Vereniging 'AV Unitas' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Bert Hermens
  • Jongens Junior C - 150m - 18,58
Danièl Castro
  • Jongens Junior C - 150m - 18,61
Danièl Castro
  • Jongens Junior C - 800m - 2:14,51
Ruben van Groenewoud
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,83
Pim Visser
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,95
Pim Visser
  • Jongens Junior C - Speer - 37,39
Bert Hermens
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,34
Casper Kunowski
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,70
Milo Hanssen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Milo Hanssen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,26
Menne Gras
  • Jongens Junior D - 80m - 10,90
Robin Bisschops
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,53
Darius Keulers
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,76
Menne Gras
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,60
Robin Bisschops
  • Jongens Junior D - Ver - 4,63
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,52
Emer Zuijlen
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,66
Emer Zuijlen
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,21
Sanne Dauvillier
  • Meisjes Junior C - Speer - 23,54
Carlijn Mols
  • Meisjes Junior C - Discus - 23,04
Nina Borger
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,70
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,26
Zoë Theelen
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,28

Hoogtepunten

Sica Verwasch MJC 150m
  • 19,52
  • Sica Verwasch MJC Ver
  • 5,26
  • Milo Hanssen JJC Hoog
  • 1,70
  • Bert Hermens JJC 150m
  • 18,58
  • Emer Zuijlen MJC 80mH
  • 13,21
  • Emer Zuijlen MJC 150m
  • 20,66
  • Menne Gras JJD Hoog
  • 1,60
  • Nina Borger MJC Hoog
  • 1,70
  • Danièl Castro JJC 150m
  • 18,61
  • Danièl Castro JJC 800m
  • 2:14,51
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Bert Hermens AV Unitas JC Team 2 18,58 +0.8 m/s--- 758
    2 Danièl Castro AV Unitas JC Team 1 18,61 +0.8 m/s19,76 754
    6 Jasper Koot AV Unitas JC Team 2 19,16 +3.4 m/s--- 698
    7 Ruben van Groenewoud AV Unitas JC Team 1 19,25 +0.8 m/s20,23 689
    10 Cedric Smits AV Unitas JC Team 1 20,20 +0.8 m/s20,22 0
    14 Dirk Aretz AV Unitas JC Team 2 23,95 +3.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Danièl Castro AV Unitas JC Team 1 2:14,51 2:14,34 725
    3 Ruben van Groenewoud AV Unitas JC Team 1 2:17,83 2:21,34 687
    4 Cedric Smits AV Unitas JC Team 1 2:18,24 2:17,52 0
    7 Camiel Haans AV Unitas JC Team 2 2:27,28 --- 586
    9 Gerben Vaessen AV Unitas JC Team 2 2:30,81 2:37,28 551
    Luuk Wijnen AV Unitas JC Team 2 DNS 2:45,45 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Pim Visser AV Unitas JC Team 1 16,95 +0.9 m/s18,11 559


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 48,64 766
    2 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 50,92 679
    3 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 3 51,92 643
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 53,85 577
    5 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 4 58,73 380
    6 AV Achilles Top / AVON / STB JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    6 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    6 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Pim Visser AV Unitas JC Team 1 37,39 --- 604
    4 Stijn Vootz AV Unitas JC Team 2 32,30 --- 530
    7 Casper Kunowski AV Unitas JC Team 1 28,68 --- 0
    9 Tobias van der Hoorn AV Unitas JC Team 2 18,30 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Bert Hermens AV Unitas JC Team 2 11,34 --- 585
    3 Casper Kunowski AV Unitas JC Team 1 9,70 --- 508
    6 Thomas Keulers AV Unitas JC Team 1 7,72 --- 0
    7 Stijn Vootz AV Unitas JC Team 2 7,59 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Milo Hanssen AV Unitas JC Team 1 1,70 --- 779
    6 Pim Visser AV Unitas JC Team 1 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Milo Hanssen AV Unitas JC Team 1 5,26 --- 672
    6 Thomas Keulers AV Unitas JC Team 1 4,64 --- 0
    10 Camiel Haans AV Unitas JC Team 2 3,94 --- 406
    11 Tobias van der Hoorn AV Unitas JC Team 2 3,17 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Menne Gras AV Unitas JD Team 1 10,90 +1.3 m/s--- 635
    4 Yannick Fredrix AV Unitas JD Team 1 11,75 +1.3 m/s--- 503
    10 Daniel van de Schoor AV Unitas JD Team 1 12,14 +1.3 m/s--- 0
    23 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 13,79 +1.3 m/s--- 252


