Vereniging 'AV Weert' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Stijn Gerritsen
  • Jongens Junior C - Ver - 4,78
Noah Barollo
  • Jongens Junior D - 80m - 11,74
Tjeerd Buist
  • Jongens Junior D - Discus - 17,98
Noah Barollo
  • Jongens Junior D - Ver - 4,25
Valerie Chu
  • Meisjes Junior D - Speer - 29,69
Valerie Chu
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,51
Kiki Kooijman
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Kiki Kooijman
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,29

Hoogtepunten

Luc Van Veldhoven JJC 150m
  • 19,00
  • Stijn Gerritsen JJC Hoog
  • 1,60
  • Rens Jacobs JJC 150m
  • 19,85
  • Valerie Chu MJD Kogel
  • 9,51
  • Valerie Chu MJD Speer
  • 29,69
  • Viggo Seerden JJC Hoog
  • 1,45
  • Gijs Buist JJD Hoog
  • 1,45
  • Kiki Kooijman MJD 60m
  • 8,95
  • Kiki Kooijman MJD Hoog
  • 1,35
  • Kiki Kooijman MJD Ver
  • 4,29
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Luc Van Veldhoven AV Weert JC 19,00 +3.4 m/s--- 714
    9 Rens Jacobs AV Weert JC 19,85 +3.4 m/s--- 632
    13 Sander Kuppens AV Weert JC 22,77 +3.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Stijn Gerritsen AV Weert JC 2:40,74 --- 463
    13 Marijn Zandbergen AV Weert JC 2:45,32 --- 425
    Luc Van Veldhoven AV Weert JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Sander Kuppens AV Weert JC 20,46 +0.8 m/s--- 338
    8 Viggo Seerden AV Weert JC 22,36 +0.8 m/s--- 247
    9 Jordy Soer AV Weert JC 25,85 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 48,64 766
    2 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 50,92 679
    3 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 3 51,92 643
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 53,85 577
    5 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 4 58,73 380
    6 AV Achilles Top / AVON / STB JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    6 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    6 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Marijn Zandbergen AV Weert JC 28,82 --- 477
    11 Sander Kuppens AV Weert JC 12,57 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rens Jacobs AV Weert JC 9,67 --- 506
    5 Luc Van Veldhoven AV Weert JC 8,79 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Stijn Gerritsen AV Weert JC 1,60 --- 702
    8 Viggo Seerden AV Weert JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Stijn Gerritsen AV Weert JC 4,78 --- 576
    4 Jordy Soer AV Weert JC 4,74 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Noah Barollo AV Weert JD 11,74 -0.2 m/s12,00 504
    17 Gijs Buist AV Weert JD 12,97 +2.3 m/s13,60 343
    19 Max Beerens AV Weert JD 13,14 +1.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Gijs Buist AV Weert JD 3:33,03 3:31,71 461
    8 Tjeerd Buist AV Weert JD 3:38,46 3:50,62 429
    19 Max Beerens AV Weert JD 3:56,82 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Noah Barollo AV Weert JD 16,89 +2.1 m/s15,70 267
    14 Luuk Janssen AV Weert JD 18,52 +1.7 m/s18,17 172


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Tjeerd Buist AV Weert JD 17,98 14,85 268
    13 Luuk Janssen AV Weert JD 8,29 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Luuk Janssen AV Weert JD 3,90 4,16 162


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Gijs Buist AV Weert JD 1,45 1,40 582
    17 Max Beerens AV Weert JD 1,15 1,20 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Noah Barollo AV Weert JD 4,25 4,19 468
    5 Tjeerd Buist AV Weert JD 3,84 +0.7 m/s3,80 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Maud Seuren AV Weert MC 13,05 --- 178


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Maud Seuren AV Weert MC 13,98 --- 185


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Maud Seuren AV Weert MC 5,76 --- 291


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Kiki Kooijman AV Weert MD 8,95 -0.5 m/s8,88 558
    20 Lilli Philipsen AV Weert MD 9,71 +0.5 m/s9,85 424
    Meike Janssen AV Weert MD DNS 9,35 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Valerie Chu AV Weert MD 3:45,23 3:38,32 390
    14 Evy Kuppens AV Weert MD 3:53,62 3:49,81 346
    23 Amber Görög AV Weert MD 4:25,51 4:31,75 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Merlijne Billekens AV Weert MD 12,95 +1.3 m/s13,01 289
    11 Lilli Philipsen AV Weert MD 13,23 +0.6 m/s13,24 266
    Meike Janssen AV Weert MD DNS 13,31 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Valerie Chu AV Weert MD 29,69 29,85 490
    7 Eline Smolenaars AV Weert MD 14,76 11,48 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Valerie Chu AV Weert MD 9,51 9,86 499
    10 Evy Kuppens AV Weert MD 7,01 6,61 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Kiki Kooijman AV Weert MD 1,35 1,35 499
    6 Evy Kuppens AV Weert MD 1,25 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Kiki Kooijman AV Weert MD 4,29 +1.2 m/s4,56 476
    13 Merlijne Billekens AV Weert MD 3,55 +0.0 m/s3,61 0