Vereniging 'STB' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jesper Florie
  • Jongens Junior C - 100mH - 17,13
Yara Ruijsch
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,08
Evy Grassi
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:36,41

Hoogtepunten

Anne Paulssen MJD 60m
  • 9,38
  • Yara Ruijsch MJC 150m
  • 21,08
  • Jelle Klomp JJD Hoog
  • 1,25
  • Jesper Florie JJC 100mH
  • 17,13
  • Jelle Klomp JJD 80m
  • 12,49
  • Maud Missler MJC Hoog
  • 1,30
  • Evy Grassi MJC 800m
  • 2:36,41
  • Imke Hoogeboom MJC Hoog
  • 1,30
  • Jesper Florie JJC 800m
  • 2:20,31
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Jesper Florie AVON / STB JC 2:20,31 2:22,40 659


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jesper Florie AVON / STB JC 17,13 +0.9 m/s18,91 545


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 48,64 766
    2 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 50,92 679
    3 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 3 51,92 643
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 53,85 577
    5 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 4 58,73 380
    6 AV Achilles Top / AVON / STB JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    6 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    6 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Jelle Klomp AVON / STB JD 12,49 +1.8 m/s--- 402


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Jelle Klomp AVON / STB JD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Yara Ruijsch STB MC 21,08 +2.8 m/s--- 525
    10 Floor Vervuren STB MC 22,00 +2.8 m/s--- 453
    18 Jill Reijnen STB MC 23,13 +2.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Evy Grassi STB MC 2:36,41 2:26,18 500
    7 Anna Coerver STB MC 2:46,07 --- 419
    10 Maud Missler STB MC 2:48,84 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Evy Römkens STB MC 16,91 -0.6 m/s--- 265
    15 Jill Reijnen STB MC 17,64 -0.6 m/s--- 221
    16 Imke Hoogeboom STB MC 17,70 -0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Floor Vervuren STB MC 20,16 --- 327
    14 Yara Ruijsch STB MC 10,84 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Evy Römkens STB MC 15,22 --- 212
    14 Audrey Reijnen STB MC 12,84 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Evy Grassi STB MC 6,26 --- 322
    16 Maud Missler STB MC 5,65 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Imke Hoogeboom STB MC 1,30 --- 0
    8 Maud Missler STB MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Anna Coerver STB MC 3,73 --- 364
    17 Audrey Reijnen STB MC 3,33 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Anne Paulssen STB MD Team 1 9,38 +0.3 m/s--- 480
    27 Kyra Hoogeboom STB MD Team 1 10,93 +0.3 m/s--- 247
    28 Jolie Dreessen STB MD Team 1 11,22 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Sterre Knoben STB MD Team 1 3:40,78 2:36,37 415
    9 Maartje Vervuren STB MD Team 1 3:46,11 --- 386


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Maartje Vervuren STB MD Team 1 12,56 +0.6 m/s--- 323
    18 Anne Paulssen STB MD Team 1 14,46 +0.6 m/s--- 176


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Kyra Hoogeboom STB MD Team 1 9,36 --- 83


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Jolie Dreessen STB MD Team 1 5,43 --- 270
    19 Myrthe Schurer STB MD Team 1 5,39 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Myrthe Schurer STB MD Team 1 1,10 --- 316
    19 Jolie Dreessen STB MD Team 1 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sterre Knoben STB MD Team 1 3,59 +0.5 m/s--- 336
    23 Myrthe Schurer STB MD Team 1 2,36 +0.0 m/s--- 0