Vereniging 'Scopias Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Riks Pollen
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,88
Rick Faassen
  • Jongens Junior C - Speer - 33,83
Finn van de Klundert
  • Jongens Junior D - 80m - 11,41
Thomas Aerdts
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,39
Jio Classen
  • Jongens Junior D - Discus - 16,35
Seppe Swinkels
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,55
Finn van de Klundert
  • Jongens Junior D - Ver - 4,42
Lina Vercoulen
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,47
Kaela Peeters
  • Meisjes Junior C - Speer - 23,65
Audrey Jacobs
  • Meisjes Junior C - Discus - 34,52
Audrey Jacobs
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,18
Lina Vercoulen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Lynn Behnke
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,51
Isis Levels
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:23,27
Lynn Behnke
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:30,39
Jools van de Klundert
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,79
Isis Levels
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,79
Livana Peeters
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,55
Jools van de Klundert
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Sarah Bacuna MJD 60m
  • 8,87
  • Seppe Swinkels JJD Hoog
  • 1,55
  • Liam Ernst JJC 800m
  • 2:27,05
  • Finn van de Klundert JJD 80m
  • 11,41
  • Riks Pollen JJC 100mH
  • 16,88
  • Audrey Jacobs MJC Kogel
  • 11,18
  • Lynn Behnke MJD 60m
  • 8,51
  • Audrey Jacobs MJC Discus
  • 34,52
  • Rick Faassen JJC Hoog
  • 1,60
  • Lina Vercoulen MJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Riks Pollen Scopias Atletiek JC 21,17 +0.8 m/s21,50 518


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Liam Ernst Scopias Atletiek JC 2:27,05 2:30,00 588


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Riks Pollen Scopias Atletiek JC 16,88 +0.9 m/s17,31 564
    4 Rick Faassen Scopias Atletiek JC 17,38 +0.8 m/s--- 527


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Rick Faassen Scopias Atletiek JC 33,83 33,11 553


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rick Faassen Scopias Atletiek JC 1,60 1,25 702


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Riks Pollen Scopias Atletiek JC 4,56 4,75 531


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Finn van de Klundert Scopias At...JD Team 1 11,41 -0.2 m/s11,36 553
    6 Raf Dambacher Scopias At...JD Team 1 11,94 -0.2 m/s12,01 476
    16 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 12,87 +2.3 m/s12,80 0
    22 Leroy Degger Scopias At...JD Team 2 13,70 +1.8 m/s--- 261


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Thomas Aerdts Scopias At...JD Team 1 3:23,86 3:26,88 519
    5 Jayden Zanders Scopias At...JD Team 2 3:32,67 --- 463
    10 Jio Classen Scopias At...JD Team 1 3:40,89 3:39,00 415
    16 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 3:55,38 3:41,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Thomas Aerdts Scopias At...JD Team 1 14,39 +2.1 m/s12,77 453
    4 Seppe Swinkels Scopias At...JD Team 1 15,96 +2.1 m/s16,65 329


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jio Classen Scopias At...JD Team 1 16,35 13,52 235
    9 Leroy Degger Scopias At...JD Team 2 12,44 --- 149


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jayden Zanders Scopias At...JD Team 2 6,26 --- 322
    13 Raf Dambacher Scopias At...JD Team 1 4,35 --- 195


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Seppe Swinkels Scopias At...JD Team 1 1,55 1,45 663
    6 Raf Dambacher Scopias At...JD Team 1 1,40 1,20 0
    9 Jayden Zanders Scopias At...JD Team 2 1,30 --- 462
    14 Leroy Degger Scopias At...JD Team 2 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Finn van de Klundert Scopias At...JD Team 1 4,42 +0.0 m/s4,53 502
    15 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 3,23 3,04 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Xenia Raptis Scopias Atletiek MC 2:53,28 2:52,00 365


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 13,47 +0.3 m/s13,51 539


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kaela Peeters Scopias Atletiek MC 23,65 23,02 391


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MC 34,52 37,21 541
    4 Kaela Peeters Scopias Atletiek MC 18,79 20,58 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MC 11,18 12,28 578


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 1,50 1,50 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Xenia Raptis Scopias Atletiek MC 3,57 3,80 332


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lynn Behnke Scopias At...MD Team 1 8,51 -0.5 m/s8,43 647
    4 Sarah Bacuna Scopias At...MD Team 1 8,87 -0.5 m/s8,76 574
    9 Hermke Hesseling Scopias At...MD Team 2 9,21 +0.5 m/s9,28 510
    26 Danique Willemsen Scopias At...MD Team 2 10,73 -0.6 m/s11,30 273


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Isis Levels Scopias At...MD Team 1 3:23,27 3:23,00 523
    3 Lynn Behnke Scopias At...MD Team 1 3:30,39 3:15,00 477
    17 Danique Willemsen Scopias At...MD Team 2 3:59,20 3:46,00 319
    22 Julia Gitmans Scopias At...MD Team 2 4:20,79 --- 223


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jools van ... Klundert Scopias At...MD Team 1 11,79 +1.3 m/s11,70 396
    3 Isis Levels Scopias At...MD Team 1 11,79 +1.3 m/s12,10 396
    9 Mette Jacobs Scopias At...MD Team 1 13,13 +0.6 m/s14,33 0
    17 Julia Gitmans Scopias At...MD Team 2 14,43 +0.6 m/s--- 178
    19 Vera Keller Scopias At...MD Team 2 14,53 +0.6 m/s--- 171


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Livana Peeters Scopias At...MD Team 1 21,55 21,23 353
    4 Hermke Hesseling Scopias At...MD Team 2 18,37 17,62 292
    10 Lobke Pollen Scopias At...MD Team 1 13,50 8,95 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sarah Bacuna Scopias At...MD Team 1 7,61 7,22 400
    8 Livana Peeters Scopias At...MD Team 1 7,30 7,90 0
    15 Vera Keller Scopias At...MD Team 2 5,93 --- 302


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jools van ... Klundert Scopias At...MD Team 1 1,35 1,45 499
    5 Hermke Hesseling Scopias At...MD Team 2 1,30 1,25 462
    9 Mette Jacobs Scopias At...MD Team 1 1,20 1,25 0
    17 Danique Willemsen Scopias At...MD Team 2 1,10 1,15 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Isis Levels Scopias At...MD Team 1 4,11 +1.2 m/s4,29 440
    15 Julia Gitmans Scopias At...MD Team 2 3,47 +0.0 m/s--- 312
    19 Vera Keller Scopias At...MD Team 2 3,11 +1.5 m/s--- 0
    21 Lobke Pollen Scopias At...MD Team 1 2,82 +0.0 m/s3,10 0