Vereniging 'AVON' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Saimon Giffel te
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Raf Baerveldt
  • Jongens Junior C - Ver - 5,25
Ilse Donners
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29

Hoogtepunten

Saimon Giffel te JJC Hoog
  • 1,70
  • Raf Baerveldt JJC 150m
  • 19,75
  • Ellen Roelandt MJC 150m
  • 22,73
  • Raf Baerveldt JJC Ver
  • 5,25
  • Ilse Donners MJC Hoog
  • 1,25
  • Ilse Donners MJC Ver
  • 4,29
  • Paul Kuijpers JJD 1000m
  • 3:37,90
  • Lieke Widdershoven MJD 60m
  • 9,68
  • Lieke Feron MJD 60m
  • 9,28
  • Saimon Giffel te JJC Speer
  • 30,30
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Raf Baerveldt AVON / STB JC 19,75 +3.4 m/s--- 642


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 48,64 766
    2 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 50,92 679
    3 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 3 51,92 643
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 53,85 577
    5 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 4 58,73 380
    6 AV Achilles Top / AVON / STB JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    6 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    6 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Saimon Giffel te AVON / STB JC 30,30 --- 500


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Saimon Giffel te AVON / STB JC 1,70 --- 779


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Raf Baerveldt AVON / STB JC 5,25 --- 670


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Thomas Verhage AVON / STB JD 12,44 +1.8 m/s--- 409


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Paul Kuijpers AVON / STB JD 3:37,90 3:38,40 432


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Django Schroijen AVON / STB JD 13,79 --- 180


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Django Schroijen AVON / STB JD 5,96 5,63 303


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Paul Kuijpers AVON / STB JD 3,63 +0.0 m/s4,04 344
    10 Thomas Verhage AVON / STB JD 3,47 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Ellen Roelandt AVON MC 22,73 +2.8 m/s--- 400


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    23 Sterre Van de Wal AVON MC 3:18,48 --- 206


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Ellen Roelandt AVON MC 17,20 -0.6 m/s--- 247


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Devany Eggen AVON MC 16,84 --- 261


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Anne Kuijpers AVON MC 16,42 --- 237
    12 Devany Eggen AVON MC 14,03 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Devany Eggen AVON MC 7,59 --- 399
    9 Anne Kuijpers AVON MC 7,00 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Ilse Donners AVON MC 1,25 1,50 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Ilse Donners AVON MC 4,29 4,28 476
    16 Sterre Van de Wal AVON MC 3,56 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lieke Feron AVON MD 9,28 +0.5 m/s9,16 497
    18 Lieke Widdershoven AVON MD 9,68 +0.5 m/s9,41 429
    30 Femke Dassen AVON MD 11,71 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Lieke Widdershoven AVON MD 3:46,89 4:10,12 381
    12 Hannah Kling AVON MD 3:48,76 4:54,58 371


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Lieke Feron AVON MD 13,31 +1.3 m/s13,10 260


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Laura Brand AVON MD 12,33 12,15 160
    18 Femke Dassen AVON MD 4,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Laura Brand AVON MD 6,54 6,63 339


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Hannah Kling AVON MD 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Femke Dassen AVON MD 2,78 +0.3 m/s--- 174