Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - 150m - 18,77
Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - Speer - 44,34
Matyas Kerekgyarto
  • Jongens Junior C - Kogel - 14,55
Christiaan Dahmen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Jill Wanten
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:31,26
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,52
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,71
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,60
Fenne Cantelberg
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Fenne Cantelberg
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,40

Hoogtepunten

Boglarka Kerekgyarto MJD 60mH
  • 9,71
  • Milkiyas Musse JJC 150m
  • 19,12
  • Boglarka Kerekgyarto MJD 60m
  • 8,52
  • Goos Meuwissen JJC Speer
  • 44,34
  • Goos Meuwissen JJC 150m
  • 18,77
  • Jill Wanten MJC 800m
  • 2:31,26
  • Mike Dahmen JJC Hoog
  • 1,55
  • Boglarka Kerekgyarto MJD Kogel
  • 11,60
  • Matyas Kerekgyarto JJC Kogel
  • 14,55
  • Fenne Cantelberg MJD Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Goos Meuwissen Swift Atletiek JC 18,77 +0.8 m/s19,76 738
    5 Milkiyas Musse Swift Atletiek JC 19,12 +3.4 m/s--- 702
    Stijn Wolfhagen Swift Atletiek JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Mike Dahmen Swift Atletiek JC 2:30,13 --- 558
    11 Milkiyas Musse Swift Atletiek JC 2:37,44 --- 491


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Mike Dahmen Swift Atletiek JC 17,79 +0.9 m/s--- 498
    6 Jarno Timmermans Swift Atletiek JC 19,01 +0.9 m/s--- 419


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 48,64 766
    2 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 50,92 679
    3 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 3 51,92 643
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 53,85 577
    5 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 4 58,73 380
    6 AV Achilles Top / AVON / STB JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    6 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    6 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Goos Meuwissen Swift Atletiek JC 44,34 --- 697


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Matyas Kerekgyarto Swift Atletiek JC 14,55 --- 721


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Mike Dahmen Swift Atletiek JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Jarno Timmermans Swift Atletiek JC 4,68 --- 556
    8 Kai Goertz Swift Atletiek JC 4,30 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Mathijs Hamers Swift Atletiek JD 12,85 +1.8 m/s--- 358
    18 Thijs Lambo Swift Atletiek JD 13,12 +1.8 m/s--- 326
    20 Steven Broere Swift Atletiek JD 13,38 +1.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Christiaan Dahmen Swift Atletiek JD 3:43,30 3:40,00 401
    14 Steven Broere Swift Atletiek JD 3:46,72 --- 382
    20 Thijs Lambo Swift Atletiek JD 4:23,09 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Dave Damen Swift Atletiek JD 16,15 +2.1 m/s16,42 316
    11 Steven Broere Swift Atletiek JD 17,55 +1.7 m/s--- 226
    15 Thijs Lambo Swift Atletiek JD 22,62 +1.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Thomas Penzes Swift Atletiek JD 11,78 --- 133


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Thomas Penzes Swift Atletiek JD 4,16 --- 181


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Christiaan Dahmen Swift Atletiek JD 1,50 1,45 623


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Mathijs Hamers Swift Atletiek JD 3,27 +0.6 m/s--- 272
    Dave Damen Swift Atletiek JD DNS 4,09 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Lisanne de Vreede Swift Atle...MC Team 1 21,32 -0.1 m/s21,80 506
    22 Frauke Classen Swift Atle...MC Team 1 24,12 +1.8 m/s--- 308
    Isa Verberne Swift Atle...MC Team 1 DNS 20,98 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jill Wanten Swift Atle...MC Team 1 2:31,26 2:30,12 547
    18 Eline Konings Swift Atle...MC Team 1 2:58,93 3:02,84 326
    20 Frauke Classen Swift Atle...MC Team 1 3:04,86 3:02,14 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Lisanne de Vreede Swift Atle...MC Team 1 14,95 +0.1 m/s16,80 406
    14 Nina Vijgen Swift Atle...MC Team 1 17,40 +0.1 m/s17,21 235
    17 Maaike Andringa Swift Atle...MC Team 1 18,13 -0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Eline Konings Swift Atle...MC Team 1 11,96 --- 151
    13 Maaike Andringa Swift Atle...MC Team 1 11,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Renske Helwegen Swift Atle...MC Team 1 16,66 14,19 242


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Renske Helwegen Swift Atle...MC Team 1 7,85 9,25 413


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Eline Konings Swift Atle...MC Team 1 1,30 1,20 462
    12 Maaike Andringa Swift Atle...MC Team 1 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Nina Vijgen Swift Atle...MC Team 1 3,81 3,80 380
    Isa Verberne Swift Atle...MC Team 1 DNS 4,88 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MD 8,52 -0.5 m/s8,57 645
    25 Sarah Dielen Swift Atletiek MD 10,60 -0.6 m/s11,75 291
    29 Elke Bens Swift Atletiek MD 11,44 -0.6 m/s10,92 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Michelle Magiera Swift Atletiek MD 4:03,42 --- 299
    19 Sophie Cantelberg Swift Atletiek MD 4:03,53 3:57,55 298
    25 Elke Bens Swift Atletiek MD 4:36,54 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MD 9,71 +1.3 m/s9,82 651
    16 Lois Dijke Swift Atletiek MD 14,11 +0.6 m/s14,38 200


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Michelle Magiera Swift Atletiek MD 9,82 --- 96
    17 Sarah Dielen Swift Atletiek MD 7,98 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MD 11,60 11,33 596
    21 Elke Bens Swift Atletiek MD 3,34 3,67 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenne Cantelberg Swift Atletiek MD 1,45 1,45 582
    12 Lois Dijke Swift Atletiek MD 1,15 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Fenne Cantelberg Swift Atletiek MD 4,40 +1.4 m/s4,29 498
    7 Sophie Cantelberg Swift Atletiek MD 3,95 +0.3 m/s3,99 0