Vliet AV De Keien AV De Keien MC 58,23 --- 0
12 Nienke van Duren GVAC GVAC MC 58,39 58,70 340
13 Laura Büker HAC HAC MC Team 1 58,60 --- 335
14 Marta Sampers ATH Atletiekvereniging ATH MC 59,27 --- 322
15 Lisa Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 59,74 --- 312
16 Geerte Simons HAC HAC MC Team 1 1:00,10 --- 0
17 Nienke Gloudemans LGDR Lopersgroep Deurne MC 1:01,81 --- 272
18 Sharon Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 MC 1:06,76 --- 188
19 Grietje Willems ATH Atletiekvereniging ATH MC 1:07,54 1:00,81 175


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 43,23 620
2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,37 614
3 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 43,57 606
4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 43,76 599
5 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 44,55 567
6 AV Reusel `69 MC (4x80m) AV Reusel `69 - MJC 4 48,96 411
7 Atletiekvereniging ATH MC (4x80m) Atletiekvereniging ATH - MJC 4 50,33 368
8 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 3 DNS 0
8 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 DNS 0
8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 0 DNS 0


Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Kirsten Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 31,11 --- 512
2 Alice Leijssen ATV Venray ATV Venray MC 28,00 --- 464
3 Moos van Gendt Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 27,97 --- 0
4 Maartje R...senschoon GVAC GVAC MC 24,51 --- 406
5 Isa Beem HAC HAC MC Team 1 23,04 --- 380
6 Jantine Ji...trikwerda AVGM AV Generaal Michaelis MC 22,22 18,05 365
7 Janneke van der Aa AV De Keien AV De Keien MC 20,61 --- 336
8 Lotte van Orsouw AV Oss `78 AV Oss `78 MC 20,22 16,04 328
9 Nienke Gloudemans LGDR Lopersgroep Deurne MC 18,54 --- 296
10 Bryana van Spaandonk GVAC GVAC MC 17,16 --- 0
11 Sterre Robben AVGM AV Generaal Michaelis MC 17,09 14,08 0
12 Naomi van ... Tillaart AV De Keien AV De Keien MC 16,01 --- 0
13 Sharon Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 MC 15,74 --- 238
14 Norah van Gurp AV Oss `78 AV Oss `78 MC 13,24 --- 0
15 Franka Sanders Reusel `69 AV Reusel `69 MC 13,18 --- 0
16 Cato van Haaren ATV Venray ATV Venray MC 12,61 --- 0
17 Claire van den Hurk ATH Atletiekvereniging ATH MC 6,01 --- 0


Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Moos van Gendt Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 9,79 --- 512
2 Bo van Hoorn AV De Keien AV De Keien MC 8,58 --- 452
3 Lara Willems LGDR Lopersgroep Deurne MC 8,00 --- 421
4 Jantine Ji...trikwerda AVGM AV Generaal Michaelis MC 7,76 8,05 408
5 Anne Pijnenburg Reusel `69 AV Reusel `69 MC 7,72 --- 406
6 Isa Beem HAC HAC MC Team 1 7,65 --- 402
7 Femke Reijs AV De Keien AV De Keien MC 7,30 --- 0
8 Irene de Beer HAC HAC MC Team 1 7,16 --- 0
9 Veerle van Erp AVGM AV Generaal Michaelis MC 7,14 7,62 0
10 Lisa Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 6,87 --- 358
11 Meike Verbaandert GVAC GVAC MC 6,28 --- 323
12 Anouk Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 6,03 --- 0
13 Fieke Van De Vijver GVAC GVAC MC 5,87 --- 0
14 Norah van Gurp AV Oss `78 AV Oss `78 MC 5,69 --- 287
15 Sanne Michiels ATH Atletiekvereniging ATH MC 4,65 --- 217
Martha Koomen ATV Venray ATV Venray MC DNS --- 0
Mette Herijgers Reusel `69 AV Reusel `69 MC DNS --- 0


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Nori Meulendijks HAC HAC MC Team 1 1,45 --- 582
2 Kirsten Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 1,40 --- 541
2 Nienke van Duren GVAC GVAC MC 1,40 --- 541
4 Alice Leijssen ATV Venray ATV Venray MC 1,35 --- 499
4 Femke Reijs AV De Keien AV De Keien MC 1,35 --- 499
4 Veerle van Erp AVGM AV Generaal Michaelis MC 1,35 1,35 499
7 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 1,35 --- 0
8 Eden Polder ATH Atletiekvereniging ATH MC 1,35 --- 499
9 Lara van der Velden AV De Keien AV De Keien MC 1,30 --- 0
10 Marie van Helmond LGDR Lopersgroep Deurne MC 1,30 --- 462
10 Anna Bijl Reusel `69 AV Reusel `69 MC 1,30 --- 462
10 Lisa Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 1,30 --- 462
13 Marit Wiegerinck GVAC GVAC MC 1,30 --- 0
14 Marta Sampers ATH Atletiekvereniging ATH MC 1,20 --- 0
15 Anne Pijnenburg Reusel `69 AV Reusel `69 MC 1,15 --- 0