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Robin Bisschops AV Unitas JD Team 1 13,53 +2.1 m/s14,36 533
    6 Jip Keiren AV Unitas JD Team 1 16,16 +2.1 m/s16,97 315


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Darius Keulers AV Unitas JD Team 1 13,31 --- 169
    11 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 11,69 --- 131


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Darius Keulers AV Unitas JD Team 1 6,76 --- 352
    4 Yannick Fredrix AV Unitas JD Team 1 6,55 --- 0
    8 Jari Vootz AV Unitas JD Team 2 6,03 --- 308
    10 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 5,50 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Menne Gras AV Unitas JD Team 1 1,60 --- 702
    6 Jip Keiren AV Unitas JD Team 1 1,40 --- 0
    11 Jari Vootz AV Unitas JD Team 2 1,25 --- 426
    14 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Robin Bisschops AV Unitas JD Team 1 4,63 --- 546
    4 Daniel van de Schoor AV Unitas JD Team 1 3,90 +0.0 m/s--- 0
    13 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 3,29 --- 276
    16 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 2,82 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sica Verwasch AV Unitas MC Team 2 19,52 -0.1 m/s20,27 663
    2 Emer Zuijlen AV Unitas MC Team 2 20,66 -0.1 m/s21,78 560
    4 Marit Bremers AV Unitas MC Team 1 21,13 +2.6 m/s--- 521
    11 Iris Hagedoren AV Unitas MC Team 1 22,01 +2.6 m/s--- 452


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Carlijn Mols AV Unitas MC Team 2 2:45,68 2:46,16 422
    11 Iris Hagedoren AV Unitas MC Team 1 2:48,95 2:43,80 397
    12 Marit Bremers AV Unitas MC Team 1 2:49,23 2:49,40 395
    15 Esmeé Bartel AV Unitas MC Team 2 2:51,66 2:49,55 377


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Emer Zuijlen AV Unitas MC Team 2 13,21 +0.3 m/s13,69 565
    5 Carlijn Mols AV Unitas MC Team 2 15,21 +0.3 m/s14,41 385
    11 Sien Keiren AV Unitas MC Team 2 16,67 +0.1 m/s16,68 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 23,54 --- 389
    10 Sien Keiren AV Unitas MC Team 2 13,44 --- 187


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Carlijn Mols AV Unitas MC Team 2 23,04 --- 362


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sien Keiren AV Unitas MC Team 2 7,68 --- 404
    10 Roxanne Fath AV Unitas MC Team 2 6,86 --- 0
    11 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 6,40 --- 330


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nina Borger AV Unitas MC Team 2 1,70 --- 779
    6 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sica Verwasch AV Unitas MC Team 2 5,26 --- 672
    6 Roxanne Fath AV Unitas MC Team 2 4,04 --- 0
    10 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 3,84 --- 386
    19 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 3,23 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jinte Kreugel AV Unitas MD Team 2 8,98 -0.5 m/s9,06 553
    19 Lisa Blokzijl AV Unitas MD Team 1 9,69 -0.6 m/s10,14 427
    22 Zoë Theelen AV Unitas MD Team 2 9,88 +0.3 m/s--- 397


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Hanne Frees AV Unitas MD Team 1 3:57,62 3:51,53 326


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lisa Blokzijl AV Unitas MD Team 1 17,61 --- 277


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Zoë Theelen AV Unitas MD Team 2 8,28 --- 436
    14 Lynn Brendel AV Unitas MD Team 1 6,03 --- 308
    15 Emma Castro AV Unitas MD Team 2 5,93 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Jinte Kreugel AV Unitas MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Jinte Kreugel AV Unitas MD Team 2 3,84 +0.6 m/s--- 386
    10 Zoë Theelen AV Unitas MD Team 2 3,75 +1.2 m/s--- 0
    11 Hanne Frees AV Unitas MD Team 1 3,60 +0.0 m/s--- 338
    17 Finette Lebouille AV Unitas MD Team 1 3,36 +0.4 m/s--- 0