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Maartje R...senschoon GVAC GVAC MC 4,68 -1.7 m/s--- 556
2 Isa van der Putten HAC HAC MC Team 1 4,52 -0.6 m/s--- 523
3 Lara Willems LGDR Lopersgroep Deurne MC 4,40 -1.8 m/s--- 498
4 Nienke van Duren GVAC GVAC MC 4,24 +0.0 m/s--- 0
5 Sarah Hermsen ATV Venray ATV Venray MC 4,20 +0.0 m/s--- 458
6 Jawani Bangura AV De Keien AV De Keien MC 4,10 -2.6 m/s--- 438
7 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 4,08 -1.7 m/s--- 434
8 Sterre Robben AVGM AV Generaal Michaelis MC 3,95 -2.7 m/s3,78 408
9 Yannou de Bont AV De Keien AV De Keien MC 3,93 -1.1 m/s--- 0
10 Merel Stobbelaar Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 1 3,90 -1.7 m/s--- 0
11 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven Atletiek MC Team 2 3,66 -1.2 m/s--- 350
12 Marta Sampers ATH Atletiekvereniging ATH MC 3,63 -1.4 m/s--- 344
13 Anouk Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 MC 3,59 -0.6 m/s--- 336
14 Geerte Simons HAC HAC MC Team 1 3,56 -1.8 m/s--- 0
15 Kiara van Haandel LGDR Lopersgroep Deurne MC 3,46 -0.5 m/s--- 0
16 Franka Sanders Reusel `69 AV Reusel `69 MC 3,32 -1.4 m/s--- 0
Martha Koomen ATV Venray ATV Venray MC DNS --- 0


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 8,78 -1.6 m/s8,54 592
2 Yana van Aarle Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 9,06 -1.6 m/s8,86 537
3 Anna van Straten AVGM AV Generaal Michaelis MD 9,21 -1.6 m/s9,30 510
4 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 9,22 -1.6 m/s9,14 508
5 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 9,35 -1.6 m/s9,24 485
6 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 9,36 -0.7 m/s--- 483
7 Jill Donkers LGDR Lopersgroep Deurne MD 9,40 -0.7 m/s--- 476
8 Caroline Strikwerda AVGM AV Generaal Michaelis MD 9,44 -0.4 m/s9,83 469
9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 9,51 -3.0 m/s--- 457
10 Lynn Heeren GVAC GVAC MD 9,57 -0.4 m/s9,58 447
11 Britt Schulp AV De Keien AV De Keien MD 9,60 -0.4 m/s9,73 442
12 Nyssa Engels HAC HAC MD Team 1 9,63 -1.6 m/s9,16 437
13 Xanne van de Valk GAC Gemert GAC Gemert MD 9,65 -0.4 m/s9,61 434
14 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 9,66 -1.6 m/s9,23 432
15 Steffie Ketelaars AV De Keien AV De Keien MD 9,86 -0.4 m/s10,05 0
16 Alies van Oosterwijk GAC Gemert GAC Gemert MD 9,99 -0.4 m/s9,80 380
17 Kulzeen Suleiman JSPR AV `t Jasper Sport MD 10,21 -0.7 m/s--- 346
18 Daniëlle Vis AVGM AV Generaal Michaelis MD 10,23 -0.7 m/s10,20 0
19 Lieke Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 10,26 -0.7 m/s10,75 0
20 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 10,31 -0.7 m/s10,69 332
21 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 10,46 -3.0 m/s--- 310
22 Chloë Leunissen GVAC GVAC MD 10,51 -3.0 m/s--- 303
23 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 AV Oss `78 MD 10,64 -3.0 m/s--- 286
24 Willemijn ter Horst AV Oss `78 AV Oss `78 MD 10,69 -3.0 m/s--- 279
25 Sophie van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 MD 10,92 -3.0 m/s--- 0
Avarelys Faulborn Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0
Ruya Ozdemir GVAC GVAC MD DNS 9,41 0
Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 DNS 9,39 0
Annabelle Verbeek HAC HAC MD Team 2 DNS 10,08 0


Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Yana van Aarle Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3:15,76 3:06,00 576
2 Evy Loots HAC HAC MD Team 1 3:29,12 3:30,52 485
3 Eva van der Putten HAC HAC MD Team 1 3:29,91 3:37,53 480
4 Lynn Thijs JSPR AV `t Jasper Sport MD 3:35,40 --- 447
5 Ilse van de Wiel AVGM AV Generaal Michaelis MD 3:36,43 3:36,65 440
6 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert GAC Gemert MD 3:42,23 3:45,76 407
7 Lieke Zijlstra Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3:44,57 3:37,00 394
8 Loes van Gaalen AVGM AV Generaal Michaelis MD 3:46,47 3:45,62 384
9 Iris van Sluisveld AVGM AV Generaal Michaelis MD 3:49,86 3:42,68 0
10 Alies van Oosterwijk GAC Gemert GAC Gemert MD 3:51,54 3:47,80 357
11 Aya Raijmakers AV De Keien AV De Keien MD 3:51,87 --- 355
12 Isabel van Gerwen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3:53,47 3:39,00 0
13 Lidwien Hoogendorp GVAC GVAC MD 3:54,15 3:56,83 344
14 Janna Hoven AV De Keien AV De Keien MD 3:55,74 --- 336
15 Sylke Janss AV De Keien AV De Keien MD 3:55,78 --- 0
16 Anne de Vries LGDR Lopersgroep Deurne MD 4:04,58 --- 293
17 Sophie van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 MD 4:06,09 --- 286
18 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 4:10,49 --- 266
19 Sarike Beuk GVAC GVAC MD 4:11,76 --- 261
20 Willemijn ter Horst AV Oss `78 AV Oss `78 MD 4:30,10 --- 186
21 Fien van Aar AV Oss `78 AV Oss `78 MD 4:48,92 --- 0
Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS 3:45,00 0
Annabelle Verbeek HAC HAC MD Team 2 DNS --- 0


Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 11,46 +0.2 m/s12,10 430
2 Yana van Aarle Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 11,54 +0.2 m/s11,10 422
3 Elise Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 11,69 +0.2 m/s11,63 406
4 Evy Loots HAC HAC MD Team 1 11,84 -2.1 m/s12,55 391
5 Loes van Gaalen AVGM AV Generaal Michaelis MD 12,44 +0.2 m/s12,31 333
5 Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 12,44 +0.2 m/s11,84 333
7 Lynn Thijs JSPR AV `t Jasper Sport MD 12,95 +0.2 m/s--- 289
8 Sanne Knikkink Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 13,03 -2.1 m/s13,18 0
9 Emma van 't Westende AVGM AV Generaal Michaelis MD 13,04 -2.1 m/s13,44 281
10 Lieke Reijs AV De Keien AV De Keien MD 13,13 -2.1 m/s12,50 274
11 Anne de Vries LGDR Lopersgroep Deurne MD 13,19 +0.2 m/s--- 269
12 Ilse van de Wiel AVGM AV Generaal Michaelis MD 13,27 +0.2 m/s12,40 0
13 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 13,46 +0.2 m/s--- 248
14 Amelie van As GVAC GVAC MD 13,68 +0.2 m/s--- 231
15 Joyce Martini GVAC GVAC MD 13,92 -2.1 m/s14,11 213
16 Sylke Janss AV De Keien AV De Keien MD 14,03 +0.2 m/s15,90 0
17 Carlijn Stekhuizen AVV AV Valkenswaard MD 14,95 +0.2 m/s--- 144
Avarelys Faulborn Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS 15,19 0
Ruya Ozdemir GVAC GVAC MD DNS 12,71 0
Annabelle Verbeek HAC HAC MD Team 2 DNS --- 0
Yara Vereijken HAC HAC MD Team 1 DNF 11,68 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,77 523
1 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,69 529
3 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,22 505
4 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 36,88 475
5 AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,36 405
5 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 37,64 443
7 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,84 394
8 ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 DNS 0
8 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 DNS 0
8 AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 4 DNS 0
8 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 DNS 0
8 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 0 DNS 0
8 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 4 DNS 0


Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Elise Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 22,15 --- 346
2 Simone van Zelst HAC HAC MD Team 1 19,38 18,02 295
3 Eva van der Putten HAC HAC MD Team 1 19,28 19,48 0
4 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 15,99 --- 0
5 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 15,74 --- 223
6 Karlijn Pasmans AV De Keien AV De Keien MD 13,36 --- 171
7 Amelie van As GVAC GVAC MD 13,06 --- 164
8 Jikke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MD 12,80 --- 158
9 Kulzeen Suleiman JSPR AV `t Jasper Sport MD 12,77 --- 157
10 Janna Hoven AV De Keien AV De Keien MD 11,89 --- 0
11 Gitta de Rooij AVGM AV Generaal Michaelis MD 11,74 --- 132
12 Evi Muller GVAC GVAC MD 11,33 --- 0
13 Loes van Gaalen AVGM AV Generaal Michaelis MD 11,18 --- 0
14 Sterre Stiemer AV Oss `78 AV Oss `78 MD 11,16 --- 118
15 Daphne van de Ligt GAC Gemert GAC Gemert MD 8,95 --- 60
Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0


Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Esmee van Hoof AV Oss `78 AV Oss `78 MD 10,25 --- 534
2 Simone van Zelst HAC HAC MD Team 1 9,96 10,97 521
3 Elise Mutsaers Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 9,71 --- 508
4 Yara Vereijken HAC HAC MD Team 1 9,56 9,42 0
5 Amalia Biesen AV De Keien AV De Keien MD 8,44 --- 444
6 Sarike Beuk GVAC GVAC MD 8,25 --- 434
7 Robin Nadi LGDR Lopersgroep Deurne MD 8,16 --- 430
8 Marit van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 7,95 --- 0
9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 7,28 --- 382
10 Willemijn ter Horst AV Oss `78 AV Oss `78 MD 6,44 --- 0
11 Eva Nagel JSPR AV `t Jasper Sport MD 6,38 --- 329
12 Karlijn Pasmans AV De Keien AV De Keien MD 6,35 --- 0
13 Sanne van de Wiel AVGM AV Generaal Michaelis MD 6,18 --- 317
14 Caroline Strikwerda AVGM AV Generaal Michaelis MD 6,04 --- 0
15 Jikke van Dijk LGDR Lopersgroep Deurne MD 5,76 --- 0
16 Carlijn Stekhuizen AVV AV Valkenswaard MD 5,31 --- 262
17 Daphne van de Ligt GAC Gemert GAC Gemert MD 5,10 --- 248
Avarelys Faulborn Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0


Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Lieke Reijs AV De Keien AV De Keien MD 1,50 --- 623
2 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 1,45 --- 582
3 Jill Donkers LGDR Lopersgroep Deurne MD 1,35 --- 499
3 Esmee van Hoof AV Oss `78 AV Oss `78 MD 1,35 --- 499
3 Lynn Heeren GVAC GVAC MD 1,35 --- 499
6 Emma van 't Westende AVGM AV Generaal Michaelis MD 1,30 --- 462
6 Nyssa Engels HAC HAC MD Team 1 1,30 1,35 462
8 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 1,30 1,30 0
9 Eliza Dielhof AVGM AV Generaal Michaelis MD 1,25 --- 0
10 Marit van der Leij Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 1,25 --- 426
10 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert GAC Gemert MD 1,25 --- 426
12 Janneke van Dijk AV De Keien AV De Keien MD 1,20 --- 0
12 Isabel van Gerwen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 1,20 --- 0
14 Joyce Martini GVAC GVAC MD 1,15 --- 0
15 Carlijn Stekhuizen AVV AV Valkenswaard MD 1,10 --- 0
Isa Mulder JSPR AV `t Jasper Sport MD DNS --- 0


Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Anna van Straten AVGM AV Generaal Michaelis MD 4,35 m/s--- 488
2 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 4,26 m/s--- 470
3 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 4,23 m/s--- 464
4 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 4,03 m/s4,39 424
5 Robin Nadi LGDR Lopersgroep Deurne MD 3,93 m/s--- 404
6 Xanne van de Valk GAC Gemert GAC Gemert MD 3,74 m/s--- 366
7 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3,73 m/s--- 364
8 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 3,64 m/s--- 0
9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 3,60 m/s--- 338
10 Aya Raijmakers AV De Keien AV De Keien MD 3,47 m/s--- 0
11 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 3,42 m/s--- 0
12 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3,39 m/s--- 296
13 Sanne Knikkink Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 1 3,29 m/s--- 0
14 Daniëlle Vis AVGM AV Generaal Michaelis MD 3,27 m/s--- 0
15 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 3,25 m/s--- 268
16 Chloë Leunissen GVAC GVAC MD 3,19 m/s--- 256
17 Eva Nagel JSPR AV `t Jasper Sport MD 3,14 m/s--- 246
18 Sophie van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3,04 m/s--- 0
Isa Mulder JSPR AV `t Jasper Sport MD DNS --- 0
Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven Atletiek MD Team 2 DNS --- 0
Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 DNS 3,73 0